Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

adrianai
4. dec 2013

Ahojte baby, my sme sa po nekonečnom rozhodovaní dohodli na Nikole, no naše najmilovanejšie prvorodené zlatíčko sa rozhodlo, že nie, bude to Simonka ! a vždy pri oslovení bábätka nás opravuje 😀 Keďže aj toto meno sme mali na "zozname", tak sme sa nechali prehovoriť 🙂 Ak máte niekto doma Simonku, ako ju voláte - krátko? Ja mám rada krátke mená, aj Nelu často skrátim iba na Nel a pri Simone sa mi Sima zdá také "tvrdé" 😅

lucinka1104
autor
7. dec 2013

@adrianai jednoznačne Simi

lucinka1104
autor
9. dec 2013

Baby môj manželino objavil čaro mena Zoana hm ?No neviem ja som chcela síce dať Olivia Zoe Balková kvôli vyznamu Zoé ale Zoana, Zoanka neviem neviem ...ani mesiac do pôrodu a ja stále neviem či bude malá Loriana, Olivia ,Sara, Nelaalebo dokonca Zoana ((( pomooooooooc

lucinka1104
autor
10. dec 2013

Baby tak ktorééééééééééééééééé ????

luba28
10. dec 2013

@lucinka1104 ja mam Lauru,ked som cakala druhe tak kebyze mam dievca tak Zara,.... 🙂

lucinka1104
autor
10. dec 2013

@luba28 bolo aj to vo vybere len mužovi sa viac páči buď Zoana alebo Zorana dokonca

luba28
10. dec 2013

@lucinka1104 akekolvek nadiktujes,take bude pekneeee,pre vas,....

lucinka1104
autor
10. dec 2013

@luba28 no neviem ja som chcela dať Olivia, Sara alebo Nela manžel chce tu Zoanu alebo Oliviu

andreasiskova3
10. dec 2013

@lucinka1104 mne sa najviac páči Alžbetka a potom Grétka, Margarétka, Izabela.....

luba28
10. dec 2013

noo,cize Olivia to zrejme vyhraaaa,.....

hemetre
10. dec 2013

@lucinka1104 Tak Olivia vyhrava, z tych co si pisala je najkrasie, poprip. dajte dve mena, ale nie tu Zoanu/Zoranu.

lucinka1104
autor
10. dec 2013

@hemetre práve to sa mi nepáči 🙂 tá Zoana , Zorana

hemetre
10. dec 2013

@lucinka1104 Tak ked sa ti nepaci, zhodnite sa na jednom mene, ktore sa paci obidvom, to bude lahsie 🙂

lucinka1104
autor
10. dec 2013

@hemetre to je Olivia,potom Loriana a potom Adriana v takomto poradí aj 🙂

hemetre
10. dec 2013

@lucinka1104 Tak tieto su krasne , Loriana a Adriana nie su bezne mena, tak mate z "coho"vyberat" 😉

lucinka1104
autor
10. dec 2013

@hemetre my jej od začiatku hovoríme Loriana len svokra ma zdeptala že Lorka a od vtedy mam proste problém s menom a pri Olivii zase Oli, Olivka sa mi teda vôbec nepáči len v tvare Olivia ...dnes v noci sa mi aj v sne narodila Loriana

hemetre
10. dec 2013

@lucinka1104 Tak svokru a ostatnych v okoli pekne naucis zadne prid.bkane zdobneniny, bud jej budu hovorit Loriana alebo len Lorianka, ine nepripada do uvahy..kazde meno sa da "pokazit", ale naucis okolie ako maju volat tvoje dieta a inak mu hovorit nebudu, da sa to🙂 To iste aj pri Olivii.

lucinka1104
autor
10. dec 2013

@hemetre dík 🙂

oktobermimi
10. dec 2013

My máme Tatianu a moje sestry sú Eliška-Rúžena Terézia Magdaléna-Mária, páči sa my aj Evangelin Lily

ivetteb
10. dec 2013

@lucinka1104 Loriana je super meno 🙂 netreba sa nechať odradiť okolím. My máme Lilianu a tiež bolo treba vysvetľovať že žiadne divné variácie mena sa používať nebudú.

lucinka1104
autor
10. dec 2013

@ivetteb dakujem len ten môj manžel pred 5 dnami objavil to Zoana a ked som mu aj teraz hovorila že keď od začiatku hovoríme hlavne o Loriane mala Timi dlho iné meno ani nechcela teraz chce Saru tak on chce len Zoanku

hurmi
15. dec 2013

ahojte babulky,potrebujem poradit,ake meno by ste dali dievcatku s priezviskom Markovičova,dakujem
rozmyslame nad Alzbetkou,Emkou,Eliskou ale necham sa inspirovat

siska53
15. dec 2013

@hurmi ja som mala kolegynu,co sa volala Katarina a mala toto priezvisko.alebo Kristina,Martina,take by mi k vasmu priezvisku sli skor,hoci tie mena,medzi ktorymi sa rozhodujete,sa mi pacia..ale osobne by som volila skor take,kde je "r". To je moj nazor.

siska53
15. dec 2013

@hurmi a este mi napadlo-Miroslava k vasmu priezvisku by sa hodilo.
tak prijemne zvazovanie.

miminka07013
17. dec 2013

@hurmi z vášho výberu Emka 🙂 ale aj tá Mirka by sa hodila

lucinka1104
autor
27. dec 2013

@hurmi hodia sa všetky ,ale keďže mate dlhé priezvisko asi Ema len , no pekný vyber

lauratamara
27. dec 2013

Loss môžeš mať obé mená v 1 malinka sa môže volať Lara May mne sa páči Magdalenka,Tamra, MarryJane, 🙂

nana
29. dec 2013

nikdy som nerozmýľala nad menom pre dievča tak, aby sa hodilo k priezvisku, nakoľko aj keď sa vydá sa jej zmení a čo potom, premenujeme ju ? tak nakoniec k Damiánovi pribudla sestrička Eliána. Pre istotu sa to všetci dozvedeli až po narodené malej a čuduj sa svete, páči sa 🙂 A keby aj nie, my sme spokojní 🙂

nana
29. dec 2013

@lucinka1104 suseda čaká druhé bábo a sa jej pýtam, že aké meno mu vybrali a ona že : Matej je pekné a ide k Michalovi ( 1. syn ) a potom, že Patrik a to sa nepáči svokre, tak to meno vyhráva :D tak asi tak..... ani moja svokra nebola nadšená výberom synovho mena a tak sme druhý krát tajili aj pohlavie a aj meno :D A proti Eliáne už nemali šancu protestovať :D

lucinka1104
autor
29. dec 2013

@nana hm a čo si myslíš ty máš pekný vkus na mená Zoana Balková, Nela Balková alebo Loriana Balková ? ona práve chce len tu Lorianu s tým že ju bude volať Lorka , mne sa najviac vidí Nelalebo sa dá pekne s tým menom pracovať Luky, Timi a Nely 🙂 len manžel chce tu Zoanku 😀