Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

rolak
12. aug 2011

pre mňa osobne bolo dôležité,aby bolo v mene R, verím tomu,že to dodáva človeku nejakú silu charakteru alebo tak....

nelicefo
12. aug 2011

Isabella,Sophia,Vanessa 🙂

lylyna
12. aug 2011

@rolak no ja som to počula, asi v ako v ktorom kraji..ved práve a pekne znie, neda sa jej škaredo povedať a nie je také časté..

meiwe
16. aug 2011

@kukujka no nestras🙂

tatjanav
20. aug 2011

@paulita PAULA je krásne meno!🙂

strihalka
20. aug 2011

Tak my mame pripravene jmeno Natalie,naty ..kdyz bude zlobit, bude to Naťour 😀

lusinkaj
20. aug 2011

Karin a Bianka 🙂

apoloma
20. aug 2011

@lusinkaj toto su podla mna dve najkrajsie dievcenske mena!!! 😉 😉

m.i.r.i
20. aug 2011

@lylyna podla ma je Erika skvele meno🙂 my mame teraz nasho chlapceka Erika..a aj v dievcenskej podobe je skvele..lebo presne, zle jej nepovies..je to proste pekne meno bez komolenia a aj v zahranici a kdekolkvek sa predstavi bude zniet normalne...podla mna Erza urcite nebude..to som nikdy veru nepocula🙂

damiankad
20. aug 2011

Mne sa páčia trošku netypické mená...také aké majú sesternicine dcéry Berenice a Damiana ale úplne naj a tak sa bude volať dcérka(ak budem mať 😀 ) je Deborrah... 🙂

lili_mia
20. aug 2011

@m.i.r.i Erža je na Alžbetu, aj ked nechápem ako 🙂 lebo používa sa na Eriku

lili_mia
20. aug 2011

inak sa mi páči Paulínka, ale viacej chcem meno s r-kom, žiadna Laura, či Lara, Kristína sa mi spája s kamoškou,ktorej sme vraveli Krisa 🙂 tak možno bude Klára, Karolína, až nadíde čas

lillika
20. aug 2011

Alzbetka,Sara,Emma

m.i.r.i
20. aug 2011

inak moje naj su Lucia, Lea, Lilly ale aj klasika ako Katarina...proste Katky u mna ficali vzdy 🙂

mada111
20. aug 2011

Daniela 😉

soni1
20. aug 2011

Sonička 🙂

halienka
20. aug 2011

@soni1 súhlasím 😀 😀 😀

martinkatinka
20. aug 2011

Júlia

alena76
21. aug 2011

@alecka aj my máme Žofiu(11 rokov), ešte Esterku(6.).A chlapcov Šimona(10) a Jonáša(1) 🙂

alecka
21. aug 2011

@alena76 pekne mena ste vybrali pre deturence 😉 .aj ja som teraz uvazovala nad Jonasom, ak by bol chlapcek, ale mame Dorotku 😀

usacek79
21. aug 2011

@rolak nuz u nas v praci aj v skole sme vsetky eriky volali erza.. 😒

usacek79
21. aug 2011

ja som Marianna a dcera bude Marina, manzel je Marek a syn bude Marko.. 🙂 nechceme dat rovnake mena, ako mame my, ale zase chceme ostat v podobnej linii 😉 a najma MM inicialky zachovavame 🙂

lussyp
21. aug 2011

@lusinkaj he he, ja mam Karin a krstniatko Biancu. dobre si napisala 😀 teraz cakame opat, este nevieme co a pravdepodobne ked bude dievca tak asi bude Barbora. Hoci sa mi pacia mena ako Zoja, Ester, Zara, Karolina, Viktoria.....no bude problem vybrat. tak baby piste a inspirujte ma, chlapcenske uz vybrate mame 🙂

lussyp
21. aug 2011

a este by som chcela napisat, ze je fakt vela krasnych mien a aj uplne jednoduchych ale ludska hlupost a skodoradost je tak strasna, ze zena si 100x rozmysli ci bude s okolim bojovat a obhajovat zakazdym meno ktore bude jej dietatko nosit. mne sa celkom paci Hana, na vychode by ju volali Haňka 😠 , Dorota -Dora, Emilia, Emily- Milka, Mia - Zmia...... 😖 niektorí ludia vedia byt fakt ubohy....
a spomenuta tu bola Erika, tak aj ja poznam nejake Eriky a veru casto ich volaju Erža alebo Eržika ☹

bellie
21. aug 2011

Ahojte, tiez sme velmi dlho hladali meno pre nasu slecnu, kedze uz pri prvom sme sa poucili (vola sa Tomas), ze kde sme sa pohli, kazdy druhy chlapcek sa volal Tomasko 🙂 Dlho sme vyberali - Mia bolo meno, co sa nam najviac pacilo (Inak je to vlastne skratka od Marie), tiez sme sa bali, ze je budu hovorit zmija.....Tak sme vybrali Simonku. Ked sa nasa mala narodila, nahlasili sme meno Simona a moj muz sa na poslednu chvilu rozhodol, ze dame druhe meno - Mia. A dobre urobil, ked sme zacali chodit von, zistili sme, ze Simoniek je tiez vela, takze castejsie pouzivame druhe meno. Zatial si z nej nikto nerobil srandu, aj ked..... A mimochodom pozname dalsie dve Mijusky..... Niekto sa tu pytal - nebol problem so zapisom, nikto nic po nas nechcel. Ja som spokojna a paci sa mi, ze mame Simonku Miu - SiMiu 🙂

alena76
21. aug 2011

@alecka vidim, ze mame uplne rovnaky vkus-odpadnem 😀 dorotku som mala tiez vo vybere 🙂

alecka
21. aug 2011

@alena76 rovnaky a dobry 😀 😀 😀 . mne sa este pacila klara, ale moj muz nechcel 😒

barnasova
22. aug 2011

my sme s vyberom mena mali tiez velky problem zacali sme pri Nikole a nakoniec sme sa rozhodovai medzi Emou a Nelou a Nela to vyhrala.Každemu sa to meno paci....🙂

lussyp
22. aug 2011

@bellie vybrali ste super. my uz mame v rodine Simonky a fakt je dobre v takom pripade pridat kratsie meno. aj ta skratka je super Simia 🙂 jmy mame dlhe priezvisko tak preto by sme chceli kratke meno. vyberame tak aby fakt na tom ihrisku a potom v skole nebolo v triede po 5 Neliek, Emmiek, Viktoriek...... a vcera v noci ma jedno napadlo, ked to bude dievca bude sa volat Ria 🙂 a hotovo. povieme to az tesne pred narodenim aby nemohol nikto namietat, he he

sssimi
22. aug 2011

@lylyna tak som zvedavá čo si vyberieš. mne sa Erika páči. A ak ona sama nebude reagovať na oslovenie "erža", tak si všetci zvyknú oslovovať ju Erika. A kombinácia Erika a Patrik je perfektná.