Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

lenka112
1. sep 2011

@sssimi Emília je celkom pekné, ale Milka vobec nie. Ja som zatiaľ iné nenašla a keď ani nenájdem tak bude po mne Lenka a hotovo. 🙂

weverka11
1. sep 2011

@lenka112 emilia je krasne... ked uz zdrbonenina tak jej mozete hovoriť emily..... ked nedovoliš aby jej hovorili milka tak nebudu, zvyknu si 😀 ale mne sa milka celkom pači... aj nasemu najprv vymyslali hocijake debiliny jak gogo, gregi a neviem jak.... hovorime mu normalne gregor, gregorko, alebo gregory....

petruci6
1. sep 2011

ja som nemala do 7mes ziadne meno,az potom ma napadla Linda a odvtedy som sa toho mena nevzdala,ale keby som mala mat dalsiu babu,som bez mena 😀

lenka112
1. sep 2011

@weverka11 Ja neviem, ešte som sa s Emíliou nejako nestotožnila, to bol len prvý nápad 🙂 Ale Gregor je krásne meno, no keby malý račkoval, to by bola sranda a kedže my mame aj v priezvisku "r", tak to by bol des 🙂

weverka11
1. sep 2011

@lenka112 no veru, my mame v priezvisku L, takze tiez to moze byt zaujimave... ale snad nie.... ja som sa nestotožnila zo žiadnym inym menom, ani s chlapčenskym, ani dievčenskym iba s Gregorom 😀DDDDD takze keby bol dievca, mal by smolu... aj Gréta je pekne....

lenka112
1. sep 2011

@weverka11 Tak to ti závidím, že si mala od začiatku jasno. Náš mal byť do poslednej chvíle Michal, ale keď som zistila prečo manžel trvá na tomto mene, hned som ho zmenila 🙂 A teraz pri druhom si nevieme dať rady :-/

weverka11
1. sep 2011

@lenka112 no ja som mala jasno, ale cela rodina komplet boli proti, takze do rana pred porodom sme akoze hladali meno a vymyslali a nakoniec som zavolala mužovi že bohuzial na neho kašlem, že trpim jak hovado, ze bude Gregor a hotovo 😀 a to sme este nevedeli co to bude... dievcenske som napisala Adriana, podla toho čo chcel manžel.. ale ja som si bola na 100% ista ze to bude chlapec Gregor 😀 takze s tam dievcenskym som nejak nebojovala...

lenka112
1. sep 2011

@weverka11 To si sa dobre postavila za svoj názor, mňa manžel presvedčil, a keď mu doniesli malého a tam meno Daniel, chudák skoro odpadol, ale teraz je velmi rád a iné meno si pre malého neviem ani predstaviť 🙂 Pre dievčatko sme nemali žiadne 🙂 Nechala som to na prvý pohľad 🙂

huxy
1. sep 2011

ema, sofia, zara, nina, lillian

weverka11
1. sep 2011

@lenka112 moj potom pri zapijani večer kričal po ulici ze ja mam syna gregoraaaaa, najkrajsie meno na sveteeeee 😀 a tak to nechcel 😀 😀 mne nedovolili v porodke dat meno az po narodenie, ja som musela uz rano nadiktovať aj dievčenske... ja som to tak tiež chcela ze prvy pohlad na dieta mi napovie, ale nedovolili mi...

pingu1
1. sep 2011

sara

lenka112
1. sep 2011

@weverka11 U mňa sa to zbehlo rýchlo, takže nebol ani čas diktovať mená 🙂 Malý sa vypýtal skôr a poriadne nás prekvapil 🙂

zuzanazuzana
1. sep 2011

no my budeme mat sabinku.....ale aj zuzku by som prijala!!!

