Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

lucinka1104
autor
2. júl 2012

@prasiatko30 hruza ako tak by som dceru nenazvala to už radčšej Jozefína 😀

mia258
2. júl 2012

Ja som mala vybrate mena, bola som si vzdy na 100% ista, ze ich dam a nakoniec mi to znami tak znechutili! Jasne, ze tu v zahranici s tym nikto nemal problem, len som napisala mena rodine/ kamoskam na slovensko a hned: "jezis, to co je za meno, to mi pripomina toto a hento, take nedavaj, radsej ine..." a tak meno, ktore som mala vybrate pred pol rokom slo do kelu, lebo mi ho uplne sprotivili...
Teraz mam vybrate jedno, muz celkom suhlasil, povedala som to len dvom kamoskam a hned: "take?? To je ako z toho a toho, tamto bolo lepsie..." No uz mam take nervy! 😖 😠 😠

prasiatko30
2. júl 2012

@lucinka1104 mne to znie cudne ale tu sa nad tym nepozastavuju🙂 a poznam aj jozefinu co ju volaju fina🙂

lucinka1104
autor
2. júl 2012

@mia258 nehovor nikomu až do pôrodu musí sa pačiť tebe..... 🙂

lucinka1104
autor
2. júl 2012

@prasiatko30 ja chcem ešťe Olíviu ale budem ju volať iba tak aj je niekto povie Olili alebo tak dako dostane pod nos 😀

mia258
2. júl 2012

@lucinka1104 ja som uz na Oliviu pocula Olina aj Oliva 😀
Ked nechcem povedat, tak vsetci maju nervy, ze to zatajujem. A ked prezradim, tak okomentuju 🙄 ludom nikdy nevyhovies...

katrinka8
2. júl 2012

@prasiatko30 - mozno zavisi aj od regionu, lebo tak ja som take "nena" aj "tia" pocula dost casto a rozhodne to neboli ziadni adolescenti, ale normal 30-ci a vyssie - s normalnou pracou.. proste bezni ludia.
Tak zdrobneliny maju teda niektore dobreee 😀 Ale zase napr. si predstav, kamoska mala frajera Jesusa a jemu sa kychlo a ja som mala problem mu povedat "jesus" (nazdravie) - on sa potom na tom smial, ze mu nikdy nedoslo, ze vlastne ked mu hovoria "nazdravie", hovoria jeho meno 😀 😀 Lebo som sa ho normalne musela opytat, ci mu to nevadi - on sa smial, ze kym som mu to nepovedala, ze to tak je, ze mu to ani nenapadlo 😀 Tak to je podla mna tiez dobra haluz 😀 😀

andrea9999
2. júl 2012

ja som dlhe roky mala vyhliadnute meno karolina. teraz zijem vo francuzsku a sice meno budemvyberat az tak o tri roky, podelim sa o ispieaciu. stretla som tu dve osoby, obe boli moje stasticka a pomohli mi k realizacii snu, obe sa volaju Nadia. takze silny kandidat u mna na meno🙂

katrinka8
2. júl 2012

@mia258 - uplne Ta chapem, ja nechapem, preco kazdy komentuje cudzi vyber mena, ak o to nie je poziadany ☹ Toto slo aj mne na nervy - preto to asi tiez tak urobim, ze nebudem nikomu hovorit, ake meno bude.

katrinka8
2. júl 2012

@lucinka1104 - Olili? No to som este nepocula 😕 A to som si (asi naivne) myslela, ze Olivia sa skomolit neda ... Ked som raz vravela kamoske, ze sa mi paci, tiez mi to okomentovala, ze: To nie, to je ako zena Pepka namornika... no to mi tiez nikdy nenapadlo 😠 Mne sa to meno tiez paci a nemam z neho asociaciu s Pepkom namornikom...

