• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie dievčenské mená

4. septembra 2017 
Angelika
2. jan 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ANGELIKA. VERONIKA. IZABELA
2. jan 2013 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ak to bude dievčatko,tak sa bude volať moja dcéra ISABELLA :hearts: :slight_smile: Ale kebyže žijem na Slovensku určite by som dala Marínu,nezvyčajné=slovenské=krásne meno :slight_smile: alebo Annu :confused: :slight_smile:
6. jan 2013 o 20:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kočeny :slight_smile: Poradte mená pre dvojičky dievčatá :grinning: :grinning: Ja sa s manželom nie a nie zhodnúť ale neviem žiadne 2 pekné mená skopiť do kopy... :grinning: :grinning: aby spolu s priezviskom dobre vynikli...Priezvisko máme Majerová :sunglasses: Ak máte nejaké tipy tak sem s nimi! :slight_smile:
8. jan 2013 o 19:36  •  čaká bábätko, termín má v marci 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ ROMANA
8. jan 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame doma Celine Marie, ak by som mala este dceru, tak bude Lorianna Ella, alebo Cathalea
16. jan 2013 o 02:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@an_na - ana, helena, elena, paulina, valentina
16. jan 2013 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby čo máte Hanku máte ju zapísanú ako Hanu alebo Hanku? Pretože nám sa páči Hanka a neviem či nám to tak zapíšu aj na matrike, ked sa to v tomto tvare kalendári nenachádza, Ď
21. jan 2013 o 17:22  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
V poslednej dobe sa mi veeeľmi páči meno Hana. Normálne - Hana. Ak by som niekedy znova mala dcéru (čo neplánujem, ale...) bude to naša Hanka :slight_smile:
21. jan 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky myslite ze sa k sebe hodia tieto 2 mena-Olivia Mia?
22. jan 2013 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pre mňa je najkrajšie meno TATIANA :slight_smile:
23. jan 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Arlen :slight_smile:
29. jan 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj Tereza, Dorota, Anna, Matilda, Alzbetka .....krasne mena :slight_smile:
29. jan 2013 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@an_na a čo tak Lujza a Lucia? to prvé ma pri vasom priezvisku napadlo. mate uz aj nejaké favoritné mená?
29. jan 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LUJZA JE PEKNE :slight_smile:
30. jan 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abika26 nic v zlom ale Mia sa vola moj pes a poznam dalsich par v okoli s takym menom... :sweat_smile:
30. jan 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka30 nas pes je Lara a poznam dievcatka menom Lara :slight_smile:asi sa tie mena uz nejako miesaju :slight_smile:
30. jan 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abika26 asi ano :slight_smile: ved kazdemu ako sa paci, ja som za klasicke slovenske mena, aj ked viem ze teraz leti davat co najoriginalnejsie(?)..no a napr.shakira dala svojmu synovi meno milan :slight_smile:
30. jan 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aja21 my máme Hanku a je zapísaná ako Hana,26.júl
2. feb 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja princezna je Ryann :slight_smile:,,,,maly vodca v preklade a uplne ju to vystihuje :slight_smile: :slight_smile:
2. feb 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petra53
ahoj, tak som nahodou narazila na diskusiu a chcela by som sa spytat, dala si to menoSalome? My mame 4 rocne dievcatko Sali a ludia su z toho dost perplex, tiez veriacim hovorim, ze je to podla blah. Salome, nie podla tanecnice.
Mne sa to meno velmi paci a dala by som ho znovu.
4. feb 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aja21 Tiež by ma to zaujímalo, ale myslím s,i že keď sa dá zapísať miesto Jana Janka /moja známa/, tak by to malo byť možné, ale neviem. My máme vybratú asi Anetku a tiež by sa mi páčilo keby aj tak bola zapísaná.
5. feb 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adkasmolka Ahoj aj my zamýšľame dať toto meno. Chcela by som sa opýtať, čisa dá zapísať aj Anetka do dokladov a aký máš na to názor. Ja so uvažovala aj nad Anette, ale z numerologického hľadiska mi vychádza lepšie Aneta :slight_smile:
5. feb 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tiež riešime podobnú dilemu, aké meno asi dáme z jedenástich mien /Hanka, Tatianka, Charlotte, Adelka, Kristínka, sme teraz vybrali Anetka, ale ešte hľadáme. Chcela som vám poslať link, ktorý vám možno trošku pomôže, no sú i knižky. Tu stačí zadať meno a priezvisko a ono vám to vyhodnotí meno z numerologického hľadiska. Ja nie som odborník na čísla , no je to pre mňa zaujímavé, ...tak skúste. http://horoskopy.azet.sk/numerologia-mena/
5. feb 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja síce ešte babätko nemám ale ak by to bol chlapček tak by bol po tatinovi- Rudinko a ak to bude dievčatko tak jednoznačne Leila :wink: Veľmi sa mi to meno páči a zhodli sme sa s partnerom rovnako :grinning:
5. feb 2013 o 19:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belasok podla mna sa da zapisat aj Anetka. Poznam x bab s menom Janka namiesto Jana a pod. No odpadla som, dala som si na tej stranke meno nasho syna a sedi to :grinning: No keby sa moja dcera vola Anette tak podla tej stranky ma povahu presne podla mna :dizzy_face: :dizzy_face: tak je asi rozhodnute :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
koceny pomoc... k priezvisku Potisková... krstne meno Nela... moc velka blbost?... problem je v tom ze sme z tt...kde nikto nepovie potisk ale pocisk... a tak bude nela pociskova... akosi sa neviem rozhodnut... chcela som Hanu...ale moja mama je anna a vsetci ju volaju hanka, takze to asi nie... premyslali sme nad Marina...ale svokra je Maria a volaju ju mariena....takze cele zle:slight_smile:))
7. feb 2013 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K tomu priezvisku by sa hodilo veľa mien - napr. Petra Potisková, alebo Romana, Adriana, Zuzana, Marianna, Martina, Miriam, Henrieta, Natália, Aneta, Zuzana, Erika, Michaela, Natália atď.
7. feb 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: som sice v stadiu kedy sa este neda urcit co budeme mat, ale ja som si ista, ze to bude dievca :grinning: Amanda. Hodi sa to aj k priezvisku :slight_smile: Ani neviem kde som prisla k tomu menu, ale velmi sa mi paci!
7. feb 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, ja rozmyslam nad menom Zara alebo Vanessa. Co mi poradite? :slight_smile:)
15. feb 2013 o 09:08  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok