Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

huxy
7. máj 2011

ema,zara,sofia,nina,

majka21
7. máj 2011

Ahojte. Tak mne sa lúbia mená Cynthia, Tímea, Laura a chlapčenské Radovan, Radoslav, Marian.

katka.ott
7. máj 2011

Stella a Aurora 🙂

edusik
7. máj 2011

Naša malá je Emma Sofia, druhá bude Nina Sofia a naj kamoška mojej Emmky Sofie je Zoja - tiež pekné snáď ak by bolo aj tretie bábo dievčatko 😀

huxy
8. máj 2011

@edusik aj ja som chcela mat emu sofiu,ale nakoniec mame len emu.lebo manzelovi sa nepacilo,aby mala nasa mala dva mena 🙂

lyongirl
8. máj 2011

@abbey1 no my čakáme ževraj zas chlapa, ale z týchto 3 mien som úplne nerozhodná 🙂

edusik
8. máj 2011

@huxy my sme zas k tomu došli tak, že sme chceli Sofinku, ale zdalo sa nám to také tvrdé k priezvisku, chceli sme aj Evu - to zas bolo zlé kvôli Vianociam, blízko Evičky bola Emmka a tak vzniklo Emma Sofia 🙂

simba13
11. máj 2011

ahojte..my sa chystame malej dat meno Lilien,...aj ked manzel ma stale prehovara na Alexandru alebo Saskiu,ma smolu.

anitab
11. máj 2011

ahojte...existuje vela krasnych mien, cije pekne, zalezi od nas, nasho videnia a citenia si myslim 🙂 urcite by som brala do uvahy meno celkovo, pre dietata alebo aj dospelu zenu ci muza, spojenie k priezvizku a tiez krajinu, kde bude zit....pretoze to meno bude nosit vase dieta a nie vy... 😉

aurorag
11. máj 2011

@katka.ott aj mne sa paci Aurora a Stella.... Ale ked spomeniem Aurora, kazdy si klope na celo.....
A este aj Saskia, ale to by mi tiez nepreslo.... Mozno to bude chlapec, a to uz potom fakt neviem....

huxy
11. máj 2011

@simba13 aha,na toto meno som zabudla.to bolo prve meno,ktore som chcela.ale nakoniec som chcela nieco slovenkejsie 🙂

dzuli08
17. máj 2011

Ahojte baby, poraďte prosím. Manželovi sa veľmi páči meno pre dievčatko Sandra. Neviem ale ako by sme ju mohli volať zdrobneninou. Veď predsa keď sa s ňou budeme mojkať, oslovovanie Sandra mi príde také nemilé :D :D Nemáte v rodine nejaké Sandry a ako ich voláte?

kvietocek55
17. máj 2011

@dzuli08 sandy? to znie celkom fajn 🙂

dzuli08
17. máj 2011

@kvietocek55 No to sa mi tiež páči, ale čo nejaká zdrobnenina Sandička ? Alebo Srandička ? 😀 😀 😀

kvietocek55
17. máj 2011

@dzuli08 sandynka.. 🙂 tak ju nebudete volať zdrobnene.. 😀 vymysliš si nejakú zvieratkovskú prezývku napríklad 🙂 môj manžel chce dať nášmu malému meno Hugo.. a ja tiež lamentujem že ako ho budete volať zdrobnene.. Hugy.. Huginko.. nic moc.. no píli mi s tým uši tak to už asi bude Hugo.. a budem ho volať chrobáčik xi xi

dzuli08
17. máj 2011

@kvietocek55 Tí naši chlapi :D

martinka211
17. máj 2011

@dzuli08 kolegyna ma Sandru a volaju ju Sanny, Sanuska 🙂

elise
17. máj 2011

@kvietocek55 hugo je pekne meno ale ja si vždy pri hugovi predstavím fantoziho🙂
mne sa páči juliana alebo anabela

danielita111
17. máj 2011

Ahojte my mame doma Nelu,povodne sme mali vybranu Tamaru ale manzel to zmenil na poslednu chvilku.A veru som rada aj malemu sa toto meno viacej paci a malej hovori Nelinka 🙂

katarinka2011
18. máj 2011

Po dlhom debatovaní s mojím milým , sme nakoniec vybrali pár mien pre naše dievčatko...sú to : Laura, Linda, Melinda a Melisa ...... štyri mená , ktoré sa nám páčia a v pôrodnici si snáď z týchto vyberiem také , ktoré sa bude najviac hodiť k tváričke a povahe nášho drobca. ... môj drahý to necháva na mňa, že ja isto vyberiem správne 🙂

veronicka1901
18. máj 2011

Mne sa pacia ruske mena - Alexandra, Zoja, Natasa, Alexej, Nikolaj, ani neviem preco 😀

crazybabenka
18. máj 2011

My máme Paulínku....a krajšie meno nepoznám 😀 😀 😀 😀

kiara111
19. máj 2011

mne sa najviac páčia mená:
CHLAPCI: Nikolas, Kristián, Sebastián, Marek, Patrik
DIEVČATÁ: ako 1. určite Viktória
2. Diana
3. Sabína
4. Lujza

denne73
19. máj 2011

jednoznačne Sebastian, Samuel, Nela moje deturence🙂

katusradus
19. máj 2011

pre mňa najkrašie je RADKA- lepšie som vybrať ani nemohla 🙂 synovi vyberal manžel-DAVID

lussy666
19. máj 2011

adela, barbora, marketka, eliska, katarina, radko...klasika 😀

jaaty
19. máj 2011

Hanka, Hanička, 😀 😀 😀

lussy666
19. máj 2011

@jaaty jaaj, hanicku som zabudlaa 😵

kiara111
19. máj 2011

ja mám malú Viktóriu ale páči sa mi aj Lujza a Nina

kiara111
19. máj 2011

ja mám malú Viktóriu a som s menom spokojná, pekne jej poviem Viki alebo Vikinka