• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie dievčenské mená

4. septembra 2017 
@gabrielatomino moja sesternica sa volá Melánia :grinning:
15. jún 2014 o 17:20  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mam doma tri dievcata: Letticiu-prezyvame ju ako Letty,Leluš,Lettu,Titi,Lettynka....,Kristínu prezyvka:Tina,Tinka,Kika,Kiki,Kristínka...,Simonu prezyvka:Simi,Sima,Simču,Simka,Sisa,Sis,Simonka...
15. jún 2014 o 17:24  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Drahomíra, Paloma, Serenáda, Rosalinda, Inéz, Sofia aj Emanuela je pekne, alebo Ana Maria Tereza, lubi sa mi aj Margerita, dál trebárs Roxana, Filoména a tak. No ale každý ma jiný fkus, to se nedá. To je také, jak keď nekto má rád horkú čočku nekto mléčnu.
16. jún 2014 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mataklinec Moja neter ma Elin je pekne a dcera ma Valentinka.Pre mna je to najkrajšie meno je to moje prve vnuča kedže mem 43 ropkov
17. jún 2014 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@slobodnabaculka no teda take mena ze az.Urcite nic z toho by som dcere nedala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2014 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anka66 no moja dcera sa vola Zoi Dimitra. Obe su to grecke mena, kedze otec je grek. Dimitra je po otcovi a Zoi znamena po grecky zivot. Ale utec malej velmi chcel meno Zoi Maria, posvojej mame. Lenze to som nechcela. Ale meno Zoe nie je original, original je Zoi. Ale ak teda davas grecke meno, tak skus najst aj druhe aby bolo grecke. Napr.....Asteri, Agapi, ......
18. jún 2014 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dimitra my sme davali tiez dve mena, resp. meno a middle name...Mia, aj ked povodne bola v hre Amelia a middle name ma grecke Kalliopi
18. jún 2014 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cobhan a vies co znamena to meno kalliopi? Ja viem ze kali je dobra ale opi....neviem
18. jún 2014 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dimitra Kalliopi bola jednou z deviatich muz. Meno je zlozene zo slov kalos - dobry a ops, teda v starogrectine, oko, takze je to zena, ktora ma pekny pohlad, niektore zdroje hovoria o zene s peknym hlasom. V mytologii to bola najpriatelskejsia zo vsetkych muz a bola muzou basnikov a umelcov. Podla mytologie bola dcerou Dia a Mnimosini :slight_smile:
18. jún 2014 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak budem mať dievčatko druhé,dám si Vivien :slight_smile:
18. jún 2014 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cobhan a vidis to som nevedela, kalos ano je dobry, kali je dobra a kaloje dobre...ale grecky co viem ja tak sa okko povie mati, takze nic podobne so starogrectinou :slight_smile: zase som mudrejsia
18. jún 2014 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dimitra ja starogrecky moc neviem, len zaklady...platona alebo aristotela v originale si neprecitam :slight_smile: ale to ani greci, teda vacsina ;)
18. jún 2014 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jednoznacne Eliška,Emma,Terezka,Paulina,Tamarka a chlapčenske Marko
23. jún 2014 o 22:22  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vcielka23 Eliska je krasne meno.Vydim ze aj vy mate Elisku.
24. jún 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá... ktoré z týchto mien sa vám páči najviac??? Daniela, Kristína, Lívia alebo Nina... ďakujem za každú reakciu :wink:
30. jún 2014 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magduska12 jednoznacne Ninka.
30. jún 2014 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magduska12 ahoj,Ninka je peknucke meno alebo namiesto Livia skor Olivia,ale to je uz moj nazor.
30. jún 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamartinka ale Niniek je veľmi veľa a to ma odrádza :frowning2:
1. júl 2014 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@marttia Olívia sa mi nepáči už len kvôli tomu, že ju budú všetci volať Oli :unamused:
1. júl 2014 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@magduska12 vsak sa este rozhodnes a povies si toto meno je to najkrajsie s tych styroch :slight_smile:mozno das uplne ine meno :slight_smile:drzim palce :slight_smile:
1. júl 2014 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kristinka :slight_smile:
1. júl 2014 o 15:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia117 ja sa volám Sarah :grinning: ale mne sa moje meno velmi nepáči...neviem preco :grinning:
najviac sa mi páči meno Madeline, Aimee, Arya... a pre chlapcov: Ansel, Michal,... :wink:
4. júl 2014 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabinka je krasne meno
7. júl 2014 o 19:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Keďže čakám teraz tretie dieťatko, ak by som mala znova dievčatko tak by sa volala Karin :slight_smile:
7. júl 2014 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evelina81 tak uz ste vybrali meno? bude Deana? :slight_smile:
24. júl 2014 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme dievčatko a má podľa mňa.najkrajšie meno lebo žiadnu druhú nepoznám ani na googli nič nenájdete vola sa Sorin sice sme mali problémy na matrike lebo je to staré rumunske meno ale aj tam veľmi zrietkave znamená to slnko a museli sme na matriku doniesť kópiu e-mailu z rumunskej ambasády kde nám potvrdili že meno je dievčenské a že sa používa ...pri druhej dcérke sa mi veľmi páčilo meno Coco ale okrem mňa nikomu tak máme nakoniec Tamarku
24. júl 2014 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karina1 neviem este stale ako sa bude volat,uz som zufala naozaj :cry: ja stale preferujem Deanku ale manzel sa s tym stale nezmieril,tak este uvazujeme nad Timeou,alebo mozno Simonka alebo Sofia-tieto chce manzel.ty co hovoris na Deanu,je to naozaj zle meno ? :unamused:
25. júl 2014 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa roky veľmi páči meno Tamara :- :confused:
25. júl 2014 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelina81 ak chces tak mi posli do IP vase primenie, napisem, ktore z tych mien sa mi hodi najviac aj k primeniu, pripadne, ci mi nenapadne este nieco ine.. presne viem ako sa citis, ja som meno riesila este aj v den porodu.. obcas taky nezavisly nazor pomoze..
25. júl 2014 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelina81 Deana sa mi pacilo hlavne v suvislosti s Deanou Jakubiskovou.. pre dospelu zenu take zaujimave meno a jej sa velmi hodi.. pre dietatko, mi tam trosku chyba pekna forma mileho oslovenia, jedine Deanka, Deuška, inak mi to meno pride velmi pekne a zaujimave.. ale este viac sa mi paci ta Timea,krasne ladi s Tamarkou a je to tiez menej pouzivane.. ak mate dobru skusenost s Tamarkou, tak si myslim, ze aj Timea sa ti bude velmi pacit.. aj Simona je super, take smrncovne.. Sofii je (teda aspon u nas) fakt vela, len na kruzku mame 4, na mna uz malo originalne.. Ale ak je Deana pre teba totalnou srdcovkou uz dlho, tak by som to meno dala.. a keby sa nevies rozhodnut daj dve napr. Timea Deana :wink: a uvidis, co sa lepsie uchyti :wink: ako to tak este raz citam, tak sa mi ta Timea Deana velmi paci!! :wink: ..ako sa tam opakuje "ea".. kamoska ma Tamiu..
26. júl 2014 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok