Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

ena70
26. jan 2015

@andreasiskova3 a mne just hej 😀 😀 ... moja naj kamoška mala sestričku Andrejku..zlaté deculo, krásne veľké zelené okále...všetci sme ju volali "Ajka"....tak mi to tak ostalo....že to je moje najoblúbenejsie meno.... tak ostane možno pre vnučku 🙂

andreasiskova3
26. jan 2015

@ena70 mňa tiež niektorí volali Aja to som doslova neznášala - ako pes Aja 😀 chcela som sa radšej volať Adriana aj teraz keď som už veľká 🙂 tak sa predstavujem Aďa.

ena70
26. jan 2015

@andreasiskova3 mne sa páčilo Ajka, ale aj Andrejka ale aj samotné Andrea 😉 ...poteším ťa aspoň tým, že mne sa páči 😉 ale aj Andrej je pekné meno 😉

lamianka
26. jan 2015

Pod vianocny stromcek som priniesla domov 6-dietatko. Keby to bolo dievcatko, volala by sa Lea Ľudmila, ale bol to Bartolomej 🙂
Ľudmila je tiez pekne meno, ale trosku mi vadi, ked oslovuju skratene Milka a nie Ľudka.
Bol cas, kedy sa mi velmi pacilo meno Regina, ale teraz sa mi to zda trochu tvrde - kvoli spoluhlaskam r /g. Poznala som totiz jednu Reginu z Nemecka a jej to meno velmi slusalo.

merilin
3. feb 2015

ahojte, som na konci 8-meho mesiaca a nevieme sa rozhodnut medzi Sabinkou a Nikolkou ( Nicol? )
Ak niekto mate take meno dcerky, ako ju oslovujete? Ste spokojne?

rencica
4. feb 2015

Karolina, Olivia a Izabela.. 🙂

timea1601
22. feb 2015

Ja sa volám Tímea 🙂 Neznášam ak ma niekto volá "Timeja" 😖 Mám rada ak mi niekto hovorí Tímea a Timka
Znesiem aj Tima 😵

tamaraaaaaaa12061993
1. mar 2015

milá @andrii ešte je otázne či sa vôbec vydá a najnovšie si môže nechať aj svoje priezvisko, takže nemudruj ty koza hlúpa a vyberaj si maná sama bárs aj nech sa Salomé Slimáková alebo Alžbeta Coriccton.

tamaraaaaaaa12061993
1. mar 2015

@merilin rozhodni sa podľa seba ale myslím, že Sabína je krásne meno kedže Nicol sa volá každý druhý

tamaraaaaaaa12061993
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tamaraaaaaaa12061993
1. mar 2015

milá @andrii ešte je otázne či sa vôbec vydá a najnovšie si môže nechať aj svoje priezvisko, takže nemudruj ty koza hlúpa a vyberaj si maná sama bárs aj nech sa Salomé Slimáková alebo Alžbeta Coriccton.
@andrii

andrii
1. mar 2015

@tamaraaaaaaa12061993 ....zjavne máš potrebu do niekoho podpichovať a s niekým sa hádať,keďže si mi jeden príspevok adresovala o 16,38 h a keď som nereagovala,tak si mi ho poslala ešte raz o 16,45 h... podľa toho usudzujem,že nie si veľmi šťastný človek a asi ti taký živoť až tak veľmi nevyhovuje,keď sa potrebuješ vybúriť na iných ľudoch 🙂 ... bohužiaľ,našla si si nesprávnu obeť 😉 ...to,aký máš život, je tvoja vec a mňa to vôbec nezaujíma,aj keď spôsob tvojho života svedčí o tvojej inteligencii... ale v podstate mi je jedno aj to,akú máš inteligenciu,len ľutujem tie tvoje deti a dúfam,že keď zaúčaš tú svoju Elianku,že je to v hraniciach zákona! ...len si vyprosím jednu vec- ja som ťa nijako neurážala a nedávala ti rôzne prívlastky,tak si vyprosím,aby si ma nazývala "koza hlúpa" ....lebo ten,kto niečo také adresuje neznámenu človeku nemá ani toľko inteligencie ako tá koza hlúpa.... je niečo menej,ako obyčajná kozička 😉
PS - aj keď moje deti nemajú exotické,alebo nezvyčajné nemá,tiež sú to tie najchutnejšie,najroztomilejšie a najúžasnejšie stvorenia na svete 🙂 .... človeka s veľkým "Č" nerobí z neho jeho meno,ale jeho charakter a empatia 🙂

