Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

belanka
18. aug 2009

my máme Hanku a Alžbetku.pri Hanke sme to vedeli na 100%,pri druhej bolo rozhodovanie ťažšie.v hre bola aj Júlia,Daniela.nakoniec to rozhodla Hanka 😉

marlene
18. aug 2009

ked sa nam mala narodit mala tak v uzkom vybere boli anicka,hanka,paula(poppy),marlene a nakoniec je clara elise.kebyze mam mat este dievcatko,tak asi by bolo zoe,leonie alebp amy.

millienka
18. aug 2009

Takze ak my budeme mat dievcatko tak sme sa zhodli na mene Michaela 🙂. Rozmyslali sme nad menami: Ivanka, Dominika, Dianka a Michaela. Lenze Ivanku sme vylucili, kvôli tomu, ze ma meniny 28.12 a to je tesne po Vianociach. Dominiku vylucil manzel, akosi sa mu to nepozdavalo. Tak potom sme rozhodovali medzi Diankou a Michaelou a mali sme obrovsku dilemu a sice mame kopec casu, chceli sme to mat z krku, tak sme tie mena napisali na papieriky a vylosovali, vysla nam Michaela a tak to aj bude a uz sme sa s tym menom aj stotoznili 🙂

inak Lucinka, ahoj, my sa pozname z Apriloviek 2008 🙂, chcem ti pogratulovat k tehu 🙂 a k tomu menu, ja by som dala Timeu, Nela je tiez krasne meno, ale akosi sa mi zda, ze je ich vela 🙂

jaja1118
18. aug 2009

u nas v brusku je Radka-ale paci sa nam aj Karolinka....

lolitkamtc
18. aug 2009

Ahojte krasky, mi este neviemme co budeme mat no babske meno mame Mia-hnev mora/skandinavskay povod/.V hre boli aj Bianca, Silvia, Simona, Scarlet a Sofia. MIA je dost malo zname mono na SR. Tak sme sa rozhodli pre nu. Prva mala byt Sofia, ale bez urazky, Sofii je uz privela aj ked je to krasne meno, znamena mudrost.

vladka8185
18. aug 2009

mne sa neskutocne paci ciara[kiara] ale svagrina mojej sestry uz ma sice chiaru ale predsa tak to bude Viktoria

petulik29
18. aug 2009

Ahojte a co hovorite na meno Klara alebo Clara. Paci sa mi ako sa to vyslovuje po francuzsky, po slovensky som si neni az tak ista.
Inak asi Natalie

lucinka1104
autor
18. aug 2009

millienak dakujem aj bude Timea 😉

marlene
18. aug 2009

petulik,

my nasu malu volame clarissa,alebo clara,ale nie dlhe klaaara,al kratko klara,ako keby to bola jedna slabika.my sme sa rozhodli pre claru z dvoch dovodov-nie je to caste meno a kedze zijeme v zahranici ,chceli sme tak co poznau aj na slovensku a aj tu a v oboch krajinach je skor vynimocne.

nikanika28
18. aug 2009

Ahojte, no u mna jednoznacne KLARA, Klarka, Klarika....nase slniecko 😵 😵 . Inac sme mali ovela viac mien: Lea, Ela, Laura, Lucia, Tereza, Nina ..... 😅 😅

etuska
18. aug 2009

Leonie- je tiez nadherne meno 🙂

zazalienka
18. aug 2009

Ahoj, no u nas vedie Barborka a Katarina.. ja neviem, ale tie povymyslane mena, ktore niekedy neviem ani vyslovit mi k slovenskym priezviskam akosi nepasuju.. a to sa kazdy rehotal Stofanikovej ze ma syna Simona Heliodora.. ved tie mena co tu citam nie su ani v tureckom kalendari.. preco sa chce kazdy hrat na zahranicie? my s manzelom mame cisto slovenske priezvisko, ku ktoremu pasuje slovenske meno.. Misko chlapcenske a vahame medzi Barborkou a Katkou.. toto mi pripomina mena typu Isabela, Rosalinda, Julio, ako podla telenoviel.. nikoho nechcem urazit, kazdy mame nejaky vkus, ale dnes ma napadlo, ako som bola v avione, ze Monika Hilmerova, herecka ma dceru Zaru.. a zrovna som isla okolo obchodu Zara, tak slusna kombinacia, idem so Zarou do Zary na nakup.. ved to sa za chvilu deticky budu volat aj Calioppe alebo Salamandra..
myslim, ze treba si porovnat priezvisko s vybratym menom, ci to aj akotak pasuje.. je to rozhodnutie na cely zivot, o par rokov tie vymyslene mena a zahranicne nebudu moderne..

