Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

nams
10. mar 2014

U nás jednoznačne vyhrali Natália a Melánia 🙂

lulu57
14. mar 2014

Ja mam doma Jasmínu a druhá je Sára. Prve meno si vybral muž a druhú som už mohla ja...

shandy55
24. mar 2014

Ja ked sa raz podari urcite vybram Mia,Zoe,Ella🙂

karakas
13. apr 2014

@lucinka1104 Ved Lili

karakas
22. apr 2014

ja som vybrala teda páči sa mi meno Margaréta a drobčeka by som volala Grétka nuž ale nikomu z mojich blízkych sa toto meno nepozdáva vraj hlúposť a že nevhodné divné a takéto ohlasy. Nuž tak to asi budem musieť zmeniť. Dalšie meno je Alexandra tak uvidím čo mi na to okolie povie ááách jo

stastenka42
22. apr 2014

@karakas Margaretka je pekne...

petra4918
23. apr 2014

Ahojte dievcata, prosim poradte mi mena pre dievcata dvojicky. Nevieme sa rozhodnut a preto rozmyslame o dvoch menach, nech sa ony rozhodnu, ktore sa im budu pacit. Charlotte Lily (po babicke) alebo Jasmine May ( kedze sa narodia v maji, alebo Zara Isabell. Priezvisko sa zacina na H je tak trochu netradicne. Dakujem

karina1
25. apr 2014

@petra4918 Charlotte Lily a Zara Isabell naadherne mena 🙂 Zaru Isabell som mala aj ja v zozname 🙂 ale zavisi najviac od priezviska.. mne sa napr. paci ked sa v priezvisku opakuju nejake hlasky z mena, pekne to znie..

marttia
26. apr 2014

@petra4918 Ahoj krasne mena,moja dcerka sa vola Zara Isabell 🙂

petra4918
26. apr 2014

Dakujem dievcata za odsuhlasenie, normalne som vo vsetkom rozhodna, ale toto je naozaj rozhodnutie, ktore ich bude ovplyvnovat cely zivot.

karina1
26. apr 2014

@petra4918 jaaj tak to mas presne ako ja, este dlho po porode som rozmyslala o mene.. tiez to povazujem za velmi dolezite.. 🙂

babulina83
27. apr 2014

ahojte maminky, prosím poradte, doma už máme malú Nikolku, čakáme druhé bábo a ako ďalšie meno sa nám páči Timejka a Nelka, ktoré z nich sa podla Vás hodí k menu Nikola? priezvisko je Chudá. ďakujem za rady 🙂

veronika2008
1. máj 2014

@babulina83 ahoj, dala by som Timeu! 🙂

ada00152
3. máj 2014

ja mám doma Rebeku, Richarda a Rolanda a teraz čakáme štvrté už o pár dní a stále neviem meno neviem sa rozhodnúť. predtým som nemusela premýšľať proste som vedela, a teraz, ja fakt neviem. poradte niečo

dobromila
3. máj 2014

@ada00152 tak, ku tým R-kám sa hodí Romana - avšak neviem, aké máš kritériá - u nás toto nehralo žiadnu rolu - či sa súrodenecké mená k sebe hodia alebo nie.

dobromila
3. máj 2014

@babulina83 Timea je veľmi pekné. Neliek je strašne veľa.

barus1202
14. máj 2014

Hanka,Danielka su u mna top a potom Natalka a Miška 🙂 a s chlapcenskych som nejako neuvazovala ale pacia sa mi Leo,Lukaš a mozno este Dominik :P

mia1806
17. máj 2014

<3 Lia <3

anka66
19. máj 2014

@m_ij_ka aj mne sa paci hrozne Zoe a ako ju volate?

m_ij_ka
19. máj 2014

@anka66 ahoj, voláme ju Zouš, Zouška 😉

karina1
20. máj 2014

@ada00152 Ramona.. strasne sa mi to kedysi pacilo.. 🙂

iculienka2376
29. máj 2014

Ahojte ,
my asi pravdepodobne tiež čakáme dievčatko 🙂 / nechcelo moc ukázať na sone, ale doktor povedal, že asi dievča /.A moje mená, ktoré sa mi páčili mi moja rodina všetky vyhovorila takže už nemám žiadne náhradne 😠
1. bolo Alžbetka - to mi všetci povedali že ju budú volať Beta, potom Magdalénka to zase všetci, že Magda a potom Eliška a to, že EEEEliška ako hovoril ten čert v rozprávke princézna ze mlejna a nakoniec Sára, ale to mi môj oco povedal, že tak sa volá čižma / niečo s ňou 😝 / .
ale ešte som len v 5 mesiaci tak dúfam že niečo vyberieme 🙂

anka66
30. máj 2014

Babenky mne sa paci Zoe ale poradte este nejake meno k tomu lebo prva dcera aa vola Anna Zara tak by som chchcela nech maju obe dve.

bianka1558
2. jún 2014

Mne sa napríklad ľúbi aj Kiara alebo Zeynep , Kája, Charlotte.....a chlapčenské: Samuel , Tomáš, 🙂

emily76
2. jún 2014

@iculienka2376 pozri, ak sa niektore z tych mien paci tebe a aj manzelovi, tak je uplne ze jedno, co ti kto povie... a na kazde jedno meno sa da najst nieco, prezyvka alebo skaredo povedane... a napr. za mna osobne Magdalenka znie uzasne.... az mi je cudne, ze sa nedostala do nasho uzkeho vyberu, ked to bolo aktualne 😵 😵 😵 a sara je ta cast cizmy, ktora je okolo lytka 😉 Proti gustu ziaden disputat, ale mna osobne toto meno neoslovuje. 😅 Ale hovorim stale, ja som svojim detom dala mena ake sa mne pacia, resp na ktorych sme sa dohodli s manzelom... nasi rodicia uz o menach rozhodovali... a tiez si do toho asi vo vela pripadoch nenechali kecat. 😀

surriana
3. jún 2014

A ak to vlastne prebieha v porodnici čo sa týka papierovačiek.velmi sa mi páči dievčenské meno Milania........ano správne nie Me...ale Milania.Podla čoho usúdia že potrebuju vydokladovať či meno existuje alebo nie?

sya
4. jún 2014

ake meno by ste dali k Adamkovi?to je jedno ci chlapcenske alebo dievcenske este nevieme co to bude

evelina81
4. jún 2014

Babule ahoj.ja uz zacinam byt zufala z mena pre nasu druhu bambulku...termin sa mi nejak prirychlo blizi a na mene sa s manzelom nejak nevieme dohodnut.prvu dcerku mame Tamarku a teraz by som ja velmi chcela Deanku s cim mi manel absolutne nesuhlasi.co si vy myslite o tomto mene,prosim ??? to je fakt take krkolonme a nepekne meno ako hovori moj manzel,ci sa niektora aj ku mne pridate a paci sa jej ??

espanka
14. jún 2014

Tamara je krásne meno....Deana nie az tak velmi 😕

espanka
14. jún 2014

@sya ..k Adamkovi by som dala meno Amálka, Barborka , Anabella alebo Adriana