ginepra
2. júl 2012

@katrinka8 ked mas tu Marinu tak jasne v srdci, skoda by bolo nechat si ju ukradnut. aj moj mm suhlasil nakoniec s Ester az v porodnici 🙂 ale suhlasil 😀

katrinka8
2. júl 2012

@ginepra - no, ja stale verim, ze ak dojde na to, ze ho dako prehovorim, aby suhlasil 😀 Tereza bol taky kompromis, tu som mala tiez medzi favoritmi, ale mm ju najprv chcel (sam ju navrhol, bez toho, aby vedel, ze sa mi paci), potom zase nie, ale nakoniec zase ano... no hrozne vyberat meno 😀 A s chlapcom to bolo este horsie - to som ani sama netusila 😀

davidka27
2. júl 2012

@lucinka1104 Ja mám doma dievčatko menom Natalie Sofia

lucinka1104
autor
2. júl 2012

@katrinka8 to teda nie ale najčastejšie počujem Olivka, Oli, Lili, Olili.....všetko des a hruza ako aj Timka tak tiež hovoria mojej timeike ja ju volám Timeia alebo Timi, Timeika inak nie najčastejšie však Timea som ju začala volať ked jej všetci komolia meno nech vie chuda ako sa volá aj Lukášovi sa snažím vysvetliť že sa volá Lukáš on povie že nie on je Lukáško 😀

ingmiriama
2. júl 2012

mojej kamarátky malá sa volá Tria

marulka83
2. júl 2012

Nasa mala sa vola Isabella Aimee a to ste mali pocut tie komenty od knaza,ked sme ju prednedavnom krstili.

marulka83
2. júl 2012

@davidka27 krasne meno 🙂

marulka83
2. júl 2012

@mia258 dobre robis. My sme urobili to iste,lebo najprv boli na meno komenty,nie prijemne ,a tak ked sa uz babatko narodi,uz sa nehodi komentovat.

mia258
3. júl 2012

@katrinka8
@marulka83
Z tych mien co som chcela predtym uz aj tak ziadne nedam. Toto ma zatial drzi, pre istotu mam nejake v zalohe ale uz ho nikomu nepoviem az do porodu 😔

@andrea9999 Kde vo FR byvas? Ja som sa odtial len nedavno odstahovala 😒

kukku
3. júl 2012

Keď budem mať dievčatko, bude sa volať Rebeka Zoé, ale páči sa mi aj Annabell 🙂 Môj syn sa volá Sebastian Jesse 🙂

lucinka1104
autor
3. júl 2012

@kukku ja chcem Olivia Zoe ale krátko......stale mam krabice čo sme sa sťahovali že vecičky pre Oliviu Zoe a nakoniec je to Timea takmi to nedá a chcem aj Oliviu Zoe Balkovú 😀

lucinka1104
autor
3. júl 2012

@kukku chlapec bude bud Alexander, Adrian,Andreas , Christian alebo Leonard neviem si vybrať hm?

kukku
3. júl 2012

@lucinka1104 Mne sa tiež páči Leonard, ale aj Simeon a Dominik 🙂

andrea9999
3. júl 2012

@mia258 byvam v provence, zatial v nie moc znamom manosque, ale som tak 40min od aix. prave som dostala pracu snov takze tu uz zostavam naveky🙂 a ty si kde byvala?

mia258
4. júl 2012

@andrea9999 ja som byvala na juhu, v Avignone, aj manzela mam odtial. Pre mna to je srdcovka, neviem sa dockat, kedy pojdem za muzovou rodinou aspon na navstevu 😵

vladka1828
5. júl 2012

ahojte baby - nám doktor na minulej poradni povedal, že nakoniec budeme mať dievčatko - takže teraz s manželom vo veľkom vyberáme vhodné mená 😀 rozhodujeme sa medzi Michaelou, Soňou a Dianou..... 🙂 a zatiaľ to vyhráva Soňa 😉 tiež očakávam, že nie každému sa to bude páčiť a určite budú mať aj pripomienky, ale je mi to jedno..... 😝 ja som ich mená tiež nekomentovala.....a vlastne vôbec nechápem čo sa do toho iný ľudia pletú 😖

natalia777
5. júl 2012

@marulka83 aj mame doma 2 tyzdnovu Isabellu 😵 😵 😵 do vcera som nevidela ani jednu isabellu na mk a od kedy mame nasu bambulku doma uz som tu nasla dalsie dve Isabelly 😵

alexandrakiara
5. júl 2012

Ahojte ja mam dve dcery a jedna je Alexandra a druha Kiara.Znami a rodina sa nam snazili ich premenovat roznymi skratkami no ja som nedovolila a naucili sa 🙂

mia258
5. júl 2012

@alexandrakiara ja som mala teraz na zozname meno Kiara 🙂 Ale nakoniec sme sa rozhodli pre iné

alexandrakiara
5. júl 2012

@mia258 vies kazde meno je pekne ak ho pekne volaju. 😉 a ake si si vybrala?ak mozem vediet 😀