Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

laurincka
14. máj 2013

Aj Anie je pekne meno a čita sa Eni 😅

jokers303
22. máj 2013

mne sa paci Fabienne,Flavia,Guilia,

lenka92891
30. máj 2013

ja mam doma chlapčeka Martinka a čakáme dievčatko Karinku

lucinka1104
autor
4. jún 2013

Baby poradte Loriana , Olívia , Sára či Diana ????

jarhal
5. jún 2013

@lucinka1104 Loriana je najkrajsie...aspon mne s aviac paci

lucinka1104
autor
5. jún 2013

@jarhal ´´´´´´´´´´´´´Ďakujem medzi nou a Olíviou vyberám

sandrika1986
10. jún 2013

My máme doma dve dcérky : Nicol a Vivien. Z dievčenských mien sa mi páči ďalej : Sandra, Yasmine, Karin 🙂

tzuioplkj
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evelynba
13. jún 2013

Mna by zaujimalo, ci niekto v poslednom 10roci nazval svoju dcerku Jana. 🙂 A pritom to bolo v 80tych rokoch take tuctove caste meno spolu so Zuzanou a Katarinou, ale tieto dve sa este sem tam pouzivaju na rozdiel od Jany. Ja mam zatial vybrate meno Adelka, ale este zvazujem mena Dália, Timea, Lea a Alex 🙂

ivanka.7
30. jún 2013

@evelynba nazval, kamaratke sa nedavno narodila Jana 🙂

siska53
30. jún 2013

@evelynba aj moja ihriskova znama ma cerstvo narodenu Janku 🙂

siska53
30. jún 2013

My mame Filipka a Misku a to som ani nevedela, ze je tolko Filipkov .. Ja som mala povodne vybrane meno Samko, kedze som sa zaujimala o dielo Sama Czambela, no z mojho zoznamu mm vybral Filipka. O Miske som snivala od zaciatku, ako to vyzeralo na vztah s mm vazne, ovplyvnila ma jedna dievcinka, chutne, mile dievcatko, ktore som ucila a mala podobne priezvisko ako moj mm. Ak by som mala este dievcatko, v poslednej dobe sa mi paci Livia a Agata. A ak by mala bola chlapec, volala by sa Vincent, hoci ja sa uz teraz viac priklanam k Florianovi ci Valerovi. Ale kedze dalsie babo nemame v plane, su to len moje teoreticke uvahy 🙂

nicole89
1. júl 2013

Tak my bývame vo francúzsky hovoriacej zemi a deti budú mať meno po manželovi - Aubry. Ja by som chcela dievčatko asi najskôr Chloé Amélia a chlapček bude Aaron Timothy. Z tých našich sa mi najviac páči ešte Ivana. Je také pekné, ženské, dá sa pekne zdrobniť a nedá sa povedať škaredo 🙂 Z chlapčenských sa mi páči Kristián (alebo internacionálne Christian) 🙂

saandrin
6. júl 2013

Ja sa neviem rozhodnúť, tak mi prosím poraďte, čo sa Vám páči viac... Layla, Kelly alebo Amanda??? Ďakujem 🙂

petula8
6. júl 2013

@saandrin u mňa vyhráva Amanda

lucinka1104
autor
6. júl 2013

@saandrin tak z týchto buď Lejla alebo Amanda

saandrin
6. júl 2013

@petula8 @lucinka1104 tak laylu asi nie, mala som psa leilu...tak ja uz neviem. Neviem sa rozhodnut. Vzdy ked sa mi nejake zapaci, tak o tyzden sa mi uz nepaci

lucinka1104
autor
6. júl 2013

@saandrin no mne sa z tých ani jedno čo spomínaš....

lucinka1104
autor
6. júl 2013

to som chcela Layla napísať nie Lejla

saandrin
6. júl 2013

@lucinka1104 tak ja si neviem rady.... keby si videla celý môj zoznam 😀 keď som si začala vypisovať mená tak tam boli Kelly, Ashley, Cheryl, Hailey, Hope, Melissa, Amanda.. nič iné ma nenapadá.. a slovenské nechcem

blackcat8885
6. júl 2013

Mne sa páči Ema,Natália,Ester
@saandrin Ashley je veľmi pekné

lucinka1104
autor
6. júl 2013

@saandrin fhu nič pre mňa ešťe tak Megie, Noemi, Elisabeth, Jessica,Dzenyfer či ako sa to píše Hanach ale ja som alebo niečo ako Emily ja chcem Oliviu 🙂

sudabe
7. júl 2013

ahojte mne sa pacia- Melisa, Melania, Elizabeth, Michaela, Sofia, ale este neviem Co budeme mat tak nemam vybrate.

lucinka1104
autor
12. júl 2013

@sudabe Elizabeth alebo Michaela

sudabe
14. júl 2013

@lucinka1104 asi bz som dala michaela po sebe.....

babulka100
14. júl 2013

Nathalia a Ildiko

piccaaaa
15. júl 2013

@lucinka1tieto sa páčia aj mne,,,alex, laura, charlotte, rebecca, neili,,,,sofia..

piccaaaa
15. júl 2013

@babulka100 to by ti nebola vdačnaaaaaaaa...ildigo je madarica

babulka100
15. júl 2013

@piccaaaa Aj ja sama som cista madarica,takze...podla mna bude vdacnaa,aj pysna na svoje meno,po matke.

lucinka1104
autor
17. júl 2013

@babulka100 moja je Timea to je tiež vaše 🙂 mne sa strašne páčia cudzie mená na S len keď my zdrobnujeme a tie sa nedaju Samea, Soraja, Sanaya, Schanaia /šanaja/ hrozne sa mi páči skratka so Sandry Sany keĎže mam doma Timi ale to Sandra nemusím