• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie dievčenské mená

4. septembra 2017 
U nás jednoznačne vyhrali Natália a Melánia :slight_smile:
10. mar 2014 o 19:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ja mam doma Jasmínu a druhá je Sára. Prve meno si vybral muž a druhú som už mohla ja...
14. mar 2014 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ked sa raz podari urcite vybram Mia,Zoe,Ella:slight_smile:
24. mar 2014 o 20:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
13. apr 2014 o 20:49  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vybrala teda páči sa mi meno Margaréta a drobčeka by som volala Grétka nuž ale nikomu z mojich blízkych sa toto meno nepozdáva vraj hlúposť a že nevhodné divné a takéto ohlasy. Nuž tak to asi budem musieť zmeniť. Dalšie meno je Alexandra tak uvidím čo mi na to okolie povie ááách jo
22. apr 2014 o 10:06  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karakas Margaretka je pekne...
22. apr 2014 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcata, prosim poradte mi mena pre dievcata dvojicky. Nevieme sa rozhodnut a preto rozmyslame o dvoch menach, nech sa ony rozhodnu, ktore sa im budu pacit. Charlotte Lily (po babicke) alebo Jasmine May ( kedze sa narodia v maji, alebo Zara Isabell. Priezvisko sa zacina na H je tak trochu netradicne. Dakujem
23. apr 2014 o 16:48  •  čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petra4918 Charlotte Lily a Zara Isabell naadherne mena :slight_smile: Zaru Isabell som mala aj ja v zozname :slight_smile: ale zavisi najviac od priezviska.. mne sa napr. paci ked sa v priezvisku opakuju nejake hlasky z mena, pekne to znie..
25. apr 2014 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petra4918 Ahoj krasne mena,moja dcerka sa vola Zara Isabell :slight_smile:
26. apr 2014 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dakujem dievcata za odsuhlasenie, normalne som vo vsetkom rozhodna, ale toto je naozaj rozhodnutie, ktore ich bude ovplyvnovat cely zivot.
26. apr 2014 o 21:57  •  čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petra4918 jaaj tak to mas presne ako ja, este dlho po porode som rozmyslala o mene.. tiez to povazujem za velmi dolezite.. :slight_smile:
26. apr 2014 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, prosím poradte, doma už máme malú Nikolku, čakáme druhé bábo a ako ďalšie meno sa nám páči Timejka a Nelka, ktoré z nich sa podla Vás hodí k menu Nikola? priezvisko je Chudá. ďakujem za rady :slight_smile:
27. apr 2014 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulina83 ahoj, dala by som Timeu! :slight_smile:
1. máj 2014 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja mám doma Rebeku, Richarda a Rolanda a teraz čakáme štvrté už o pár dní a stále neviem meno neviem sa rozhodnúť. predtým som nemusela premýšľať proste som vedela, a teraz, ja fakt neviem. poradte niečo
3. máj 2014 o 23:15  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada00152 tak, ku tým R-kám sa hodí Romana - avšak neviem, aké máš kritériá - u nás toto nehralo žiadnu rolu - či sa súrodenecké mená k sebe hodia alebo nie.
3. máj 2014 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulina83 Timea je veľmi pekné. Neliek je strašne veľa.
3. máj 2014 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Hanka,Danielka su u mna top a potom Natalka a Miška :slight_smile: a s chlapcenskych som nejako neuvazovala ale pacia sa mi Leo,Lukaš a mozno este Dominik :P
14. máj 2014 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
<3 Lia <3
17. máj 2014 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@m_ij_ka aj mne sa paci hrozne Zoe a ako ju volate?
19. máj 2014 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anka66 ahoj, voláme ju Zouš, Zouška :wink:
19. máj 2014 o 19:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada00152 Ramona.. strasne sa mi to kedysi pacilo.. :slight_smile:
20. máj 2014 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,
my asi pravdepodobne tiež čakáme dievčatko :slight_smile: / nechcelo moc ukázať na sone, ale doktor povedal, že asi dievča /.A moje mená, ktoré sa mi páčili mi moja rodina všetky vyhovorila takže už nemám žiadne náhradne :angry:
1. bolo Alžbetka - to mi všetci povedali že ju budú volať Beta, potom Magdalénka to zase všetci, že Magda a potom Eliška a to, že EEEEliška ako hovoril ten čert v rozprávke princézna ze mlejna a nakoniec Sára, ale to mi môj oco povedal, že tak sa volá čižma / niečo s ňou :stuck_out_tongue_closed_eyes: / .
ale ešte som len v 5 mesiaci tak dúfam že niečo vyberieme :slight_smile:
29. máj 2014 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky mne sa paci Zoe ale poradte este nejake meno k tomu lebo prva dcera aa vola Anna Zara tak by som chchcela nech maju obe dve.
30. máj 2014 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa napríklad ľúbi aj Kiara alebo Zeynep , Kája, Charlotte.....a chlapčenské: Samuel , Tomáš, :slight_smile:
2. jún 2014 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iculienka2376 pozri, ak sa niektore z tych mien paci tebe a aj manzelovi, tak je uplne ze jedno, co ti kto povie... a na kazde jedno meno sa da najst nieco, prezyvka alebo skaredo povedane... a napr. za mna osobne Magdalenka znie uzasne.... az mi je cudne, ze sa nedostala do nasho uzkeho vyberu, ked to bolo aktualne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a sara je ta cast cizmy, ktora je okolo lytka :wink: Proti gustu ziaden disputat, ale mna osobne toto meno neoslovuje. :sweat_smile: Ale hovorim stale, ja som svojim detom dala mena ake sa mne pacia, resp na ktorych sme sa dohodli s manzelom... nasi rodicia uz o menach rozhodovali... a tiez si do toho asi vo vela pripadoch nenechali kecat. :grinning:
2. jún 2014 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A ak to vlastne prebieha v porodnici čo sa týka papierovačiek.velmi sa mi páči dievčenské meno Milania........ano správne nie Me...ale Milania.Podla čoho usúdia že potrebuju vydokladovať či meno existuje alebo nie?
3. jún 2014 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake meno by ste dali k Adamkovi?to je jedno ci chlapcenske alebo dievcenske este nevieme co to bude
4. jún 2014 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule ahoj.ja uz zacinam byt zufala z mena pre nasu druhu bambulku...termin sa mi nejak prirychlo blizi a na mene sa s manzelom nejak nevieme dohodnut.prvu dcerku mame Tamarku a teraz by som ja velmi chcela Deanku s cim mi manel absolutne nesuhlasi.co si vy myslite o tomto mene,prosim ??? to je fakt take krkolonme a nepekne meno ako hovori moj manzel,ci sa niektora aj ku mne pridate a paci sa jej ??
4. jún 2014 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tamara je krásne meno....Deana nie az tak velmi :confused:
14. jún 2014 o 03:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sya ..k Adamkovi by som dala meno Amálka, Barborka , Anabella alebo Adriana
14. jún 2014 o 03:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok