Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

zuzana1971
25. aug 2009

nadenkaa poznam tu jednu super Zinu na konikovi, to meno je tiez pekne

nadenkaaa
25. aug 2009

zuzi kedysi som chcela pre dceru meno Nina kedze ja som Nada ale kedze momentalne ma meno Nina booom tak nie-tak uz ho nedam rovnako ako nedam Nelu alebo Tamaru alebo viktoriu 😉 ale myslim ze uz zostanem pri Zare a Zoji -a tie mena ma drzia uz asi 3 roky 😉 😀

pipinka82
25. aug 2009

Jaaty 🙂 každá máme iný vkus ako píšeš 😉 vieš to je tak aj na zahraničné mená sa v pohode dajú zdrobneniny vytvorit a dost dobré 😀 no ved všetky mená majú niečo do seba 😎

Mne sa páčia tieto : Alisha,Eshlie,Mia,Zoja,KEIRA,Trisha,a ešte ich je ale práve ma nenapadajú 😀 ja na klasiky som moc neni ale meno Lucia , Simona, Ninka sa mi páčia 😉

emilly821
25. aug 2009

tak my sme pre nasu malinku vybrali meno Sofia. na slovensku to meno asi teraz dost fici, teda aspon po minule roky isto, ale tu v egypte, kde zijeme, som este nestretla nikoho s tym menom, takze isto Sofinka 🙂 a este sa mi velmi paci Elinnor, co je arabska forma Eleonory, ale uz si neviem predstavit, ze by sa nasa malinka volala inac ako sofia, takze toto meno mam do zalohy pre dalsiu babygirl 😎

alexandrah
25. aug 2009

nadenka - ja sa prihovaram za zaru, zoja sa mi nepaci, ale zara velmi!!! ja dam svojej dcere - nasledujucej, lebo teraz cakame chlapceka - meno michaela, a dalsej romana. (ak bude tolko 😀 ), ako dalsie sa mi paci monika, potial sme zatial dosli. 😎

allinka79
26. aug 2009

no, my cakame dievcatko a meno pre nu zatial nemame.. nejaky vyber je, ale este definitivny nie...

susisus
26. aug 2009

Stále ma tak hegne pri mene Mia... Od začiatku tehu som bola presvedčená že ho dám svojej dcére. Ale teraz si niesom istá. Keď si predstavím dospelú úspešnú ženu a mala by sa volať Mia - no nejde mi to dokopy 😒 Pre dieťa je to meno nádherné, ale ten náš malý človiečik, prežije vačšinu svojho života ako dospelý človek... Ale možno len ja na to zle pozerám...

kika29
26. aug 2009

No Mia je ozaj pekné a zaujímavé meno. Na mňa zapôsobilo dosť silno ja si takú úspešnú mladú ženu s týmto menom viem prestaviť. Ozaj pekné 🙂

zuzana1971
26. aug 2009

nadenkaa mne sa 100 rokov pacila Laura ale odkedy som tehotna, uplne sa mi zmenil vkus a Laura sa mi uz nepaci, okrem toho kamoska dala teraz malej meno Laura, takze aj tak sa nebudem opicit

lucinka1104
autor
26. aug 2009

zuzzak ja simyslím, že budeš mať chlapčeka

nadenkaaa
26. aug 2009

no ono by sa malo vyberat aj podla toho ci mas dlhe alebo kratke priezvisko pokial mas dlhe a este das aj dlhe meno tak zbohom rodina 😉 kym dieta napise svoje meno tak ho aj zabudne 😀 😀 a potom este urcite by som nedavala k typicky slovenskemu priezvisku zahranicne meno niet nic horsieho napriklad:Jesica Slováková 😝 a u nas nasildislu poznam chlapcek co ho nazvali brian samozrejme ze je to pekne pokial sa to vyslovuje anglicky ale pokial to vyslovujes foneticky slovensky brianko tak to je otrasne 😝 a toho by som sa pri zahranicnych menach bala

alexandrah
26. aug 2009

susisus - ja sa pripajam ku kike - podla mna sa mia hodi aj pre uspesnu mladu zenu!!! je to fakt pekne!!!

