Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

pimpulienka
2. mar 2012

Tamarka <3

kozsarovak
2. mar 2012

Mne sa páči Estera 🙂 🙂

mancherie
10. mar 2012

SARAH & AMELY 🙂 Moje princezné

radka24
10. mar 2012

Ja mam sice chlapceka, ale u mna su top mena pre dievcatko Bianka a Sabínka.

deejane
11. mar 2012

Ja som skôr za niečo novšie a hlavne nie tuctové 😵 Moja dcéra sa volá Amely Thea a priezvisko máme Bayer čiže Amely Thea Bayer 🙂 🙂 😵

mia258
15. mar 2012

Je podľa vás krajšie meno Alexie alebo Alexis? 😵

nattynda
25. mar 2012

@mia258

Alexis 🙂

babulatko
25. mar 2012

pre mňa je najkrašie meno na svete Amy

kachniatko17
25. mar 2012

My mame Terezku síce sme mali pripravenú Karolínku ale nemenila by som.

susy29
25. mar 2012

Naša dcéra je Lilien

eri28
25. mar 2012

cekom zaujimave meno Love, to je priatelov priatel sa tak vola , ale asi moze byt aj pre dievca 😉

moen
25. mar 2012

Podla mna je potrebne spojit meno aj s priezviskom, aby sa to k sebe hodilo. Ja mam Dominiku a mojmu manzelovi sa to meno velmi zapacilo.

romelka
25. mar 2012

Nicol Anna

ivinka7
25. mar 2012

My máme Karolínku a Nelly, sú to pre mňa naj dievčenské mená.

happy8051
25. mar 2012

@ivinka7 nemala si na matrike problem so zapisanim tvaru Nelly? tiez cakam Nelly, preto sa pytam 🙂

ivinka7
25. mar 2012

V rodnom liste mám ju napísanú ako Nelly a nebol žiaden problém /bol to vybavovať manžel ale nevravel že by to bol problém/. Ja som si myslela že bude pri krste problém ale ani tam nebol.
@happy8051

bleelka
26. mar 2012

Ahojte, tak zas vas idem pootravovat s prosbou o nazor. Paci sa vam meno Timea? Alebo radsej ine? Ktore z tychto najviac a ktore nie a preco: Livia, Hana, Miroslava (Mirka), Natalia, Veronika? Prva dcerka je Michaela a priezvisko Pavlikova. Nevieme si rady... vdaka za pomoc!

traktor
26. mar 2012

@bleelka timea a michaela , natalia a michaela 🙂 ..timea sa mi velmi paci 😉

petkave
26. mar 2012

@happy8051 aj ja poznám jednu už 2-ročnú Nelly a žiadny problém pri zapisovaní nemali.

Mne sa od včera páči Elin, lebo som to meno začula v Hlase CZ-SK. Síce ho má už dospelá pani, ale je to niečo iné ako tie všade sa vyskytujúce: Ela, Ella, Elly a pod.

bleelka
26. mar 2012

@traktor dakujem krasne, my sme uz mysleli, ze sme rozhodnuti pre Timeu, ale kazdemu, komu som to meno povedala sa nevyjadril, ziadne nadsenie okrem mojej mamy, svagrinej a mojho brata, ktory sa vyjadril, ze sme mu to meno vyfukli. 🙂 ..ale co sa tyka znamych, kamosov a susedov, vsetci su radsej ticho, tak mi to pride, ze sa im to meno nepaci, tak sme zostali na pochybach ci to nezmenit ci je vobec to meno pekne... ☹

traktor
26. mar 2012

@bleelka mne sa paci..a môj muz, ked sme cakali Maťka, tak hovoril, ze keby to bolo dievcatko tak chce Timeu..je to pekne meno, neda sa povedat skaredo a nie je ani take caste

martaniana
26. mar 2012

no a nám ak sa podarí dievčatko, bude Terezka 🙂

karinka2105
26. mar 2012

moja polovicka sa rozhodla ze ak bude druhe tak dievcatko bude mia🙂

bleelka
26. mar 2012

@karinka2105 moj miu zavrhol kvoli tomu, vraj je kratke 😀 ale podla mna je krasne 🙂

karinka2105
26. mar 2012

@bleelka no peknee to je teda dovod 😀
veruu je uz len chlapcenske vymysliet

bleelka
26. mar 2012

@karinka2105 no, ano 🙂 i ked nieco to do seba ma, to by sme jej komolili Miuska, Miusik... susedka ma Leu, co je krasne meno, ale volaju ju Leuska a to sa mi az tak nepaci uz, alebo ked pocujem, ze Lejka...to je des...moj muzik ma tiez tendenciu predlzovat meno. Misku vola Michalka, Minuska. Ale Minuska a Miuska to by spolu slo 😉 len ked zavolam jednu nech pride pomoct, tak sa budu vyhovarat, ze zle poculi, ze som volala druhu 😀 😀 😀

karinka2105
26. mar 2012

@bleelka inak triez pravda,mjedna na druhu by sa vyhovarali
timejka je tiez krasnee

martina646
26. mar 2012

Naša maličká bude LINDA (Linduška, Lily), ale vo finale bola este aj Simonka a Tamarka. Páči sa mi aj Adelka, Anetka, Leonka ...

elkie
26. mar 2012

Môj priateľ má niečo s R a tak musí byť v každom mene 😀 takže týmto sa mi môj výber celkom zužuje, hlavne, keď kvôli priezvisku bude musieť byť nejaké slovenské alebo české 🙂 môj drahý je aj tak neprípustný akýmkoľvek netuctovým a zahraničným menám 😀 Ešteže sa nám od začiatku najviac páči Karolínka 🙂 ale ani Klárka a Terezka nie sú zlé. 🙂

A keby to bolo len na mne, tak mám jednoznačne Lilien 🙂

eviis
28. mar 2012

@martaniana Jééj Terezka je krásne meno ale viac sa mi páči Tereza ako Terézia 🙂

Moja dcéra je EMMA,vsimla som si ze na Slovensku je toto meno az moc popularne 😀