Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

nikush4
7. sep 2009

tak mnesa paci aj mneo Natasa..ale moja dievka as bude volat Karin🙂

danka24
7. sep 2009

ahojte tak nam sa paci meno KLARKA takze ked to bude dievca aspon tak to vyzeralo v 20tt ze dievcatko tak urcite ine nebude este sa nam paci aj EMA 😉

bocmanka
7. sep 2009

🙂 moja kamoška má Karen...
inak Ema , napr. u nás na dvore ich je 7....keď sa zakričí emaaaaaaaa, otočia sa všetky...
každý rok má podľa mňa nejaké top mená, aj lea je napr. dosť frekventované a klárka ako taká je peknučké, no mlj brácho chcú chiaru..a tiež ich presviedčam na kláru, tak uvidíme, možno im do decembra niečo vymyslím.. 😀

zusikk
7. sep 2009

pre mna jednoznacne Silvia 😀 mam ju doma ale meno vyberal chlap....mne sa pacila sofia ci Sara

michell13
7. sep 2009

ahojte moj sen a tuzba dat meno dievčatku vždy bolo : Michelle a aj sa tak stalo, a ked bude druhé baby dievčatko tak bude Izabelle, pa pa

livia76
7. sep 2009

😉 my máme Lesinku / Lesia/ niekomu to príde zvláštne, ale ja som si toto meno v kalendári/5.5./ vybrala pre svoju dcérku, už keď som mala 14 rokov a sen sa mi splnil 😉 všetky mená sú krásne 😵 hlavne keď dieťatku pristanú 😵 na našu Lesinku-kvetinku to sedí 😵 Ešte sa mi páči Leontínka 😵

bozka1
8. sep 2009

Ahojte, moja prva dcerka je Patka:o) To sa nam velmi pacilo a druhe dievcatko, ma napadlo meno Paulinka:o) A ked sme sa pytali nasej Patky ake by dala meno svojej sestricke pohotovo odppovedala: Milos 😀 😀 😀 😀 Este sa mi zapacilo Deniska. I ked pred par mesiacmi som velmi chcela Karolinku, lenze som sa toho vzdala, tazke slovo ale velmi pekne, aj v dospelosti to moze byt Karolina, Karla. 😉

giuli
8. sep 2009

náš malý 5mesačný Samko mal byť na 100%ZOJA,bolo to moje meno vabrané preň už dávno pred otehotnením...nakoniec sa z toho vykľul pipík a rodinná rada(manžel a dcéra)rozhodli,že keď sú obaja na písmenko "S",tak nech aj krpec ho má 😀

petrark
8. sep 2009

mne sa páči Terezka a tiež aj Petra

janka_pn
11. sep 2009

my mame stellu, hovorime jej ella alebo "ty rebeka" 😀

lujza123
11. sep 2009

Ja sa neviem rozhodnut ci LUCIA alebo LEA.Tak sa vypitujem celej familie a vsetkych znamych, zatial vedie s miernym naskokom Lea. Poradte co je lepsie?

hexe66
11. sep 2009

čaute. mne sa strašne páčia staré slovenské mená:justína, marína, dorotka a tak. ale s mužom sme sa nakoniec zhodli na Markétke. ale stále zvažujeme slovenskú verziu-margarétku. ale asi tá česká je jemnejšia. uvidíme.možno to bude Gregor........haha

ywonnee
11. sep 2009

ja mam dcerku Ivanku Lauru, nevedeli sme sa s byvalym manzelom dohodnut tak sme dali obe mena... jedno po mne a jedno ktore vybral on... a myslim ze je ozaj celkom pekne... teraz sa mi paci velmi Lujza alebo Tatiana no terajsi muz o tom nechce ani pocut... on vymyslel Xeniu kedze chlapec ma Byt Maximilian... no uvidim este k comu ho prehovorim ale isto iste je mojim Favoritom Lujza

mayka22
11. sep 2009

ahoj lujza123,

my sme sa tiez rozhodovali medzi Luciou a Leou a vyhrala Lea, tak mame doma 20 mesacnu Leu a neviem si to nase slniecko predstavit s inym menom, vela stastia pri vybere.

susanh
11. sep 2009

mne sa páči aj Liana

trpezliva
11. sep 2009

aj mne Liana 🙂

liluska
11. sep 2009

aj mne Liana 😵 😀

trpezliva
11. sep 2009

Len ich je v poslednej dobe vela, vsak? uz by maminy nemuseli davat toto meno, lebo ich bude v kazdej triede 5 😉

liluska
11. sep 2009

neboj az tak vela ich nie je...sice Lili existuju, ale Lianu pozname len tvoju a moju a potom este jednu 27 rocnu 😉

tretulka
11. sep 2009

mne sa velmi paci meno Terezka, Tamarka - hodili by sa k nasmu priezvisku, moj muz sniva o Lenocke...ale pacia sa mi aj mena - Sona, Nina, Vanda, Nela, Barborka, ale asi ani jedno z nich by rodinna rada neschvalila 😀 ...absolutne tabu u mna ma meno Dana a Monika 😎 😉

trpezliva
11. sep 2009

liluska a uz mate meno pre druhe mimi? my ak budeme mat dievcatko, tak vyberieme z tychto: Olivia, Julia, Viktoria, Johanka,Zita. 🙂

liluska
11. sep 2009

pre druhe este meno nemame, asi to bude az do konca otvorene, ale ja mam v hlave zuzanu tak este musim presvedcit aj okolie o tom 😉 Zvazovala som este aj Andrea, Julia 😉

doublemamca
11. sep 2009

u mna vedie Timea..ale rozmyslali sme aj nad menom Lea a Tamara

luka04
12. sep 2009

lujza123...ja by som poradila Leu 😀 aj my budeme mat..a ja som Lucia 😅

mija777
12. sep 2009

ahojte a co hovorite na Sabínku? 😉

katarina_k11
12. sep 2009

Reneé je krasne meno, Rebeka, Noemi, Dianka....

valria321
12. sep 2009

aj Vivien je pekné 😉

bershka
12. sep 2009

najkrajsie je Sara 😉

zucana
12. sep 2009

viktoria, valentina 😉

zuzka1982
12. sep 2009

Vivien, Vanesa, Olivia