Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

zuzkalenka
24. okt 2011

@danuskap19 Lucas sa páči aj mne ale neviem či by ti ho tak volali či by nebol Lukáš 😕
a dievčenské Linda je dobré mne sa páči Radka a Slavka 😉

danuskap19
25. okt 2011

@zuzkalenka no ked by sme ho tak odmalicka volali Lucas tak by ho tak kazdy volal.Radka je tiez pekne meno ale my skor potom uvazujeme nad Radkom 🙂

niulda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elvo
25. okt 2011

ja mam neterku Elianku

tereza79
4. nov 2011

podľa mňa je krásne meno aj Philipa dá sa volať pekne Phil

katarina38
5. nov 2011

@nelicefo ja viem ale som napisala ako sa to citaaaa !!!!!!!!!!!!!!!

irriss
5. nov 2011

Ja neprestanu "propagovat" jmeno Perla 🙂

luna27
6. nov 2011

Ahojte baby! Ja čakám dvojčence-dievčence a neviem sa rozhodnúť medzi menami:
Natalie a Nicol
Dianka a Zdenka
Možno keby vás náhodou napadla nejaká ďalšia kombinácia tak prosím sem s ňou!
Inak meno Lucas je dosť pekné. 😉

jania023
6. nov 2011

@luna27 moja mala je Dianka a je to strasne nezne meno 😉 Inak mne sa paci Emma,Melissa..ked by som mala druhu kocku tak bude Melissa a chlapec Kylian alebo Darius

luna27
6. nov 2011

Kylian je teda super meno! 😵 Ja som také ešte nepočula aznie to tak zvláštne exoticky...Boh vie či je lepšie dať dieťaťu exotické a veľmi ojedinelé meno, alebo mať troška národnú hrdosť, či radšej niečo internacionálne... Myslím že za každej možnosti sa dá nájsť niečo, čo nevyhovuje. Asi je to podľa pohľadu. 😒

lejduska
6. nov 2011

Liana 🙂 ale nie to lano čo sa tarzan po nom vešal !

monika2606
6. nov 2011

Jeeej všetky sme píšete také krásne mená ale všetky sú také netypické a také sa môjmu priateľovi nepáčia, takže naša sa bude volať Lucka, ale mne sa strašne vždy páčilo meno Laura

irriss
6. nov 2011

@luna27
Kylian je super jmeno...a je tu i super mamina s nickem @kylian .ale mne to zni skoro jako - kylian - mafian...ale to bude zrejme uzemim, na kterem se nachazim😉 😀

p.s. Jmeno Tveho nicku Luna je tu take bezne - Luna, Luce, Perla, Alba, Fiametta- Mesic, Svetlo, Perla, Svitani,Jiskricka-Plaminek,...........

luna27
6. nov 2011

irriss
Nijako veľmi som nad svojim nickom rerozmýšľala. Moje meno je moje meno, nijako veľmi sa mi nepáči, ale nič proti nemu nemám.

jania023
6. nov 2011

@luna27 moja ale Kylian je skoveske meno..to bol kedysi nejak kral na slovensku uz neviem aky 😉 ale velmi sa to meno uz nepouziva

luna27
6. nov 2011

Slovenské? To by ma nenapadlo. No aj tak je to také zaujímavé meno. 😉

lucka023
6. nov 2011

ahojte.my máme dcérku Alicku.a prečo Alica?lebo sme naňu čakali šesť rokov a že je tu tak to je malý zazrak🙂

jania023
6. nov 2011

@luna27 ty cakas dievcence tak aj pre tvoje slecny nieco pekne najdeme 😀 Laura,Simonka,Ella,Emma,Melissa,Dominika by sa dala eventualne 😉,Sandra kedysi to bola Xandra ked si este pamatate no ale moje naoblubenesiu je Dianka

luna27
6. nov 2011

jania023
Myslím že Dianka zatiaľ vyhráva. Ale Emma je tiež pekné. To by sa nikde nemenilo. Internacionálne mená sú v tomto perfektné. 🙂 Simony majú dobré prezývky, ale Lauru som mala spolužiačku a neviem si predstaviť svoju dcérku pod tým menom. Inak dik. 🙂

luna27
6. nov 2011

Dianka a Zdenka sú moje favoritky zo slovenských mien, ale z takých zahraničnejších a dá sa povedať aj internacionálnejších sa mi páči Natalie a ako som už písala vyššie s kombináciou Nicol, -čo sa mi páči prezývka odvodená z francúžštiny Nicolette-, je superská. Natalie má tiež krásne prezývky- Naty,Natka, Nana, Natálka, Natalinka, Nataška...
No potom sa mi hrozne páčia Scarlett, Mercedez, Linszy, Hilary, Angie, Nansy, Ashley. 😉
Zo slovenských ešte Eliška, Dášenka, Saša (Sašena,Sašenka- nádherné), Jarmila (Jarka-super),Ester a asi aj Júlia. Rebeca je zase skôr inter. Vyberám aj pre ségru, ktorá len tak mimochodom tiež čaká dvojčatá 😀 len ešte nevie čo to bude, tak hľadám nejaké ďalšie kombinácie.
Vlastne Xandra vôbec nie je zlé meno. 😉
Budem vďačná za odpovede.

miriamm11
6. nov 2011

@luna27 Tamarka a Terezka 🙂 Tami a Teri

cristy
6. nov 2011

Mne sa páci Laura a Sofia 😉

sympa1
6. nov 2011

moje favortiky Norika Marína Regína Eliška 🙂 a keby som este porozmyslala nieco by som vymyslela 😀

lucinka1104
autor
6. nov 2011

Ked už Tami a Teri tak lepšie je Timi a Tami Timea a Tamara alebo Timea a Samea
alebo Olivia a Silvia
Diana je prekrásne meno ale dala by som Nathali a Nicolle z tvojho vyberu Niky sme chceli aj my.....
alebo ak Diana tak Diana a Daniela sa mki pačia

odabinka
20. nov 2011

Jednoznacne AMANDA, ale asi budeme mat chlapca 😀

paulita
27. nov 2011

My máme dcérku s menom PAULA a teraz čakám zase dievčatko a páči sa mi VERONIKA

karina1
4. dec 2011

@luna27 mne sa viac paci Natalie a Nicol/Nicolette ale aj navrh @miriamm11 sa mi lubi Tamarka a Terezka

anjelicek26
4. dec 2011

@luna27 - mne sa paci Laura&Sofia, Kristina&Veronika, Nela&Lana, Karolina&Klara, Mia&Lia, Sandra&Vanda, Isabella&Sophia, Ella&Emma, Elisabeth&Emily, Alexandra&Adriana... je toho kopaaa 🙂 Juuu ze dvojicky dievcatka 😵

haslerka31
4. dec 2011

Mne sa pacia Zina a Zoja.

leanax
5. dec 2011

@anjelicek26 pekné mená, v rodine máme Vandu, Elu a Leu. Sú to sesternice. Dobré kombinácie pre dvojičky.