Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

chiana
23. feb 2010

a ešte niečo, priezvisko je Valicová...

kathy403
23. feb 2010

chiana,emma je super! 🙂 🙂 🙂
chcela som emmu alebo nataliu a drahy sa rozhodol pre nelly... 😉

corinne_99
23. feb 2010

chania my tiez mame na zozname mien EMMU 🙂
Ale k priezvisku by sa mi hodila Tamara 😉

bronia13
23. feb 2010

co ja viem Emma Valicova? neznie zle - Tamara? vies toje to ze kazdemu sa paci ine, ja ked som dala Emmusku tak kazdy preco Emma... joj slo mi to na nervy, tak teraz cakame a viem ake dame mena ale nikomu som nepovedala ake

michele11
23. feb 2010

Nam sa pacilo napr. Nina, Daniela alebo Sofia, ale nakoniec zvitazila Nicol 🙂

lizatko1009
23. feb 2010

mne sa paci natasa, alexandra, diana, aurora, charlotte, ale samozrejme musi ladit aj s priezviskom. ja ked som bola tehotna, tak moja 5 rocna sesternica stale hovorila, aby som dala meno zuzanka 😀 a ked bol chlapec, tak povedala, tak uz nic, no zmierim sa s tym. 😀

avanti
25. feb 2010

chiana, mne sa volba Tamara Valicova paci 🙂

kwetinnka
26. feb 2010

Tamarka je pekne meno..ale ked ja som v sept rodila boli tam tri Tamarky...ale myslim ze kled sa ti paci je jedno ci sa neskor stretnu v skolke dve TAmarky...hlavne aby sa to meno hodilo...a nemuselo sa to dieta zan hambit cely zivot.

zvalka
26. feb 2010

Ahojte.pre mna je najkrajsie meno Tamarka 🙂 ked som rodila ja,tak my viacere sestry povedali,ze ake krasne meno,ze davno nemali v porodnici.ze malo je ich.ale to bolo vo zvolene.a ja tiez ziadnu inu nepoznam.to je tak,kazde meno sa opakuje,vela sa rodi deticiek,tak sa tak ci tak menovkyne niekde stretnu 😉

nebbia
26. feb 2010

Cakame dievcatko a zatial sme vybrali meno Alexandra (domacky Saška alebo Sandra). Paci sa mi aj Ninka,ale to je uz velmi frekventovane a mangelovi sa nepaci.

romcha
26. feb 2010

ja dávam meno ZOJA,teda ak to bude naozaj to dievčatko 🙂 rozhodovala som sa medzi STELOU, MIOU a ZOJOU.
Ale Stela a Zoja sú v slovenskom kalendári a malá nebude mat priezvisko von Berg,ani nič podobné,takže Miu som zrušila veľmi rýchlo.Pekné je aj Olívia,kým sa jej tak aj hovorí.
Pekných mien je veľa a zároveň málo,vybrať si je ťažko.

diddi
27. feb 2010

MIA a ELLA 😵

anajocka
27. feb 2010

my mame Ellu, velmi sa jej to meno hodi, keby sme mali este jedno dievcatko mne sa paci Maya, Mia, Anna, Olivia a Diana

zuzanockamt
27. feb 2010

kazde meno je pekne, lebo kazdemu sa paci nieco ine 😉 🙂 😉

anajocka
27. feb 2010

no ved prave niekto nemoze nejake meno ani vystat a pre niekoho je to srdcova zalezitost, ale vyberanie mien je aj tak zabava

adriana87
28. feb 2010

Ahojte...Chcela by som sa opítať či je Amanda už zapísaná na matrike...Či nebudem mať problém keď chcem toto meno.Alebo Sebastián? Ked už take mena sú na Slovensku tak by som nemala mat problém, či ano?

crazygirl22
28. feb 2010

jednoznacne emu 😀

jankamanikova
28. feb 2010

Ak my budeme mat raz dievcatko, tak bude Kristinka ...

anajocka
28. feb 2010

janka, to by bolo super keby klaplo dievcatko vsak? my sme na tom tiez tak - 3 chlapci a 1 dievca, ja by som sa este na 1 dieta odhodlala, keby som vedela ze bude dievcatko, teraz sme u sestry ktora ma 3 dievcata a moja ella je tu taka rada, konecne ine hry ako s chlapcami, ale clovek si nevyberie, no co uz a z dievcenskych sa mi paci aj Amalia, sestra ma dievcatka Lia, Leni a Larea, to tretie sa uz tazsie vyslovuje ale Lia a Lena sa mi paci

maruska_p
28. feb 2010

Ahojte. 🙂

My sa s priateľom rozhodujeme medzi - Ellie, Emily, Laura, Sára, Emma, Alexandra a Abigail.
Ktoré sa vám najviac páči? A čo hovoríte na meno Abigail? Viem, že je dosť nezvyčajne, tak...

jankamanikova
28. feb 2010

Anajocka - nase deti uz rozhodli. Ked bude chlapcek, tak dalsia bude Kristinka 😀 . Ale nam to je a aj bolo vzdy jedno, hlavne nech su zdrave a stastne ...

nana
28. feb 2010

my máme chlapčeka menom Damián a hľadali sme meno pre dievčatko, ale také čo by sa hodilo k synovmu a
veľmi ma zaujalo Dália, alebo Dáhlia, som zvedavá čo zas na to povie rodina.

tara39
28. feb 2010

aj Viktoria je pekne...Laura...pacilo sa mi ich viac ale teraz si narychlo nespomeniem 🙂

tara39
28. feb 2010

Lili a Karin

norikk
28. feb 2010

moj priatel vybral pre dievcatko Sonička.. meno pekne, len poznam par "Soničiek", podla ktorych by som to meno nechcela dat, takze sa musim nejako odosobniť :D ..ze nasa Sonička bude jedina a ziadna ina :D

tara39
28. feb 2010

pozrite si tieto, snad nieco najdete 😉 http://www.alinka.sk/c/popularne-detske-mena-97...

leishmania
28. feb 2010

maruska_p my planujeme pre dievcatkoasi Abigail 😉

len.petra
28. feb 2010

my mame doma Sandru a Lauru ..krasne mena 😵

matulik284
1. mar 2010

ahojte 🙂 my tiez cakame dievcatko a bude sa volat Rebeka 😉

martina149
1. mar 2010

Ahojte,my budeme mať dievčatko a bude sa volať Petra po ockovi