dorotkaa
18. aug 2009

Mojmu MM sa paci Lola... co vy na to? Podla mna je to pekne meno, ale na slovenske pomery trochu netradicne... Ani meniny neviem kedy by chuderka oslavovala 🙂

skajkaze
18. aug 2009

Ahojte,tak u nas vyhrala Adelka

dadkabb
18. aug 2009

Ahojte,
my mame Simonku,na tom sme sa zhodli hned 🙂 mne sa este paci Mia...mozno tretie 😅

petulik29
18. aug 2009

Zara by sa mi pacila, ale iba vtedy keby nebol ten obchod. 😒
A ani som nevedela, ze Hilmerova uz porodila.
Meno by sa malo aspon trosku hodit k priezvisku. My chceme aby menu rozumeli aj tu aj vonku.

zuzana1971
18. aug 2009

ani ja som nevedela, z euz Hilmerova porodila, zara je pekne, aletiez mi vadi ten obchod

alexandrah
19. aug 2009

mne sa zara velmi paci!!! nelmi napadite a velmi krasne!! no a po hilmerovej bude aj peknaa. 😎

vefi89
19. aug 2009

ja sice neviem, kto hilmerova je, ale tiez sa drzim nazoru, ze tlacit na slovensko zahranicne mena je cudne, pokial budeme musiet pouzivat koncovku ova, ska a pod.
My budeme mat zrejme chlapca (toho by som chcela), ale pre babu je v konkurze Hanka, Stanka, Karolina.

loo0
19. aug 2009

No mne sa ta Zoe aj hodi k priezvisku a nemam pocit ze by mi to meno pripominalo telenovelu 🙂
Skor nieco male, roztomile a nevinne... Vyberam si meno podla toho aky mam z neho pocit a ci sa hodi k priezvisku a nie podla toho ci je zahranicne alebo slovenske... Zijem v cechach a Zoe je aj v ceskom kalendari takze je to podla mna fajn 😎

radka12
19. aug 2009

Ahojte, ja čakám teraz v sobotu Nelku. Takže sa prikláňam k menu Nela. Meniny síce bude oslavovať iba podľa českého kalendára (2.2.), ale aspoň budeme dve. 🙂

lucinka1104
autor
19. aug 2009

radka Nela v slovenskom kalendári oslavuje na Petronelu a to je 31.5 ! 😉

ellysa
19. aug 2009

ahojte Zara je krásne meno, mne sa páči aj Lea, Laura, a vždy som snívala, že budem mať dvojičky Lujzu a Lotku, podľa obľúbenej detskej knihy 😉
a tiež Ella, Ellysa, Olívia, Klára,Karolína, môj favorit je aj Zoja, ale keďže žijeme v Rakúsku bola by to Coja a to teda nieeeeeeeee

😀

elissa2009
19. aug 2009

No baby ako pozeram tak meno Nela je uz fakt premnozene. Ja o mesiac rodim a vobec nie som rozhodnuta.
Chelsee pisala si že mate Erin, ako ju voláte?

evuliki
19. aug 2009

Ahojte,
tak my mame Jasmine 😉 A ked bude druhe dievcatko,tak bude asi Amelie(Amalka),aby sa to hodilo k Jasminke
Ale este sa mi velmi paci aj Lina ci Charlotte 😎

zojana
19. aug 2009

ahojte...ja mam vybrate meno pre naše dievčatko ktore sa narodi koncom septembra meno Tadea Michaela..čo vy na to? 🙂 🙂 🙂

zuzana1971
20. aug 2009

pekne a ako ju budes volat?

anxuska
20. aug 2009

mne sa páči Zora, Grétka, Klara, Matylda, Zoja no najprv musíme zapiecť...

anitka22
20. aug 2009

deina-hroozne krasne meno ze aimee to sa mi skutocne lubi.... 😀
vladka- kiara je tiez pekne meno, kolegovnci maju malu kiaru a nenormalne sa jej to meno hodi....
evuliki-jasmine aaaa nadhera
my mame so skoromanzelom vybranu leilu.... 😀
uz len nech sa podari mat aj dievcatko.-... 😒 chceli by sme mat z kazdeho jedno.....sa treba snazit 😠

junovka
20. aug 2009

lucinka, gratulujem.Konecne si sa dockala 🙂 😉 Len tak naokraj...moje dcerky su Timeika a Nelinka 😉