Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

lucinka1104
autor
18. jan 2011

inak je aj vo tvare Adriena a ta Loriána na to čo hovoríš aj ked mi aj tak neprejde ale Lori je milé

matidami
18. jan 2011

Loriana je pekné, aj skratka je pekné... nemajú ju ako skomoliť, myslím, že máš ešte čas spracovať muža, začni ju tak volať a on si zvykne 😀 tak to fungovalo aj u mňa 😉

matidami
18. jan 2011

@lucinka1104 Ale Timeike ste krásne meno vybrali, úplne jej pristane 🙂

lucinka1104
autor
18. jan 2011

dakujem mam aj krásne novéfoto len nestíham pridať možno cez víkend

parvitas
18. jan 2011

my máme Evku, voláme ju aj Evinka alebo Bobuľka 🙂

lucinka1104
autor
18. jan 2011

@matidami No čo myslíš ty k tým dvom čo už mam doma pasuje viac Nikola, Loriana, Adriana, Rebeka, Olívia , Zaira alebo Nela....v nemocke ked som rodila Timeiku dala jedna že Samea ...Timea - Samea 😀
ja čas mam no on ked raz povie nie tak nie chlapčenské mame dve to je jednoduché

lucinka1104
autor
18. jan 2011

už som si zistila že sa ti píše bud Sameah, alebo Sameea lebo som ani nevedela či to vôbec existuje také meno

zebricka23
18. jan 2011

my mame Bianku 🙂 ale pacilo sa mi Bella,Mia, Adelka,Tamarka 🙂

matidami
18. jan 2011

Sameea celkom pekné, nezvyčajné 🙂

cmulinko
18. jan 2011

Sice by tieto mena u mnazela nikdy nepresli a nebudem mat ani tolko dcer,ale celkom sa mi pacia aj Molly, Ruthy, Erin-(airin) alebo aj Siobhan-je to irske meno a vyslovuje sa to šivon. Dalej Roishin-vyslovuje sa to rošin. A este Shirley. Nakolko zijeme v Irsku,tak sa na mna lepia tie irske mena 🙂 ale
nakolko nie sme irska rodina,tak tieto mena nebudeme mat urcite.

yane
22. jan 2011

Poradili by ste mi nejake pekne dievcenske meno (moze byt aj netradicne),aby sa hodilo k menu Sarah? 🙂 Dakujem 😵 😵 😵

vivien11
22. jan 2011

ahoj mne sa paci meno Vivien:D teda take dam aj dcerke:D

ollski
22. jan 2011

@yane ahoj, neviem preco ale hned mi napadlo Mariet/Marieta, netusim ako sa to pise...alebo Emily...ale to je podobne ako Amely 😵

yane
22. jan 2011

@ollski Emily nie,Skor ta Amely vsak 🙂 MAME JU medzi tipmi a co hovoris na meno Saskia? 😀

ollski
22. jan 2011

@yane mne osobne, ale to je len moj nazor 😉 skor ta Amely ku Sarah...Saskia mi pride take z uplne ineho sudka, drzim palce pri vybere 🙂 Sarah sa vyslovujete aj s tym H?? ci iba Sara...

cmulinko
22. jan 2011

@yane mne sa ku sarah hodi hanah,alebo lara

juriva
22. jan 2011

naj meno je Jasmina🙂

novan
22. jan 2011

Najkrajšie dievčenské meno je určite NADINE a nie len preto, že ju máme my doma 😵 a dalšie pekné sú: Ashlee, Mandy, Jackline, Maria Kate, Chanel ...

weverka11
22. jan 2011

Margita 😉 ked niekedy v dáááálekej buducnosti pribudne ku Gregorovi sestrička, tak bude Gitka 🙂

estanis
22. jan 2011

my mame dom Jessicu a keby bolo druhe dievcatko, tak bysa volalo Liliana alebo Nelly

yane
22. jan 2011

@ollski normálne Sarah prezyvky ma: Sárinka,Sára 😀

duracelko
9. feb 2011

mne sa páči: Valentína, Emma, Ella Michaela 🙂 🙂
tieto mená sme mali vybrané pre dievčatko ale včera v 26.týždni sme sa dozvedeli radostnú ale šokujúcu novinu že čakáme nakoniec chlapčeka 😀 😀 takže teraz riešime meno pre chlapca 😀

edita84
9. feb 2011

Pre mňa najkrajšie je Beátka a ked bude druhé dievčatko tak Grétka 🙂

nikabrunc
9. feb 2011

my máme Rebeku ,Beky , Bebe, Rebečka ,Rebekita

dannizeta
11. feb 2011

Ja som na začiatku tehu fičala na mene Jasmina,ale potom som sa nad tým zamyslela...Jasmina Kožušková,moc to nejde dokopy s číro slovenským priezviskom...Zostanem pri slovenskom mene,aj tak mi to už pomaly lezie na nervy,tie všakovaké zahraničné mená.... 😒 Aj tie vyjdú z módy,si myslím a vrátime sa späť k tim našim 😉 A tiež myslím na to,aby to bolo meno,z ktorého nebude mať moje dieťa v dospelosti komplexy... Takže si budeme vyberať z mien Natálka,Ninka a Jakub,Adrian... 🙂 🙂

zora256
12. feb 2011

Mne sa už od 19-tich páči meno Elizabeth a ak budem mať dievčatko tak bude mať toto meno.A páčia sa mi aj Emily,Jasmin,Sofia,Gabriela,Tina,Nela,atď. 🙂

lussy23
12. feb 2011

najnovšie sa mi začalo páčiť jessica

evelyn22
12. feb 2011

mne sa páčia mená Nela, Alexia, Elissa a Selena - z tých, čo sa dajú nájsť v našom kalendári (rozšírenom). ešte neviem, čo to bude, ale predbežne som rozhodnutá pre Selenu, chcem meno, ktoré zapasuje aj ako-tak k priezvisku a nemá ho teraz každé druhé dievčatko... lebo Nela napr. je naozaj krásne meno, ale teraz ho dáva strašne veľa maminiek 😒

dicinka1
24. feb 2011

Ja mám doma Emmku..a dalšie dievčatko by bola Nelka 😵

lucinka1104
autor
27. feb 2011

@duracelko a čo tak Richard, Nikolas, Adrián,Sebastián, Damián, Jonas,