miroslava89
26. aug 2009

mna chytaju akosi dievncenske mena konciace na -ina ...Yasmina,Erina atd..len sa nam nehodia k priezvisku 😅

mia78
26. aug 2009

unas v okoli sa vyskytuju mena ako Ema, Lea, Laura,Timea, su to pekne mena ale je ich dost v okoli.......
umna zatial Ninka unas sa okoli neviskytuje aspon nepoznam nikoho takeho.......aj Viktoria je pekne ale tiez je caste teraz ...............inak Zara je pekne aj Melinda sa my paci ......ja som skor za mena zo slovesk.kalendara 😀

lucinka1104
autor
26. aug 2009

vidíš mia ja som tiež z BB a poznám veľa Nín a žiadnu TImeu to maš rôzne

miroslava89
26. aug 2009

mia moja neterka je Nina 😅 😉

nadhera
26. aug 2009

Emma, lenze mam dvoch chlapov...a na tretie sa nechystam.

susisus
26. aug 2009

No tak ste ma zneistili baby 😠 Ja sa asi nerozhodnem 😀 Budem to musiet nechat na ocina...

Ale už či tak či onak, treba ísť vopred na matriku, keď chcem dať meno ktoré nieje v kalendári, alebo to dnes už netreba???

adka_8
26. aug 2009

ahojte aj ja Vam prispejem s nazorom-my mame syna,ktory sa volá Adrián-ja som sice Adriána,ale nevola sa po mne,ale manzel si to skombinoval,kedze on je Ján a ja Adriána-tak je to plod nas dvoch tak nech sa vola Adrián-takto to vysvetluje moj mangel 😀 ,teraz cakame prirastok-pravdepodobne to bude chlapcek,tak sa bude volat Damián-cize budu Adrián a Damián a keby sa k nim nahodou pritrafil tretí bol by Kristián.A co sa tyka dievcatka,mne tiez velmi pacilo meno Chiara,ale uz asi 4 slapky som pocula ,ze sa takto volaju-tak to ma odradilo ani neviem preco,takze pre dievcatko mam meno Karin 😉

blondy12
28. aug 2009

babenky aj ja sa pridám do diskusie...

adka 8 mne sa páci velmi dievcenske meno Chiara.......a asi ani tie slapky ma neodradia, ale kedze este nevieme co to bude tak asi bude chlapcek Samuel....neviem preco ale dnes v noci sa mi o tomto mene snivalo......tak proste citim to tak, ze to musim dat ked to bude chlapce....hoci radsej by som teraz Chiaru, ale to je jedno.....nech to bude zdravucke a prinasa radost.....

vikuska
28. aug 2009

Ahojte,neviem ci uz tu bolo meno Sona,mne sa paci a aj moja mala sa tak vola.Sonicka.

petulik254
28. aug 2009

Ahojte..no my máme doma Robka a Adrianku a teraz čakáme tretie a ked to bude baba,tak Tatiana...je vela pekných mien,len treba myslieť aj na priezvisko,hm 😒 málokedy to k sebe sadne...

badzova
28. aug 2009

ahojte, ja cakam dievcatko a bude to Dianka...
pacila sa mi Laura, Terezka a potom som videla take krasne rozkosne dievcatko a mama na nu zakricala ze "Dianka" a u mna bolo rozhodnute 🙂 🙂 🙂

narcisa
29. aug 2009

badzova ja mam tiez Dianku! a tiez som toho nazoru ze krajsie meno v kalendari nie je....potom som objavila Mariannu a druha dcerka dostala toto meno 😉 takze mame doma dve krasne princeznickyjavascript:addEmoticon('😉','vBody')

narcisa
29. aug 2009

to ci sa hodia alebo nehodia k priezvisku neriesime, lebo urcite sa jedneho dna vydaju a bude to mozno este horsie, takze sa nad tym ani netrapime.... 😀 😀 😀 kludne si vyberte meno ake sa vam paci

ivca82
29. aug 2009

U nás je top Barborka a asi bude ešte Zuzana 😉 😀

sylviabab
31. aug 2009

Ahojte. A čo tak ruské mená? My už máme Dášu a čakáme možno Táňu 😉

majus23
31. aug 2009

U mňa to vyhrala Nelly 🙂 Klasická Nela sa mi až tak nepáči.. 😒

mrka2
31. aug 2009

my mame klasicku Nelu a mne sa zda veelmi pekne to meno 😵

alexandrah
1. sep 2009

sesternica dala dcere mano nelly, ja ze ake originalne, a jak citam, tak sa uz skoro kazdy vola nelly ...
susisus - daj Miu, ked si ju tak chcela od zaciatku!!! je to kirasne meno, a je aj dost ojedinele ...