lucinka1104
autor
1. sep 2011

Mne sa strašne pači Emily, ale dala by som Emilia a volala by som ju Emily, Emi no starkovci asi Emilka 😠
Inak je pekné aj Leonie, Adriena, Michaela-Mia, Sarah, Zara, Zoe,Loriana no ak budeme mať ešťe dievčatko tak bude asi Olivia

lucinka1104
autor
1. sep 2011

jaj a Emisabetj je krásne eli

estherka73
1. sep 2011

Vždy som túžila ma Estherku ale zostalo len pri sne 😀

eli77
1. sep 2011

Tak moje babulky sa volaju Mia a Chanel a ja som Elina....podla mna vsetky tri su krasne mena 😀

eliem
1. sep 2011

Ahojte mne sa strašne páči Sara ale dala som na manžela a mame Sandru ale začiatkom decembra sa nám ma narodit aj Sarah🙂))) tentokrát hneď od začiatku tehotenstva sám MM Bambulku v brusku vola Sara🙂

alicaz
2. sep 2011

Mne sa páči:Ester,Zara,Nela,Sára,Lara,Lia,Mia,Bella,Ella,Lilly,Loriana,...je ich veľa 🙂 a Vám sa ktoré páčia??? 😅

lucinka1104
autor
2. sep 2011

Lori je uplne super ale mm ani počuť myslím teda Lorianu takže ja sa rozhodujem medzi Olivia a Nicole ked sa konečne podarí a ked sa naštvem bude Olívia Nicole Balková

adunka73
2. sep 2011

@lucinka1104 Nase mala se jmenuje Patricia Nicole,chtela jsem Nicole jako hlavni jmeno,ale neproslo mi doma.Prostredni dcerka je Petronella Sofie,rikame ji zkracene Nelly.Jinak Lori mi pripomina jmeno pro papouska 😕 😀 😀

alexa7
3. sep 2011

Ahojte bambulky 🙂 Onedlho porodím a my sa s manželom stále nie a nie dohodnúť na mene....Mne sa veľmi páči meno Loriana (Lori)lenže mm ani moc nie,on chce Nelu (páči sa mi toto meno ale nie tak ako Lori) 😵 alebo Stelu 😒 čo sa mne už absolútne neľúbi...Tak som rozmýšľala či by nebolo lepšie dať teda 2 mená...Loriana Nela no neviem ....čo vy nato? 😅

lucinka1104
autor
3. sep 2011

Loriana Nela je super......tieto dve sa mi pačia uplne rovnako ja by som chcela aj Olíviu, aj Nicolu, Aj Nelu aj Lorianu a Emily len kto by to živil 😀

alexa7
3. sep 2011

@lucinka1104 Myslíš? teda volala by sa Loriana ( Nela) Zollerová...Ale aj tak mi tam tá Nela nepasuje...ách 😒 Olívia je pekné (setrina dcéra) 😵 Volá ju Lili 🙂 Emily už mi moc nepasuje,vyznie mi to ako Emília :-/ Nicol pekné 🙂 nič nepokazíš 😅

pici
3. sep 2011

@alexa7 ja len dufam ze tvoja mala nebude mat problem s "R" lebo je toho dost. na mna je to moc vyumelkovane... k tazkemu priezvisku by som dala lahsie meno napriklad mia, nina.. ale to je len moj nazor, inak mena su pekne...

pici
3. sep 2011

@alicaz mia, zara to su aj moje mena :D

alexa7
3. sep 2011

@pici takže myslíš že Loriana Zollerová vela R??MM chce Nelu alebo Stelu 😒 ty by si ake poradila? Ked mne uz Lorianka prirastla k srdcu tak neviem...

pici
3. sep 2011

@alexa7 no pre dieta ktore nahodou nevie povedat r je to dost r. a je to dlhe.ale je to vec nazoru. ja by som dala mia zollerova. to mi hned tak zaznelo v uchu... nela nie.. ked tak stela... to sa hodi viac...

alexa7
3. sep 2011

@pici Ja som proti Stele a este tak ta Nela ale to sa mne moc nepaci tiez...Ale tak myslim si ze je to v pohode a nechcem nejake zase extra kratke mena ako je Mia... 😔

pici
3. sep 2011

@alexa7 je to kazdeho vec.. aj lori je krasne...