merilin
2. mar 2015

@tamaraaaaaaa12061993 dakujem za nazor 🙂 inak padlo meno aj tamarka

lalia20
3. apr 2015

Hana 🙂

evka1527
4. apr 2015

my čakáme dievčatko a najkrajšie meno pre nás je Lilianka 🙂

ciernivlaskanevinna
27. apr 2015

takze babi pripojim sa aj ja podla mna su pekne mena Jassmin, Vanessa, Noemi ,a Karin alebo Natalia ...tak babi rozhodnite sa prajem vam sak vela stastia pri vyberani mien ... 😲 😉

petruska345
2. máj 2015

Salome znamena po slovenski hovno 😝 😢

snezienocka100
2. máj 2015

zial, ty mas asi ho... v hlave, staci sa pozriet na Tvoj pravopis 😀

snezienocka100
2. máj 2015

@petruska345 zial, ty mas asi ho... v hlave, staci sa pozriet na Tvoj pravopis 😀

petruska345
4. máj 2015

Tak sa pozri na tvoj a ty ho mas vhlave
😅

grettka
4. máj 2015

@petruska345 vyznam mena Salome: http://vyznam-mena.geni.sk/vyznam-mena-salome/
Pre buducnost, trosku treba hladat a overit informacie, nez nieco vypustis do sveta 😉

mitilushka
7. máj 2015

My mame doma Lillien.. Lilli, Liluš, Lillinka.. a cakame druhe babo, mal to byt chlapec, ale dnes ma dr vyviedol z omylu a budeme mat druhu babu 🙂 zatial uvazujem nad menami (ani jedno este mm neschvalil :D ) Amélia, Melánia, Emily, Eliza, Jasmína.. no uvidime.. nechcem Saru, Stelu, Elu, Emu, Miu,... Este sa mi pacilo Bianka, ale kamoska nedavno porodila a mala sa jej tak vola, takze z toho nic 😒

rainee
17. jún 2015

My sa rozhodujeme medzi Michaelou, Nikol a Leou. Doma uz mame Kristinku. Citala som si aj vyznam mien, najlepsie mi z toho vychadza Lea, tiez leusky co som poznala boli mile baby a nie je to tuctove meno. Len neviem ako by sme ju doma volali, Lejka a Leus sa mi moc nepaci. Nikolka a Miska je ok. Rodina je skor za Misku, tak neviem ako sa nakoniec rozhodneme.

dfreeman
19. jún 2015

Stale oblubene moje dve girls Annabelle/Belle a Elena Niamh, volame ju tiez Ellie(Eli Niv).

lucinka1104
autor
18. aug 2015

Ahoj čakám zase dievčatko...cchcela som dať Elisa polovičke dá nepáči tak uvidíme...možno bude nakoniec ta Olivia čó mala byť už prva dcérka

dominikanika
24. aug 2015

Ester 🙂

iam24
25. aug 2015

Michaela, Viktória, Marianna, Veronika, Noemi, Klára ale myslím si že každé meno je krásne a niečim výnimočné 🙂

lucinka1104
autor
29. aug 2015

Co si myslite o tom mene Elisa? Eli, Lisa n....nikomu sa nepaci len mne a detom...ja som si uz na to meno aj zvikla...uz mi potom prichadza do uvahy len Adriana alebo Diana čo chce manžel

timea2605
5. nov 2015

Mne sa páčia: Perla, Karla a Paula☺☺☺ 🙂

vodnarik23
10. feb 2016

Čo hovorite na meno Lota/ Lotta ? ( lota. Loty. Lola, little lotta 🙂 🙂 -) mne sa velmi paci 🙂