Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

natalia777
9. feb 2010

ahojte my mame Chiara Ella 😵

enus
9. feb 2010

ahojte pridam sa kvam aj ja. U mna aj mojho draheho je meno cislo jeden Livia.

veverca
9. feb 2010

Ja som vybrala Tatianu. Ešte sa mi páči aj Natália.

murinka
12. feb 2010

my mame Dorotku 🙂 a ked niekedy budeme mat babo tak uz mam vybrate mena na milion percent-Zorka alebo Florian 😉

petruci6
12. feb 2010

moja je Linda,ale pri vybere padali mena Rebecca,Nelly,Sarah,Barbora,Vanda 🙂

petruci6
12. feb 2010

este som zabudla Sofia a Stela 😉

mirka285
12. feb 2010

je aj mi budeme mat Lindu a tiez bola vo vybere aj Vanda 🙂

norikk
12. feb 2010

a co poviete na Oliviu alebo Violu? :D

janulka04
12. feb 2010

tak my mame aj Lindu, Lauru a ak sa lekar nezmylil, cakame Stellu 😉

suzionne
12. feb 2010

u nás vyhrala Nella, ale pači sa mi ešte aj Kristýna, Emma, Sarah, Lilly, Laura

janka2112
13. feb 2010

Ahojte,ja čakám bábo,ešte nevieme čo...ale mám silný vnútorný pocit,že dievčatko.u mňa vedie ZOJA...no páči sa mi aj Laura,Diana....skôr mám problém nájsť pekné chlapčenské meno,zatiaľ mám len jedno Alex.....máte ešte nejaké typy aby sa meno nedalo skomoliť..._?

andrema
17. feb 2010

ahojte,
cakame dievcatko a uz sa nam pomaly blizi aj termin...
dlho som nevedela ake meno...
Moj favoirt bol Ema, Nina, Lea, Laura, Simona
Manzel chcel Klaudiu, Veroniku alebo Zanetu
No ustupila som z s tym mien som sa uspokojila s Klaudiou...ale trocha mi prekaza,ze to znamena chroma, kriva
No a svokra si spomenula,ze Klaudia bol nejaky transvestita a mojej mame sa Klaudia vobec nepaci a kazdy den mi to otrepava o hlavu.
Uz fakt neviem ake meno..manzel sa tvari,ze ho to vobec netrapi.
Uz ani spavat kvoli tomu nemozem, pretoze sa bojim,ze mala sa narodi a ja nebudem mat meno..

bambi9__2
17. feb 2010

Andrema, ja este nemam babo len sa snazime, ale drahy tiez chce Klaudiku 😅 ale uz som mu ponukla aj dalsie mena a moc nepotrestuje 😉
ak sa tebe paci klaudia, tak ho daj a nevsimaj si reci ostatnych, ked sa malicka narodi nikto si na tie namietky nespomenie 😉

lenka23
17. feb 2010

Ahojte, my máme termín 14.7., zatiaľ nevieme čo to bude. Ak to bude dievča tak by som chcela Mišku, alebo Lucku, chlapca Tomáška

lussy666
17. feb 2010

adela..🙂

andrema
18. feb 2010

asi zostanem pri ten Klaudii...aspon nebude mat velmi bezne meno...
som vcera manzelovi hovorila,ze sa preto trapim a povedal,ze si babky nemam vsimat...
ze sme sa rozhodli pre Klaudiu,tak nech je Klaudia....ze co ho po nich...a to ma pravdu...
len je fakt,ze byvame s mojimi rodicmi a to mi mama otrepava to meno o hlavu cele dni,ked som doma... 😝
ale nedam sa...
Takze baby bude to Klaudia...

emily3
18. feb 2010

andrea..presne je to na vas dvoch ake meno date svojej slecne....
nam tiez hovorili, ze ake mena sme povyberali, kazdy niekoho poznal s tym menom a sa mu to nepacilo...ale to je ich problem nie? a Klaudia je pekne meno a nie je take caste, tak sa aspon nebude opakovat 😉
zvyknes si na meno, ked ju uvidis...budes stastna ze ju mas...drzim ti palce pri porode...

my mame Monika a Lucka 😉

corinne_99
18. feb 2010

Ahojte. Ja tiez cakam dievcatko a zatial sa rozhodujeme medzi menami:

Elena, Alexandra, Olívia, Emma, Zara, Zoe, Ellie, Charlotte, Sara/Sarah, Laura, Chloe, Mia, Nelly, Tara.

Ktore je podla vas najkrajsie? Priezvisko bude mat Resdon(ova).

janka1302
18. feb 2010

Čaute baby. Ja čakám deculáčka, ale zatiaľ nevieme, čo to bude. Takže zatiaľ mám aj mena pre chlapčeka aj dievčatko. 🙂
Keď to bude dievčatko tak Sandra alebo Terezka 😉

ellysa
18. feb 2010

corinne pekné mená 🙂
moje naj je Olívia, ale k priezvisku by sa vám hodila Tara 🙂

kathy403
18. feb 2010

baby,vsetky mena su pekne!kaslite na babky a okolie.
nasa bude nelly,a hoci to neni moj favorit,nepocuvam okolie.

tinka349
18. feb 2010

cawte baby, no u mna v brusku je mala Rebeka, teda aspon si to myslim, hoc cela rodina je proti, ze vraj rebeka je jazycnica a pod..... tak neviem...inak ako sa to da povedat ako zdrobneninka? len Bekinka? muz chcel alexandru alebo karin a to som zamietla hned...este sa mi paci Nina a Sara

kathy403
19. feb 2010

tinka349:rebeka je krasne meno!
=====stoj si za tym! 🙂 🙂 🙂

andrejkaa23
20. feb 2010

Mne sa pacia mena pre dievca Nelly,Vanesska ale najviac Sophie.Mozno tu budeme riesit ked sa dozvieme vysledky z krvy a mocu.Sice som v 7 tyzdny tehotenstva ale uz je nova metoda na zistenie pohlavia.

veverca
20. feb 2010

andrema...ja som mala dve veľmi milé kolegyne Klaudie...vôbec neboli chromé 😀

jenie123
20. feb 2010

Rebeka je krasne meno, aj nam sa pacilo, lenze uz asi 10 rokov mame psa Rebeku.. 🙂 Inak sa mi velmi paci : Emma, Stella, Dominika (bohuzial len mne, frajerovi nie.. ☹ )

tantama
20. feb 2010

ahojte my budeme mať Grétku 😉

dordina
21. feb 2010

mne sa páčia melania a leonard my čakame v auguste

zuzka0222
21. feb 2010

Mne sa pacia nase slovenske mena- Zuzana,Michal,Marina ako zo Sladkovica 🙂 anglicke mena ,,letia hlavne v romskych osadach..... 😀

chiana
23. feb 2010

Ahojte, som rada, že som našla túto tému.
Ja mám dilemu, o mesiac čakáme dievčatko a ja som vždy chcela EMMU, no zdá sa mi toto meno už dosť bežné, tak som sa rozhodla pre SOFIU, no nakoniec som zistila, že aj Sofia je už dosť bežné... tak som z toho na nervy, naviac, začína sa mi páčiť TAMARA.
Tak kto my pomúže???