Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

danka9999
12. apr 2011

ahojte.... 🙂 .....nám sa strašne páči Diana.....tak uvidíme či sa to splní, alebo či budeme musieť hladať nejaké to chlapčenské meno

stella231
12. apr 2011

@lia65 a sarah michelle ma aj priezvisko gellar ??? 😀 😀 😀

jania023
12. apr 2011

@danka9999 moja mala sa vola DIANA 😀 😀

ingra73
12. apr 2011

Olivia Hannah 🙂

bobocka
12. apr 2011

@elizabethn connie je krasne meno pre male dievcatko.ja ked to meno pocujem,tak si hned predsatvim malicku connie talbot

https://www.youtube.com/watch?v=QWNoiVrJDsE

bambulka spieva asi od 1:50min,no cele video je rozkosne 🙂 videla som to sto krat,no vzdy mam slzy v ociach.si predstav ze taku malu uzasnu connie mas ty doma 🙂 kedze mas nemecke meno,tak sa to podla mna bude hodit.zo zahranicnych mien su krasne,mia,luna,kyra,hannah,sarah,no ku connie by podla mna slo nadherne layla . layla a connie 🙂 to je celkom mile,nie? 🙂

bobocka
12. apr 2011

@danka9999 ja som diana,som rada,ze sa ti moje meno paci 😉 dobre sa mi s nim zije 🙂

stella231
12. apr 2011

@bobocka aj mne pride na um to dievčatko , je skvelá, ale aj kravička connie z rozpravky ..a jej babka je clara... tak to moze mat do dvojice mena 🙂 connie a clara 😀

jedina30
12. apr 2011

Baby,my mame DOMINIKU a je to prekrasne meno,ktore vybral svojej princeznicke hrdy ocino.. 😉 😉 😉

maggie2
12. apr 2011

@elizabethn presne ako Ti napísala @stella231 určite sa rozhodneš dobre. Ku nemeckému priezvisku typu Neumann, Neuwirth atď. by som určite nedávala meno anglického pôvodu. Ale to je iba moja rada.

maggie2
12. apr 2011

@bobocka jaj Diana je kráásne meno , aj mne sa páči, absolútne univerzálne a svetové

danka9999
12. apr 2011

@jania023 a to som si myslela, že takého mena u dievčať ani niet 🙂

danka9999
12. apr 2011

@bobocka to je dobrý predpoklad.... 😀 ...ked sa tebe dobre s ním žije, tak sa bude určite aj mojej dcére 🙂

danka9999
12. apr 2011

@maggie2 veru tak.....nedá sa mu ani škaredo povedať....len pekne 🙂

maggie2
12. apr 2011

@bobocka Layla s nemeckým priezviskom? Och nie...

bobocka
12. apr 2011

@stella231 ze kravicka connie,to ani nespominaj 😀 ziadna kravicka radsej a nech hrdu maminu len to male strbave dievcatko napada.ale clara je tiez krasne alebo carla.connie a carla.ale tam sa mi uz to "c" moc nepaci a za "k" by som to menila.a teda klara,karla. @maggie2 dakujem pekne 🙂 mne sa tiez diana paci,som rada,ze mi nasi take meno dali(vtedy bola princezna diana in 😉 ) a moj muz chce aby sa raz nase dievcatko tak volalo,no to uz ja nechcem,na svete je tolko krasnych mien,tak naco sa obmedzovat na to,ktore uz v rodine je.aj ked keby si to naaaahodou moj muz presadil,tak by som bola ok s tym menom,lebo sa mi paci 🙂 @jedina30 dominika je prekrasne meno,to je jedine ,na ktorom sme sa s muzom zhodli ako o moznom mene pre nase dievcatko -ak raz bude 🙂

bobocka
12. apr 2011

@maggie2 pokial to nie je layla slivkova,tak v tom az taky veliky problem nevidim 😀 😀 😀 😀

bobocka
12. apr 2011

@danka9999 no mne hovoria kadejako,diana,dianka,didka,didus,dia,diduska(tak ma len moja starka vola 😉 )...ale vacsinou dida.mne sa to paci v kazom prevedeni.lebo som na to zvyknuta.ale da sa aj skaredo povedat-dianisko 😀 😀 😀 ale take pozna len ta,ktora to meno nosi a vymysla po nociach ako sa jej ,meno da skomolit 😀 😀 😀 😀

maggie2
12. apr 2011

@bobocka Ja v tom vidím, pretože ak mám nemecké priezvisko, nebudem predsa dávať orientálne, turecké, juhoslovanské a podobné mená, keď manžel nie je takéhho pôvodu. Nepotrebujem aby niekto vopred si moje dieťa zaklasifikoval do nejakej kategórie kam nepatrí. Veľa ľudí má predsudky. Čo myslíš? Aké mená sú u Číňanov a Vietnamcov čio sa udomácnili na SK najpopulárnejšie? Áno - Katarína, Anna, Jana. Chcú aby ich deti zapadli do spoločnosti.

lenka311
12. apr 2011

Ja mám Natáliu. Páčilo sa mi aj Karin...

bobocka
12. apr 2011

@maggie2 joooj,tak ja zas nerozpytvavam mena ako ty.mne je jedno odkial layla pochadza.mne sa to paci.odkedy poznam piesen od erica claptona,tak som si to meno zamilovala.krasne je

https://www.youtube.com/watch?v=9_jpWumPnxc

ja si nemyslim,ze pri vybere mena by mali rodicia zvazovat,ci je vhodne dat americke meno k nemeckemu priezvisku(teraz tapam,neviem odkial je layla) pokial sa to vysosne nebije ako so slovanskym priezviskom,tak ja v tom problem nevidim.keby mali rodicia uplne preberat ktore mena su k akym priezviskam vhodne,tak by nemali pomaly z coho vyberat 😀 .podstatne je aby sa im pacilo a pre nich nieco znamenalo ,nie riesit geografiu 😀

jania023
12. apr 2011

@danka9999 asi sme staromodne 😀 ale to meno je krasne a hlavne nezne 🙂

timotej
12. apr 2011

ahojte ja som vybrala pre malého Timotej a som na to hrdá veľmi sa mi to stále páči...

kalifa28
12. apr 2011

@jania023 Diana je podla mna naj ženske meno, aj ked ja mám doma Alex, ale Didi bola moja veeeeelká dilema a často to teraz lutujem, aj ked moju divožienku si neviem predstavit s menom Diana, ona je proste Alex ako vyšitá 🙂 ked budem mat druhé dievčatko, nerozmyslam ani sekundu 🙂

kalifa28
12. apr 2011

@bobocka layla nie je africke meno?

timotej
12. apr 2011

dievčenské sa mi páči NATAŠA

bobocka
12. apr 2011

@kalifa28 co ti ja viem? 😀 😀 😀 ja neriesim odkial je 😀 mne sa paci 😉
inak akurat pozeram dear john film a je tam kocka co sa vola savannah.krasne meno.v usa dost pouzivane.len som zacal pozerat a kocka sa predstavila tomu johnovi a ako povedala i`m savannah,tak som ostala taka,ze jeeej,pekne meno 🙂 jasne,ze to neberiem ako mozne meno pre nejake nase buduce dievcatka,len to tu tak spominam kedze sa tu dievcenske mena spominaju.keby sme boli v usa,tak by som to mozno zvazovala 🙂

jasminet
12. apr 2011

@kalifa28 arabske 😉

kalifa28
12. apr 2011

@bobocka ja len na margo tvojho prispevku (teraz tapam, neviem odkial pochadza meno layla) 🙂

maggie2
12. apr 2011

@timotej akurát že toto je téma dievčenské mená 😉

kalifa28
12. apr 2011

@jasminet no ved to som aj mala na mysli 🙂