Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

zuzkatko
29. mar 2012

@1ivanka1 známi tak dali velmi sa im to meno páčilo a čo ž ked sa tak volala ex dokonca dve ex mal s tým istým menom 😀

mia258
29. mar 2012

@eviis no medzi tymi dvoma sa prave najviac rozhodujeme 😅

1ivanka1
30. mar 2012

@zuzkatko ja neviem, mne to príde tak divné, ja také meno nechcem, síce priateľ mi hovorí, že také kraviny riešime len my ženy..im je jedno ako sa volali ich ex...akože keď sa vám páči jedno meno tak nepoviem, ale môjmu sa akosi páčia skoro všetky mená jaho ex..to ma ide akože šlak trafiť... 😖

ivett1
30. mar 2012

Môj kolega má dcérku s menom Zarah ....🙂

lucc
30. mar 2012

@1ivanka1 ak by to bolo fakt pekné meno a hlavne ak by sa páčilo aj mne, tak by som dala meno po ex... ale ak sa tebe nepáči, tak skúste iné 🙂 kompromis musí byť ... 😉

baklik
30. mar 2012

@1ivanka1 suhlasim s tebou, ja by som meno po jeho ex tiez nedavala! ako by sa jemu pacilo, keby si dala meno po svojom ex??? no neviem, ci by mu to bolo ozaj jedno... 😖

fruktolinka
30. mar 2012

podla mna su velmi pekné mená ako Sára, Viktória, Nina... Ale Sára je na prvom mieste 😉

1ivanka1
31. mar 2012

@baklik no opýtala som sa ho ako by sa to páčilo jemu, ale neodpovedal mi na to.. 😒 ale chlapi také veci asi nieriešia ako my ženy 🙂

lilla244
31. mar 2012

mne sa paci charlotte, matilda, grace, hannah.. jooj je ich vela..

nattynda
1. apr 2012

@nana123

Tánička je dobré meno

karolina04
3. apr 2012

Mne sa pačia NINA ,KAROLINA, TAMARA ,NATALIA, OLIVIA 😵

minune
3. apr 2012

mne sa paci karolina samantha sanaja

minune
3. apr 2012

😲

lucinka1104
autor
3. apr 2012

@mia258 Ja by som potom volila skôr bud Zaira , Zoe alebo Zoana a Alexandra 😀

lucinka1104
autor
3. apr 2012

@dominikaa Diana sa mi vic páči a Klaudia sa mi viac hodí 😀

lucinka1104
autor
3. apr 2012

@1ivanka1 a aké je to vlastne meno?

bleelka
3. apr 2012

Kocky, ake meno sa vam viac paci Timea alebo Stela?

bobi3
3. apr 2012

tak my dáme Heidi 🙂

1ivanka1
3. apr 2012

@bleelka obe sú pekné, asi by som dala to ktoré sa hodí viac k priezvisku..

mia258
3. apr 2012

@bleelka Stela je asi menej časté, ale závisí to od aj priezviska, aj od vkusu 🙂

bleelka
4. apr 2012

@1ivanka1 dakujem, hm, no tak to netusim ktore sa hodi viac k priezvisku praveze... Timea Pavlikova, Stela Pavlikova...v druhom je v mene a priezvisku L, ale zas ako by ju volali Stelka, Stelinka? Hm? dakujeeem

kalifa28
4. apr 2012

Amélia - Mia

sandrika1986
4. apr 2012

My máme Nicol a druhé dievčatko bude Vivien. Páčia sa mi tiež mená ako Sandra, Sarah, Yasmine, Scarlet, Karin. 🙂

eviis
4. apr 2012

Baby,poradte nejaké pekné meno ktoré sa hodí k menu EMMA 🙂 Dakujem 🙂 a podotykam zijeme v Anglicku tak mozu byt aj zahranicne 😵

monkka21
4. apr 2012

ja mam Bianku a ked budem mat niekedy druhu dcerku tak bude asi bella alebo mia.tieto mena sa hodia k priezvisku

materina_duska
4. apr 2012

HANA! jednoznacne! raz.. 🙂

vi3ka
5. apr 2012

pridávam sa k dievčenským menám....naša prvá dcéra je Petra-v živote by som nepovedala, že dám také meno, lebo stále som snívala o inom, ale pre našu malú to pasuje aj k priezvysku. a druhé máme zatiaľ vybraté ak to bude baba Ria. len dilema, že ako sa bude volať, keď ešte nebude vedieť povedať R. potom sa mi ešte páči Ľudmila, alebo Romina...uvidíme čo bude nakoniec. 🙂

teada
5. apr 2012

mne sa pacia mena ako Bianka, Natalia, Simona, Adriana ale to je take tvrdsie a cakam babatko, a ak dievcatko tak Silvia..nepacia sa mi cudzokrajne, ale ani nejake zastarale a casto nosene.... 😉

sunny15
5. apr 2012

u nas ak to bude dievcatko bude Mia 😉 ale mne sa uz roky velmi paci aj meno Vivien 😉

tanyas
5. apr 2012

Ahojte,

ja som si ako tehuľka napísala zoznam mien (nevedeli sme čo to bude tak boli aj také aj také) a postupne sme aj s maželom vyškrtávali to, čo sme si rozmysleli že nechceme. Narodila sa nám dcéra a do pôrodnice som šla s tým, že ak to bude dievča bude Janka alebo Katka a nakoniec to bola Katka.

Mne dali rodičia meno Táňa a nie Tatiana ako je v kalendári, lebo mama chcela niečo krátke a bez "r" k dlhému a ťažkému priezvisku kde boli dokonca dve "r".

Ale ak by ste tie mená chceli zmedzinárodniť, tak v anglickej a nemeckej komunikácii používam meno Tanya a Katarínu môžete vždy napísať s "C", i keď aj v angličtine je Katarína s "K" exotickejšia a zriedkavejšia než s "C"

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