• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie dievčenské mená

17. júla 2017 
Tiež sme dlho váhali. malú už máme na svete. Volá sa Kristína. Nechceli sme nič zahraničné. Ale páčilo sa mi ešte Lenka a Lucia... Každý máme iný vkus :slight_smile:)))
27. jún 2012 o 13:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yokralovnayo presne nad tymito menami som premyslala aj ja :slight_smile: ze dam detickam :wink: okrem Lili :slight_smile: pacia sa mi Sofia, Sarah, Tobias, Sebastian :slight_smile:
27. jún 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia117 ja mám mená Sofia a Tobias vybraté asi mojej 16 tky :grinning: :grinning: a stále sa mi páčia... mm s nimi tiež súhlasí.... som ho nalomila :dizzy_face: :grinning: a vaše prvé sa ako volá?
27. jún 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yokralovnayo syn sa vola Erik Nicolas :slight_smile: a cakam dvojicky, takze ak to budu dievcatka Sofia, Sarah a chlapci Sebastian, Tobias :slight_smile: sila, ze sme si vybrali rovnake mena :slight_smile:
27. jún 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia117 jeej vy cakate dvojicky? :dizzy_face: uvazujem este nad Sárou ... byvame v CR takze tu maju vacsinou teraz samé Vendlulky, Adelky atd. ALe tak ja zatial tehu niesom, ale dufam ze coskoro budem :slight_smile:
27. jún 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yokralovnayo ano cakame dvojicky jednovajecne :slight_smile: velmi sa vsetci tesime :slight_smile: a uz skusate riestit babatko ? ak ano ako dlho? nam sa to nastastie podarilo na druhy mesiac ako sme sa rozhodli, ze nadisiel ten spravny cas mat dalsie miminko :slight_smile: a postastili sa nam 2 :slight_smile:
27. jún 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia117 - gratulujem k dvojickam. Si si ista tym sebastianom? Ja len viem, co s tym na Slovensku spravia, Sebinko, Sebko, Seboooo, to je strasne podla mna :zipper_mouth:
27. jún 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia117 my sa začíname snažit koncom júla, chceli sme začat skor.. ale ešte riešim zubára, ten mi to zatial zakázal kvoli anestézii.... ale snáď po dalšej MS začneme... :slight_smile: verím tomu že sa nám to podarí hneď :dizzy_face: malá bola na prvý šup :grinning:
a máte v rodine dvojičky?? to musí byť krásne :slight_smile:
27. jún 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anjelicek26 to verim ze my Slovaci zopicime kazde jedno meno :frowning2: nebudem sa moc podla toho riadit, ved v poslednej dobe sa davaju nezvycajne mena a ludia si zacinaju zvykat.
27. jún 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelicek26
@mia117 este Bastián sa moze prezyvat :slight_smile: vo fr to bolo celkom bezne meno... pekne.. ale tak poslovencene tie skratky "sebinko" to je na moj vkus cisty des
27. jún 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcenske??hm....Bianka a Karin :wink: :wink: :wink:
27. jún 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yokralovnayo ano stara mama mala dvojicky :slight_smile: teda tak Vam moc zelam, aby Vam to hned vyslo, sledujes si ovulaciu a pod.? lebo je smutne, kolkym dievcatam a zenam sa nedari aj roky :frowning2:
27. jún 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia117 ja si zapisujem akurat druhy mesiac hlien do kalendara... merala som BT 2 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom sa mi uz nechcelo... :grinning: mám 22, tak si myslím že snáď s tym nebude taky problém.. ale ak by som neotehotnela do dvoch mesiacov, tak začnem merat BT :slight_smile: zatial sa tym nejak nestresujem a neriešim... :slight_smile:
27. jún 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zajaciq Ano aj Bastian je pekne :slight_smile: ale to by mi pripominalo Nekonecny pribeh :slight_smile:
27. jún 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yokralovnayo jasne podari sa :slight_smile: moc drzim palce :wink:
27. jún 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia117 - mna by taketo nieco odradilo, ze to ludia nebudu pouzivat, tomu by som nedoverovala a v skolke tiez, Sebastian je pridlhe, budu volat Sebo pod sem, uz som to tak pocula :confounded:

Mne osobne sa paci kombinacia Tobias & William :dizzy_face:
27. jún 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia117 vdaka :slight_smile: a ty si merala? ci sa len podarilo ? :slight_smile:
27. jún 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anjelicek26 radsej sa moc nebudem riadit co a ako ludia, lebo to by som nevybrala ziadne :wink: ale este mam casu dost a kludne sa vsetko moze zmenit :slight_smile:
27. jún 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelicek26 to máš pravdu...Sebastian samo o sebe je pekné, ale istotne ho budú vola Sebko...to by som nezniesla, takto zhnusené meno
27. jún 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yokralovnayo prvy mesiac sa nedarilo, cakala som ze to snad pojde hned :wink: ale ako naschval mala som 1 mesiac anovulacny, zrovna ten :slight_smile: tak som sa rozhodla meravat teploty a zasla ku gyn. ta mi povedala, ze vidi, ze sa blizi ovulka a aby sme sa snazili tak sme sa aj snazili niekolko dni :grinning: a vysledok 2 fazulky :slight_smile: kukni do albumu, mam tam ten graf prvy a posledny :slight_smile:
27. jún 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelicek26 Lathenie bola kralovna podsvetia nie Loriana :slight_smile:
27. jún 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia117 budú ho volat tak ako ty. Ked ho budeš ty volať celým menom tak aj ostatní. Ja mám Ľudmilu a voláme ju Ludka manžel ju vola Ľudmilka. Moji známi a deti na dvore ju volajú Ludka. A manželovi známi a ich deti ju volajú Ľudmilka. Nikto jej nikdy odpovedal Ľuda
27. jún 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
27. jún 2012 o 15:47 • madzik
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
27. jún 2012 o 15:47 • madzik
@ludka77 :slight_smile: Dakujem
27. jún 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia117 za málo, skutočne je to tak :slight_smile:
27. jún 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludka77 To som rada lebo premyslat nad kazdym jednym menom, ako ho mozu ostatny volat, tak sa asi zblaznim z toho vyberania mien :wink:
27. jún 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@anjelicek26 amyslíš že Maximilána nič v zlom budu volať Maximilián to ťažko tak Max,Maxo,Maxi.....ô.Ako Sebo je strašné ale Sebi a Sebinko mi strašné nepríde každé jedno meno sa da zhovadiť ja som nedala Olíviu len zato že som po pôrode spanikárika že ju budu volať Oliva a teraz tužim splodiť Oliviu :grinning:
27. jún 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka1104 - Maxo ho v nemecku nikto volat nebude a to je to, kde budeme zit :grinning: Ani na Slovensku nikto nepovie Maxo, to je nejaka nova kreacia :sweat_smile: A Max, Maxim ci Maxi je uplne v pohode :wink: Ja som s tymi prezyvkami ratala a mne sa pacia, ani jedna z toho nie je cudna ci urazliva. My sme prave vyberali medzinarodne mena, nase deti zili uz v troch krajinach a mozno o par rokov budu zit este v dalsej ;) Tak sme vyberali medzinarodne mena. Pre oboch.
27. jún 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@anjelicek26 však ok Ale potom kludne aj Sebastián ja chcem ešťe možno raz Alexander alebo Nicollas či Andreas
27. jún 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok