Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

luciferova
28. dec 2011

@darla333 simona, sara, iveta, tatiana, ema, veronika... to mas podla mna fajn priezvisko 🙂 vela mien sa k nemu hodi. volila by som meno, kde je S alebo R alebo I 🙂

lypka
28. dec 2011

@mimave no tak môj mužíček má bratov aj sesternice dvojičky tak nás to tiež môže čakať 🙂 ja by som si potom dala Barboru alebo Sonu a chlapca po tatikovi Daniel 🙂

mia258
28. dec 2011

Ja som premyslala tak trosku do buducna nad dievcenskym menom... A vyslo mi z toho niekolko mien, ktore sa mi pacia: Alexie, Leonie, Zoey, Zaria, Alicia, Ellie 😵 Mame zahranicne priezvisko zacinajuce na E, zijeme v zahranici. Ktore je najkrajsie? 🙂

darla333
29. dec 2011

@luciferova tak veronika je moja prva dcera...😀 a ja sa volam dorotka. Neviem ci dat kratke ci dlhe meno. Pri prvom sme dali naschval dlhe meno, ale teraz neviem.

andrejjka
1. jan 2012

@mia258 Zaria je prekrasne meno. Mne doma nepreslo, hoci som bojovala jak lev. V staroslovanskej mytologii je to meno bohyne krasy. My sa nakoniec asi rozhodneme medzi Zarou, Klaudiou alebo Adriannou

abbey1
1. jan 2012

@andrejjka Zara je super voľba. 😉 I keď som sa od rôznych mudrlantov napočúvala. 😠 😠 😠 A to má ešte druhé meno Amy.

mia258
1. jan 2012

@andrejjka Zara má potom k tomu najbližšie 😉
Mne sa Zaria zapáčilo, keď som to meno počula v nejakom filme. Odvtedy ho mám na zozname možných, keď bude druhé bábo 😵

eri28
1. jan 2012

mne sa paci angelika, angela, lujza,
z chlapcov dominik 😉

micak
5. jan 2012

podla mna je najkrajsie Nina a 🙂

dnes pozeram laendar a meno Sára už nie je v kalendaroch ?! 😲

grettka
5. jan 2012

micak, zalezi na vydavatelovi kalendara, oni tam zaraduju mena, teda okrem tych klasickych, co boli vzdy

micak
5. jan 2012

@grettka pozerala som pracovny, planovaci kalendar co mam na stole a na http://www.kalendar.sk/meniny/ . dost ma to prekvapilo..toto by si myslim, nemalo zalezat na vydavateloch ale... ci sa mylim ?

jakani
6. jan 2012

Gabriela, Greta, Leontyna...🙂

diusik
6. jan 2012

Edina,Viktoria Lara,Erin....

mars3000
6. jan 2012

Eliška 🙂

bettylove
6. jan 2012

Bettina 🙂 🙂 🙂

mamoka4
6. jan 2012

@micak v našom kalendári je Sára 19. januára...

mummy01
6. jan 2012

U nas vyhralo meno Lara a druhe babo sa malo volat Liliana ale narodil sa chlapec 😀 Ale strasne sa mi paci Emily-to u nas nepreslo a este Olivia 😵

chovancova27
6. jan 2012

Karin, Hanka🙂

lucisha1
6. jan 2012

My sme dali pred 9timi rokmi meno Chiara a páči sa mi doteraz 🙂
tiež je pekné Olívia, Nella, Melissa a najnovšie čo som počula Tiana

digysa
6. jan 2012

Je tu niekto co robi statistiku?
Mne sa paci...
My sme dali...
Nasa sa vola...
Najkrajsie dievcenske meno je predsa to, co ma moja dcera, nie???

Ak chcete ozaj zistit to najkrajsie meno, tak nech tu niekto zrata, ktore meno sa na 63-och stranach objavilo najviac...To bude asi to najkrajsie....

ivinka7
6. jan 2012

My máme Karokínku a Nelly 🙂

evitka82
6. jan 2012

@digysa presne a to moje tiez 🙂

lauramario
6. jan 2012

@mia258 😵 sú to krásne mená, najviac sa mi zapáčila Zaria, má aj zaujímavý pôvod, a keď priezvisko začína na E bude znieť plynulo a melodicky 🙂

mia258
6. jan 2012

@lauramario myslíš? Od Ellie asi upustím, to by bolo už asi veľa e-čok 😀 Páči sa mi aj Leonie, ale to začína mať nejak veľa detí, chcem meno, ktoré nie je časté. Ale by to mohla byť nejaká kombinácia dvoch mien...

lauramario
6. jan 2012

@mia258 skús si to napísať, možno ti ani ečok nebude moc 🙂 a skvelé sú aj baby generátory k priezvisku a na stredné meno, dobre sa pri nich zabavíš 😵

mia258
6. jan 2012

@lauramario máš nejaký link na takú stránku? 😵

nikalea
6. jan 2012

my mame Leusko a ked bude mozno raz niekdy o sto rokov druhe bude Zoe

lauramario
6. jan 2012

@mia258 nemôžem podľa pravidiel ako profesionál pridávať akékoľvek linky, ale je ich viac, ľahko si ich nájdeš babynamegenerator 😵

ba80
6. jan 2012

my mame Oliviu... 😉

irsina83
6. jan 2012

Jednoznacne Ela 😵 😵 😵 😵 😵