Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

lucinka1104
autor
17. júl 2013

@babulka100 Ale daj Nathalia lebo naty je užasné

lucinka1104
autor
4. aug 2013

baby kde s te ?

siska53
4. aug 2013

A nechcete niekto Clarabel? (V knizke o vlaciku Tomasovi sa volal jeho vagonik, vlastne vagonica;)) ).

pederita
8. aug 2013

Ja som sa rozhodla pre Isabellu 🙂

ssisska
8. aug 2013

Tie co cakaju babotko tym poradim vhodne mena s priaznovou kombinaciou s priezviskom ,tak aby boli deticky uz od narodenia zdrave,stastne a uspesne.Cena vypocitania vhodneho mena je 10 eur.Vsetko posielam na dobierku.

flegmosko1
11. aug 2013

Aj my cakame dievcatko a rozhodli sme sa pre Emily 🙂

malihao
12. aug 2013

mne sa najviac paci meno barborka a sofia a dominika 🙂

alenka210
13. aug 2013

Ja sa neviem rozhodnuť medzi Simonou a Viktoriou.

dyala1067
18. aug 2013

Ahoj dievcata....potrebujem poradit s menom nasej dcerky....nic sa my nepaci a zacinam byt zufala....uz by som chcela aby ta nasa zabka mala uz mala vybrate meno a vobec na nicom sa nevieme dohodnut. Zijeme v UK a mala bude mat stredne meno po MM babke Jessica.....ktore sa mi velmi nepaci ale musela som ustupit. priezvisko ma kratke Mark a hladam prve meno aby bolo lahko vyslovitelne aj na SVK hlavne kvoli starsej generacii v rodine. Zatial mame na zozname tieto -Zoya, Mila, Sophie, Luna, Zina, Maya, Esme, Anya, Tanya, Lina, Erin, Thea......ale ziadne z nich ma neocarilo na 100%. Pozdava sa vam niektore....pripadne akekolvek navrhy.....dakujem

siska53
19. aug 2013

Ja by som dala bud Maya Jessica Mark alebo mi este napadlo Mathilda Jessica Mark. Ak uz teda musia byt dve mena a zijes v zahranici. Mne sa strasne paci este Estelle,to bolo dievcatko,o ktore som sa starala vo Francuzsku,takze kebyze zakotvim tam,meno pre dcerku je jasne.

linduska_
19. aug 2013

@dyala1067 Podľa mňa je to SOPHIE najkrajšie, najjednoduchšie vysloviteľné aj pre slovenské staršie generácie,ako píšeš 😉 Aj sa hodí k strednému menu aj k priezvisku, hneď mi padlo do oka, ja by som vybrala to 😉

linduska_
19. aug 2013

@alenka210 Obidve majú niečo do seba, hoď si mincou...buď - alebo 😀

jankagm
20. aug 2013

aj ja rozmýšľam nad menom, ale určite ostanem pri nejakom slovenskom....keďže učím v škole, niekedy sa fakt smejem na menách, ktoré rodičia deťom dali.....pár rokov dozadu len rómovia dávali mená ako Esmeralda, Jessica, Kevin, Justin, Nicolas,.... 🙂 dnes sa mi zdá, že v snahe ,,byť svetoví " dávajú rodičia deťom fakt mená, ktoré ani vysloviť nevedia a ešte sa tešia, že sú originálni 😀 a v kombinácii so slovenským priezviskom to je fakt tragikomédia 😀

renala
20. aug 2013

Mojej malej som dala meno Linda. Jednoduche, kratke a krásne ale aj tak ju skoro stale voláme Lili.

lucinka1104
autor
20. aug 2013

@alenka210 Simonka

cinkatko
20. aug 2013

@dyala1067 Ahoj, ja mam dcerku Anaya, ale muze byt i Inaya... jinak co Zara, Saphia, Ashley, Aaliyah, Clare, Samia, Sonia... Rebecca - Becky, Elisabeth - Lisa,... 😉

lucinka1104
autor
21. aug 2013

baby a čo hovoríte na meno Sameea ? Z jedným e na BNW nie je ...a doma je už Timea a Sameea by bolo pekné nie ?

flegmosko1
21. aug 2013

Tak my uz mame Emily na svete, vcera rano o 4:20 a merala 50 cm a vazila 3440 gramov. 🙂 A davam klobuk dole pred kazdou matkou ktora si to takto prirodzenou cestou necha prist na svet.

lucinka1104
autor
22. aug 2013

@flegmosko1 gratulujéééééééééém 🙂

flegmosko1
22. aug 2013

Dakujeme.
🙂

best24
23. aug 2013

@loo0 ....my čakáme dievčatko Zoe :* krásne meno

m_ij_ka
28. aug 2013

Zoe , Mia, Lara, Zara, Aurora, Chloé

m_ij_ka
28. aug 2013

@best24 ahoj, ja mám dcéru Zoe, vybrala si si krásne meno

best24
29. aug 2013

ďakujeme, a ako ľudia na to meno reagujú? 🙂

melanie2009
29. aug 2013

Mne sa pacia dievcenske:Lilianna a Jessica
A chlapcenske:Sebastian tak sa vola moj syncek a Kevin

paulita
8. sep 2013

my mame dievcata s menom PAULA a VERONIKA

fetinko
9. sep 2013

nam sa paci Rebeka a uvazujeme o Mishel

kandrea
9. sep 2013

nám sa páči Dominika, Veronika, Simonka a Karin....no nevieme sa rozhodnúť...

ssisska
9. sep 2013

Ak ma niekto zaujem rada pomozem pri vybere mena babetka aby pasovalo k priezvisku tak,ze babetko bude uz do narodenia uplne zdrave,krasne,bude mat talent super karieru,dobre znamky v skole.Toto vsetko dokaze numerologia.Aby malo dieta co najmemej poskodeny vzorec osudu,dokazem naozaj pomoct .Som profesionalna numerologicka a poradkyna.

laurinkat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz