• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie dievčenské mená

17. júla 2017 
Tereza,Sára tot dilema :confused: Poradte
3. jún 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yahodova mne sa Sara paci viac, ale Terezka je podla mna menej caste meno :grinning:
3. jún 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame doma Johanku :slight_smile:
3. jún 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia258 Ja som za obe :grinning: a manzel tiez tak ani sama neviem :sunglasses:
3. jún 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Našim snom s mužikom bolo ešte ked sme spolu chodili že by sme chceli mať raz dievčatko Karolínka :grinning: :grinning:
a po svadbe sme sa 4,5 roka snažilkovali a nedarilo sa nam už sme to vzdavali a ani nevieme ako ostala som tehotna do porodu nám babatko nechcelo ukazať čo skriva medzi nožičkami a tak sme kupovali neutralne vecičky a po porode nám oznamil dr. že máme dievčatkoooo krásne zdrave dievčatko - s mužikom ktori bol tiež pri porode a aj videl aka mala sa narodila sa rozplakal myslela som si že od šťastia že sa narodila babo a on nielen preto ale preto že sa nám naš vysnivany anjelik narodil, naklonil sa dal mu pusu a povedal mi že mame malu Karolínku :grinning: :grinning: vtedy som bola najšťastnejšia, na chviločku mi ju priložili a potom som zaspala ani neviem ako. takže mame doma KAROLÍNKU - a dnes ma svoje prve meninky :grinning: :grinning:
a chlapčenske meno to sme veru mali problem vybrať kedže sme si museli nachystať oboje a to sme sa veru ešte mesiac pred porodom dohadovali :slight_smile:
3. jún 2012 o 12:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yahodova ved dajte obidve mena, ked sa neviete rozhodnut :slight_smile:
3. jún 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia258 Aj nad tym sme rozmyslali lenze potom by tam bolo vela R: Sara Tereza Kraftova :grinning:
3. jún 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Da sa skratit meno Laura - Laurinka ?
3. jún 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yahodova tak si pockaj do porodu, ked sa narodi a vtedy sa rozhodnes
3. jún 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetky mena su krasne,ked sa babatko narodi. My sme dali meno Isabella Aimee :slight_smile: ani by mi nikdy nenapadlo dat predtym take meno :slight_smile:
3. jún 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tereza,Sara,Simona,Nina a Stella,ktore? :slight_smile: podla Vas...
3. jún 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam dve dcerky a volaju sa viktorka a pavlinka
3. jún 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yahodova mne sa paci nina :slight_smile: ja som chcela ninu ale moj ma zrusil ze na nu budu robit potom ňu ňu ňu, ale ja by som ninu chcela aj tak :slight_smile:
3. jún 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no my máme napr. Ninku :D na tomto mene sme sa zhodli spolu s manželom, vždy sa nám meno Ninka páčilo ale tiež sme sa rozhodovali aj medzi menom Sara aj to sa nám páčilo, ale nakoniec to vyhrala Ninka :D a teraz je to naša Ninuška, Nini, Ninulka, Ninočka...:D A ešte k menu Simonka - moja sestra je Simonka a meno som jej dokonca vybrala ja ešte ako malá, takže aj to je podľa mňa veľmi pekne meno. :D Tak držím palce pri rozhodovaní, možno sa nakoniec rozhodnete na poslednú chvíľu a nech už sa rozhodnete pre hociktoré meno, určite bude pekné. :D
3. jún 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mi máme Melaniu :slight_smile:
4. jún 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja stavim na slovensku klasiku a mala bude po mne Zuzka :slight_smile:
4. jún 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naše dcérky sa volajú Timejka a Bianka..
4. jún 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eliška, Simona, Bianka, Linda, Olívia alebo Dianka..ale mam tušaka že to bude chalan...
4. jún 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yahodova ja som najprv chcela Sáru, potom Ninu a teraz Terezu :slight_smile:
4. jún 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mibel ako voláte Johanku? meno pekné, len neviem zdrobneninu k tomu...
4. jún 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@natia
zeptej se @jolinka :wink:
4. jún 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia Vsetky tri moje favority :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teraz rozmyslame nad menami SIMONA alebo STELLA :slight_smile:
4. jún 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yahodova tak všetky tri favoritky si vyradila? :confused: Záleží, čo sa viac hodí k priezvisku...ale Stella je podľa mňa teraz všade, kde sa pozrieš...
4. jún 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia faaakt? ja nad stellou tiez uvazujem, ziadnu nepoznam..a ani v rebricku najcastejsie davanych mien sa nevyskytuje na hornych prieckach..
4. jún 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@junkfoood no teraz v poslednej dobe to začalo byť hrozne populárne, malé bábätká sú to ešte, v škôlkách zatiaľ nejako nerezonujú ... Stelly a Zary ešte len čakajú na svoj hviezdny kolektívny čas :wink:
4. jún 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@junkfoood Pfuuu no ja som taktiez vykolajena teraz ako ty vobec by ma nenapadlo ze Stella je uz velmi pouzivane to sa mi nejak nezda :zipper_mouth:

@natia Vyradila lebo nakazdom som nieco ja alebo manzel nasla...My mame priezvisko Kraftova :slight_smile: a ty mas nejake este typy?
4. jún 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yahodova k tomu sa mi hodí Simona ako riť na šerbeľ :wink: to by som ďalej už ani nešpekulovala...rovnako tak začína teraz frčať Lara, Sofia, trošku ubudli Vanesky a Terezky :slight_smile:
4. jún 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia ahoj volame ju doma , ze Johan :slight_smile: a Johanka nemame nijaku specialnu zdrobnelinu
4. jún 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mibel my máme jednu v škole, ja ju tiež volám Johan (inak to je pekné meno pre chlapca :wink: ) a kamošky ju volajú Joja...to teda nič moc...
4. jún 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok