Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

gabbiz
14. feb 2012

@lucinka1104 Pekné kombinácie 😉 Tá Nikol je dobrý nápad 🙂 Lukáš,Timea a Nikol hodí sa to 🙂 Luky,Timi a Niki 😎 a k Nikol v podst. ani netreba druhé meno ale ked uz tak Nikol Anna,Nikol Ema,Nikol Nia tieto by sa mi k Nikol páčili 😵 😵

Dakujem,taktiež sme sa nevedeli rozhodnúť manžel chcel Leonarda a ja zase Tobiasa tak vznikol Tobias Leon a sme obaja spokojný 🙂

dusika11
14. feb 2012

...sidonia...skratka sid...toho je malo

dusika11
14. feb 2012

@luna27 ahoj mam dvojicky..ak ti mozem poradit nedavaj podobne mena..daj uplne odlisne..aby sa aj dvojicky naucili rozlisovat..tea lea.a podobne--su velmi rovnake..co ja viem stella--natali..alebo tak nech niesu zvukovo podobne...

gabbiz
14. feb 2012

@dusika11 Sidonia je pekné Sidy :-P

mia258
14. feb 2012

Mne zostali tri mená na výber - Zaria, Alexie a Zoey 😵 A každý týždeň mám pocit, že iné je to pravé. Viete poradiť? Prvú dcérku mám Améliu...

dusika11
14. feb 2012

@gabbiz no ved prave a malo je toho......a je aj v kalendari..meniny 23 jun..noc kedy sa lieta na metle noc pred janom..svetojanska..

janka_pn
14. feb 2012

@mia258 zoey 😉

adelaida33
14. feb 2012

Mne sa dlllllho páčila Uršuľa. Ale bola a som v mojom okolí jediná 😅 .

gabbiz
14. feb 2012

@mia258 Amelia a Zaira krásne 😵

ladylilhomeboyy
14. feb 2012

@gabbiz 😀 ja som sa rozhodovala medzi Viky a Sofiou no nakoniec budem mat chlapca 🙂

gabbiz
14. feb 2012

@ladylilhomeboyy Viktoria je moja srdcovka a hlavne Viktoria Nia 😵 😵 😵 Vidím že Marko to je tiež krásne meno aj Marco 🙂

ladylilhomeboyy
14. feb 2012

@gabbiz to je tiez velmi pekne meno ale tak zas nie ku kazdemu priezvisku sa hodi 🙂 ale dobre to je este som o takom mene nepocula

gabbiz
14. feb 2012

@ladylilhomeboyy ved jasné my máme krátke priezvisko takže 2 mená nie sú problem 😵

ladylilhomeboyy
14. feb 2012

to veru nie 😅 ... takze cakas dievcatko? ako vidim uz coskoro 🙂

jarmila1977
15. feb 2012

ja cakam dievcatko koncom marca a meno jednoznacne HANKA.ale bude krstena ako ANNA,lebo mame zeleny dom 🙂 🙂 no nebudeme volat ANICKA ale HANKA.

soniatko
15. feb 2012

My máme už dávnejšie vybraté meno Anetka. S MM sme sa na ňom obaja zhodli. On by chcel Karolínu, ale mne sa nepáči. A mne sa ešte páči Vivien, Evelyn, Violeta, Juliana, Diana, Marína, Martina - ale tie sa zasa nepáčia MM.

gabbiz
15. feb 2012

Dnes som stretla kamarátku a tej sa narodili dvojičky : Sofia Lara a Nella Zara 😵 Sa mi to ľúúbi 😵

bleelka
18. feb 2012

ahojte kocky, viete mi poradit? uz som zufala, nie a nie vymysliet meno pre nasu druhu bambulku. Rozmyslame nad tymito: Timea, Daniela, Martina, Laura, Linda, mozno Alexandra (ale to asi najmenej). Ktore by ste dali vy? Prva je Michaela. Dakujem za nazory, nevieme sa pohnut... alebo mate nejaky tip? Najradsej by som bola keby sa pekne dalo povedat na 2 slabiky. K priezvisku sa hodia vsetky, mame take nestastne priezvisko, ku ktoremu ide snad kazde meno. Vdakaaaa

luba41
18. feb 2012

@bleelka ja som chcela pri poslednej dcére dať Martina, staršie deti ma prehlasovali, tak máme Ninu. Ak nechceš dať meno podľa "najnovšej mody", Martina je podľa mňa také ani staromodne, ani moderné, také fajn. A budete mať M a M 😉

anjelicek26
18. feb 2012

@bleelka - s tvojho vyberu asi Martinu, je ich pomenej, Linda mi vzdy prislo take tvrde, Daniela mi prilis pripomina jej chlapcensku verziu - ako jej budete hovorit - Danka? Mne to nerezonuje... Timei je ako maku, Alexandra tiez velmi casto, aj ked uz ubuda v poslednej dobe, ten trend Alexandra&Laura mal vrchol tak 5 rokov dozadu. Mne sa velmi paci s takych kratsich Zara a Nina, skus navrhnut manzelikovi 🙂

nelicefo
18. feb 2012

@bleelka mne sa s tvojho výberu tiež páči naviac Martina 😉

bleelka
18. feb 2012

@luba41
@nelicefo
@anjelicek26 dakujem kocky, no my sme cely cas kym sme boli spolu a este nemali dieta tvrdili, ze bude dievcatko Ninka, ale potom ich zacalo byt ako maku, tak sme od neho upustili a mame Misku. Teraz sa mi velmi paci Nela, ale tiez ich je hodneee a manzelovi sa to spaja s Pociskovou, ktora sa mu uz prejedla, tak Nelu nechce. On mi pili usi s Katarinou, no ja ani pocut, Kata sa mi vobec nepaci a to by ju decka tak urcite volali 😖 a celkovo mi to pride sice pekne, ale take neoriginalne. Nieze sa nejakej Katky teraz tymto dotknem, to by som nerada 😉
Timei je tiez vela? ja mam kamosku z detstva a ta ma Timejku, o nikom inom som nepocula. Manzel chce Danielu, ale hoci by sa hodila k Michaele, daniela by ju nik nevolal, len Dana, danka a to sa mi uz tak nepaci, resp. jedine Danielka, Dani, Nelka ked tak... ta Martinka je fajn, len Mata sa mi az tak nezda, skor Tinka, ale to vacsinou Kristiny volaju Tinka, ci?

erzulik
18. feb 2012

Ahojte nasa ma meno Petra

nelicefo
18. feb 2012

@bleelka Poznám aj jednu Martinku čo jej hovoria Tinka. 🙂 Záleží to na Vás ako jej budete hovoriť. My sme našej od narodenia hovorili Majka,okolie si zvyklo na to takže iba občas počujem nejaké iné oslovenie ako Majka 😉

anjelicek26
18. feb 2012

@bleelka - aj Martinky volaju Tinka, poznam to tak aj tak... a mne sa tiez nepaci Katka 😅 😅 😅 Ono to velmi zalezi, co i kto s akym menom paja... inak Kristinka je tiez krasne meno 😎

luba41
18. feb 2012

@bleelka a prečo skracovať? Martina - Martinka ... Tiež sa mi nepáči, ked chalanovi Martinovi hovoria Maťo, Maroš a pod.

bleelka
18. feb 2012

@anjelicek26 aj muzova sesternica je Martina a neznasa ked ju volaju Mata, nechava sa oslovovat Tina a aj vzdy upozorni ked ju niekto oslovi Mata, ze ona je Tina 😀
Katiek poznam strasne vela, preto ma to tak neberie asi 😉 aj Kristinu poznam, dokonca sme rodina, preto ee a co ja viem, nejako ma neoslovilo...

@erzulik Petku ma susedka, to moc nechcem, i ked Petronela by sa hodila, no manzel nechce. To je na tom najhorsie, ze sa musime obaja zhodnut....

bleelka
18. feb 2012

@luba41 ved to, ze Martinka je krasne, mala som sesternicu co zial tragicky zahynula a rodicia ju nikdy neovlali inak nez Martinka aj ked uz bola dospela. Len ako sa poznam, nebude sa mi chciet niekedy celym vyslovovat i ked to bude priorita, ale ked bude napr. vonku utekat tak za nou chcem zakricat rychlo na 2 slabiky maximalne 😉 to je dovod, co? 😀

luba41
18. feb 2012

@bleelka no tak ešte "Maťka" by som prijala, ale nie Maťa ani Maca 😉

nelicefo
18. feb 2012

@luba41 súhlasím to sa mi nepáči ak Martinovi hovoria Maťo. Keď sa im páči Maťo tak mu mali dať meno Matej a nie Martin 😉