• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie dievčenské mená

12. februára 2017 
Tamarka <3
2. mar 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Mne sa páči Estera :slight_smile: :slight_smile:
2. mar 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
SARAH & AMELY :slight_smile: Moje princezné
10. mar 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam sice chlapceka, ale u mna su top mena pre dievcatko Bianka a Sabínka.
10. mar 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som skôr za niečo novšie a hlavne nie tuctové :dizzy_face: Moja dcéra sa volá Amely Thea a priezvisko máme Bayer čiže Amely Thea Bayer :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
11. mar 2012 o 15:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je podľa vás krajšie meno Alexie alebo Alexis? :dizzy_face:
15. mar 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia258

Alexis :slight_smile:
25. mar 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre mňa je najkrašie meno na svete Amy
25. mar 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
My mame Terezku síce sme mali pripravenú Karolínku ale nemenila by som.
25. mar 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Naša dcéra je Lilien
25. mar 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cekom zaujimave meno Love, to je priatelov priatel sa tak vola , ale asi moze byt aj pre dievca :wink:
25. mar 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna je potrebne spojit meno aj s priezviskom, aby sa to k sebe hodilo. Ja mam Dominiku a mojmu manzelovi sa to meno velmi zapacilo.
25. mar 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nicol Anna
25. mar 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme Karolínku a Nelly, sú to pre mňa naj dievčenské mená.
25. mar 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivinka7 nemala si na matrike problem so zapisanim tvaru Nelly? tiez cakam Nelly, preto sa pytam :slight_smile:
25. mar 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V rodnom liste mám ju napísanú ako Nelly a nebol žiaden problém /bol to vybavovať manžel ale nevravel že by to bol problém/. Ja som si myslela že bude pri krste problém ale ani tam nebol.
@happy8051
25. mar 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak zas vas idem pootravovat s prosbou o nazor. Paci sa vam meno Timea? Alebo radsej ine? Ktore z tychto najviac a ktore nie a preco: Livia, Hana, Miroslava (Mirka), Natalia, Veronika? Prva dcerka je Michaela a priezvisko Pavlikova. Nevieme si rady... vdaka za pomoc!
26. mar 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bleelka timea a michaela , natalia a michaela :slight_smile: ..timea sa mi velmi paci :wink:
26. mar 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@happy8051 aj ja poznám jednu už 2-ročnú Nelly a žiadny problém pri zapisovaní nemali.

Mne sa od včera páči Elin, lebo som to meno začula v Hlase CZ-SK. Síce ho má už dospelá pani, ale je to niečo iné ako tie všade sa vyskytujúce: Ela, Ella, Elly a pod.
26. mar 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor dakujem krasne, my sme uz mysleli, ze sme rozhodnuti pre Timeu, ale kazdemu, komu som to meno povedala sa nevyjadril, ziadne nadsenie okrem mojej mamy, svagrinej a mojho brata, ktory sa vyjadril, ze sme mu to meno vyfukli. :slight_smile: ..ale co sa tyka znamych, kamosov a susedov, vsetci su radsej ticho, tak mi to pride, ze sa im to meno nepaci, tak sme zostali na pochybach ci to nezmenit ci je vobec to meno pekne... :frowning2:
26. mar 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bleelka mne sa paci..a môj muz, ked sme cakali Maťka, tak hovoril, ze keby to bolo dievcatko tak chce Timeu..je to pekne meno, neda sa povedat skaredo a nie je ani take caste
26. mar 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no a nám ak sa podarí dievčatko, bude Terezka :slight_smile:
26. mar 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
moja polovicka sa rozhodla ze ak bude druhe tak dievcatko bude mia:slight_smile:
26. mar 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinka2105 moj miu zavrhol kvoli tomu, vraj je kratke :grinning: ale podla mna je krasne :slight_smile:
26. mar 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bleelka no peknee to je teda dovod :grinning:
veruu je uz len chlapcenske vymysliet
26. mar 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karinka2105 no, ano :slight_smile: i ked nieco to do seba ma, to by sme jej komolili Miuska, Miusik... susedka ma Leu, co je krasne meno, ale volaju ju Leuska a to sa mi az tak nepaci uz, alebo ked pocujem, ze Lejka...to je des...moj muzik ma tiez tendenciu predlzovat meno. Misku vola Michalka, Minuska. Ale Minuska a Miuska to by spolu slo :wink: len ked zavolam jednu nech pride pomoct, tak sa budu vyhovarat, ze zle poculi, ze som volala druhu :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bleelka inak triez pravda,mjedna na druhu by sa vyhovarali
timejka je tiez krasnee
26. mar 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Naša maličká bude LINDA (Linduška, Lily), ale vo finale bola este aj Simonka a Tamarka. Páči sa mi aj Adelka, Anetka, Leonka ...
26. mar 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môj priateľ má niečo s R a tak musí byť v každom mene :grinning: takže týmto sa mi môj výber celkom zužuje, hlavne, keď kvôli priezvisku bude musieť byť nejaké slovenské alebo české :slight_smile: môj drahý je aj tak neprípustný akýmkoľvek netuctovým a zahraničným menám :grinning: Ešteže sa nám od začiatku najviac páči Karolínka :slight_smile: ale ani Klárka a Terezka nie sú zlé. :slight_smile:

A keby to bolo len na mne, tak mám jednoznačne Lilien :slight_smile:
26. mar 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martaniana Jééj Terezka je krásne meno ale viac sa mi páči Tereza ako Terézia :slight_smile:

Moja dcéra je EMMA,vsimla som si ze na Slovensku je toto meno az moc popularne :grinning:
28. mar 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok