Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

margaretka3
7. jún 2011

Tak ja pridávam moje kočky - Ema, Melanie a teraz budeme mať dvojčatká Tamaru a Tatianu 🙂

tatiana1985
7. jún 2011

@margaretka3 jeeeee..mne sa paci ked ma niekto dvojicky a maju mena s rovnakym zaciatoc.pismenom 🙂
a tieto dve mena sedia ako rit na serbel 🙂 🙂 🙂 (aspon mne)...

lucinka1104
autor
8. jún 2011

@timotej Adriána je prekrásne meno mne sa pači forma Leonie

lucinka1104
autor
8. jún 2011

baby Nikol alebo Olívia?????hmmmmmmmm ja fakt neviem už som normálne že Olívia Nikol Balková ,ale my veľmi dve mená nechceme mm mi aj to Zoe zatrhol.....

mukiii007
9. jún 2011

@lucinka1104 Olívia <3
ja som nad tým tiež rozmýšľala, keď už som nevedela aké meno dať mojej malej... :D

lumimi
9. jún 2011

@mukiii007 olivia ... to som chcela aj ja, ale manžel zavrhol, že to je ako žena pepka námorníka

andrejka1974
9. jún 2011

ahoj moja prva dcerka sa volala Dianka a druha sa vola Sindy

lucinka4747
10. jún 2011

@lucinka1104 Ahoj mne sa páči Timea, je to krásne meno, ale ja osobne ak s mi narodí dievčatko tak sa bude volať Savannah :D

oligaca
11. jún 2011

ahojte my cakame prve babatko, dievcatko a tatino velmi tuzi po kvetinkovom mene... zo vsetkych ruzeniek, hortenzii, margaretiek, kvetiek sa nam zatial najviac paci Jasminka, v zalohe este mame Dominiku, Katarinu, Luciu, Sofiu... nevieme sa rozhodnut.. 😎

damiankad
11. jún 2011

Ahojte, ak budem mat raz dcérku v čo pevne dúfam bude sa volať Damiana alebo Deborra....uz dlho sa mi pacia.. 😉

bobocka
11. jún 2011

@oligaca jasminka je krasne a podla mna aj margaretka 🙂 margareta znie krasne a skratene je to uplne uzasne-gretka 🙂 ja som mala spoluziacku gretu a uzasne sa to k nej hodilo.bola to sikovna,iteligentna kocka,umelecky nadana(uzasne pisala).ja verim tomu,ze meno o cloveku vela povie.ja mam kazdy den ine oblubene meno pre dievcatko a margareta je teraz moj top 🙂

trnka77
11. jún 2011

Celé tehotenstvo som dúfala,že po tretí raz to bude dcéra....MIRIAM......už som počula,ako ju všetci voláme MIA...naše vytúžené dievčatko.
Mám tretieho chlopa 😠 😠 😀 😀 😀 a tak MIA je ešte stále len snom......

renatka100
11. jún 2011

@bobocka my mame Gretku, je to strasny certik

bobocka
11. jún 2011

@renatka100 uuuzasne meno ste vybrali.fakt krasne.🙂 a presne aj ta moja spoluziacka bola trosken divokejsia 🙂 ale aspon sa zivotom prebije 🙂 nadherne meno.a moj syn sa vola michal a mne sa paci ak mena surodencov zacinaju na to iste pismeno.nie je to pre mna podstatne ,ale ak by mi ostalo nadsenie pre margaretku,tak isto to meno dcerke dam(ak raz dcerku mat budem 🙂 )

filipa
11. jún 2011

trnka77, jeeej, celkom sa hodime do vasej rodiny 😵 , ja som Miriam a mame malu menom Mia... ale meniny bude oslavovat na Mariu...

timotej
11. jún 2011

@lucinka1104 dakujem to mi mama vybrala meno chceli chlapčenskú verziu ale ked som bola dievča tak vymysleli rýchlo Adriána

lucka127
11. jún 2011

@lucinka1104 Ahoj mi mame Selenku a teraz rozmyslame nad Miou ak bude dievcatko🙂
ale krasne meno je aj Anetka, Tamara, Madelaine

timotej
11. jún 2011

žial už nad menami nešpekulujem momentálne lebo som potratila takže niekedy nabudúce

terrs
11. jún 2011

Adelaida je uzasne meno!

pingu1
11. jún 2011

Sara! naj naj naj naj 😉

kazdovci
11. jún 2011

Barborka

lucinka1104
autor
12. jún 2011

@timotej to ma strašne mrzí

lucinka1104
autor
12. jún 2011

@lucka127 selena je krásne meno

timotej
12. jún 2011

@lucinka1104 aj mna ale čo už ide sa dalej nič nie je stratené mám jedného krásneho synčeka a ešte sa možno podarí niekedy nabudúce

timotej
12. jún 2011

baby nevymýšlajte moc so zahraničnými menami však je tu kopec pekných slovenských mien potom sa tým detom nedá ani nejako zdrobneno povedať a v škole trpia ja som rozhodne za naše mená, jedny romovia vo vedlajšej dedine majú že Dezidéria, Esmeralda ked som to videla jak som sa smiala

lucinka1104
autor
12. jún 2011

@timotej mne sa zahraničné mená páčia ale tiež preto že sa nedajú povedať pekne ma to odradzuje ako mi jednoznačne vyberáme zo 6 mien ale dve su také top takže naš poklad bude najpravdepodobnejšie Nikol ale bo potom Olívia, Adriana, Rebeka, Nela, alebo Leona

lucka127
12. jún 2011

@lucinka1104
dakujem ajsa tej nasej babene hodi🙂 samko bracek ju vola Sele, ja niekedy Sel alebo Selenka ju skoro vsetci 😀
najlepsie je ked sa babky pytaju ako sa vola🙂) ako? Alenka ci lenka 😉

marija
12. jún 2011

My mame Melaniu a Stellu, pre mna dve najkrasjie mena 😵 a ked raz bude tretie dievcatko tak bude Lucia 😵

butrus
12. jún 2011

karolinka a nelinka, nase dva poklady 😀

nikus5
12. jún 2011

My máme Veroniku a ak bude ďalšie dievčatko, tak bude Viktória, lebo naša slečna veľmi chce mať sestričku Vikinku /a my súhlasíme/ 🙂