• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie dievčenské mená

8. apríla 2017 
tak mnesa paci aj mneo Natasa..ale moja dievka as bude volat Karin:slight_smile:
7. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak nam sa paci meno KLARKA takze ked to bude dievca aspon tak to vyzeralo v 20tt ze dievcatko tak urcite ine nebude este sa nam paci aj EMA :wink:
7. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:slight_smile: moja kamoška má Karen...
inak Ema , napr. u nás na dvore ich je 7....keď sa zakričí emaaaaaaaa, otočia sa všetky...
každý rok má podľa mňa nejaké top mená, aj lea je napr. dosť frekventované a klárka ako taká je peknučké, no mlj brácho chcú chiaru..a tiež ich presviedčam na kláru, tak uvidíme, možno im do decembra niečo vymyslím.. :grinning:
7. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre mna jednoznacne Silvia :grinning: mam ju doma ale meno vyberal chlap....mne sa pacila sofia ci Sara
7. sep 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte moj sen a tuzba dat meno dievčatku vždy bolo : Michelle a aj sa tak stalo, a ked bude druhé baby dievčatko tak bude Izabelle, pa pa
7. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: my máme Lesinku / Lesia/ niekomu to príde zvláštne, ale ja som si toto meno v kalendári/5.5./ vybrala pre svoju dcérku, už keď som mala 14 rokov a sen sa mi splnil :wink: všetky mená sú krásne :dizzy_face: hlavne keď dieťatku pristanú :dizzy_face: na našu Lesinku-kvetinku to sedí :dizzy_face: Ešte sa mi páči Leontínka :dizzy_face:
7. sep 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, moja prva dcerka je Patka:o) To sa nam velmi pacilo a druhe dievcatko, ma napadlo meno Paulinka:o) A ked sme sa pytali nasej Patky ake by dala meno svojej sestricke pohotovo odppovedala: Milos :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Este sa mi zapacilo Deniska. I ked pred par mesiacmi som velmi chcela Karolinku, lenze som sa toho vzdala, tazke slovo ale velmi pekne, aj v dospelosti to moze byt Karolina, Karla. :wink:
8. sep 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
náš malý 5mesačný Samko mal byť na 100%ZOJA,bolo to moje meno vabrané preň už dávno pred otehotnením...nakoniec sa z toho vykľul pipík a rodinná rada(manžel a dcéra)rozhodli,že keď sú obaja na písmenko "S",tak nech aj krpec ho má :grinning:
8. sep 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa páči Terezka a tiež aj Petra
8. sep 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame stellu, hovorime jej ella alebo "ty rebeka" :grinning:
11. sep 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa neviem rozhodnut ci LUCIA alebo LEA.Tak sa vypitujem celej familie a vsetkych znamych, zatial vedie s miernym naskokom Lea. Poradte co je lepsie?
11. sep 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute. mne sa strašne páčia staré slovenské mená:justína, marína, dorotka a tak. ale s mužom sme sa nakoniec zhodli na Markétke. ale stále zvažujeme slovenskú verziu-margarétku. ale asi tá česká je jemnejšia. uvidíme.možno to bude Gregor........haha
11. sep 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam dcerku Ivanku Lauru, nevedeli sme sa s byvalym manzelom dohodnut tak sme dali obe mena... jedno po mne a jedno ktore vybral on... a myslim ze je ozaj celkom pekne... teraz sa mi paci velmi Lujza alebo Tatiana no terajsi muz o tom nechce ani pocut... on vymyslel Xeniu kedze chlapec ma Byt Maximilian... no uvidim este k comu ho prehovorim ale isto iste je mojim Favoritom Lujza
11. sep 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lujza123,

my sme sa tiez rozhodovali medzi Luciou a Leou a vyhrala Lea, tak mame doma 20 mesacnu Leu a neviem si to nase slniecko predstavit s inym menom, vela stastia pri vybere.
11. sep 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa páči aj Liana
11. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne Liana :slight_smile:
11. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne Liana :dizzy_face: :grinning:
11. sep 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len ich je v poslednej dobe vela, vsak? uz by maminy nemuseli davat toto meno, lebo ich bude v kazdej triede 5 :wink:
11. sep 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj az tak vela ich nie je...sice Lili existuju, ale Lianu pozname len tvoju a moju a potom este jednu 27 rocnu :wink:
11. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa velmi paci meno Terezka, Tamarka - hodili by sa k nasmu priezvisku, moj muz sniva o Lenocke...ale pacia sa mi aj mena - Sona, Nina, Vanda, Nela, Barborka, ale asi ani jedno z nich by rodinna rada neschvalila :grinning: ...absolutne tabu u mna ma meno Dana a Monika :sunglasses: :wink:
11. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liluska a uz mate meno pre druhe mimi? my ak budeme mat dievcatko, tak vyberieme z tychto: Olivia, Julia, Viktoria, Johanka,Zita. :slight_smile:
11. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre druhe este meno nemame, asi to bude az do konca otvorene, ale ja mam v hlave zuzanu tak este musim presvedcit aj okolie o tom :wink: Zvazovala som este aj Andrea, Julia :wink:
11. sep 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna vedie Timea..ale rozmyslali sme aj nad menom Lea a Tamara
11. sep 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lujza123...ja by som poradila Leu :grinning: aj my budeme mat..a ja som Lucia :sweat_smile:
12. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a co hovorite na Sabínku? :wink:
12. sep 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reneé je krasne meno, Rebeka, Noemi, Dianka....
12. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Vivien je pekné :wink:
12. sep 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najkrajsie je Sara :wink:
12. sep 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viktoria, valentina :wink:
12. sep 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vivien, Vanesa, Olivia
12. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok