Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

alecka
8. jan 2011

@ngelik tiez si myslim 😉

janka_pn
8. jan 2011

aj ja mam stellinku 😵 ale paci sa mi aj melissa, melania, lucia a olivia 🙂

mamoka4
8. jan 2011

Jéééj, koľko Stelliniek máte. 🙂 Ja som doteraz žiadnu nepoznala a chytilo ma to toto tehotenstvo, že chcem Stellu a keďže nám povedali, že´budú dvojičky Laura sa nám zdala naj. Doma mame ešte Sofiu a školáka Peťka. 🙂

adka83
11. jan 2011

StelLa je krasne meno....my budeme mať Miu 🙂

pipinka82
11. jan 2011

Mia je krásne meno 🙂 Aj Stella je peknučké 🙂

Mne sa páčia z našich mien Simona,Virgínia,Rebeka 🙂 lenže ich už v rodine máme dost 🙂 snažíme sa o druhé mimčo a rada by som bola kebyže sa nám zadarí do páru 😀 ale tým že máme prvého synčeka menom Ryan - ( Rajen ) chceme aj pre bambulku zahraničné meno... mám favorita jedného ale zatial ešte pátram tu na koníku 🙂 po niečom peknom 🙂

hadicka1086
11. jan 2011

Ja som chcela dat povodne mojej malinkej meno Ellisa..ale teraz je to uz Janka..cim viac sa clovek trapi s menami, tym horsie sa mu vybera pred koncom 🙂

bobocka
13. jan 2011

baby ja som akurat pozerala film a tam bola Laila a straaaasne sa mi to paci 🙂 podla mna je to nadherne meno 😉

samulko1
15. jan 2011

Ja mám Dianku , toto meno je velmi málo počuť u dievčat🙂

alecka
15. jan 2011

@samulko1 moje dieta ma v skolke 3 spoluziacky Dianky 😉

zuzikkaa
15. jan 2011

no ked som bola tehotna pred 2rokmi bola som rozhodnuta pre Alicu! nakoniec je z toho Dominik 😀
teraz ficim na Dorotke 🙂

pemasinika
15. jan 2011

My máme doma Simonku a Ninku a v nebíčku Sofinku 🙂

1katka1
15. jan 2011

Ahojte mne sa páči Lilien a Yasmine 🙂

lalipop
15. jan 2011

Moj manzel vybral meno laura, ale ja som bola dokonca rozhodnuta pre nelku.

ela2710
15. jan 2011

@lalipop ahoj, laura a nelka su velmi pekne mena, ja som chcela keby bola dcerka Nelly, a meno Laura ma moja sestra, nahovorila som maminu nech da Lauru 🙂

jajkar
15. jan 2011

ja mám Lejlu a vždy som chcela.........................a už je od tohot roka aj v kalendári 8. február 😀

zuzu13
15. jan 2011

každý rodič dá svojmu dietatku to najkrajšie meno...🙂

mathias2009
15. jan 2011

ja som strasne chcela Agatku... a mam Mathiaska... 😀

mathias2009
15. jan 2011

@mathias2009 a kamoska ma ZARA MIA..to sa mi tiez paci

nenullienka
17. jan 2011

Ahojte, neviete či si môžem dať meno pre dievčatko Romy, straašne sa mi páči, ale neviem či toto meno na matrike zapíšu 🙂

kdezee
17. jan 2011

sak romy je ako romana :D a romanu zapisu :D

nenullienka
17. jan 2011

Ale ja nechcem romanu mne osobne sa to meno nepáči, ja by som chcela len Romy 😀

nenullienka
17. jan 2011

Ale máme viac mien ako: Sarah, Sofia, Ria, Zara, Dália a chlapčenské Matej alebo Mathias, len sa rozhodnúť, ale ešte máme čas, uvidíme.

lucinka1104
autor
18. jan 2011

Tak mm jednoznačne že bud Nikola alebo adriana ak to vôbec bude dievčatko však som na konci 4 t ale Luky tvrdí že to je baba mne sa veľmi zapačilo aj Loriana no ani počuť a už ani o Nelle a Olívii 😝 tak to bude asi Nikolka

matidami
18. jan 2011

len nikoliek je taaak veľa 😒

zuzin78
18. jan 2011

my mame doma uz Sofiu a cakame Zaru 😵

lucinka1104
autor
18. jan 2011

@matidami Ved práve ale mm je zaťatý....prvá mala byť Olívia Zoe po pôrode som si to rozmyslela že Timeika lebo som sa zľakla aby ju deti v škôlke nevolali Oliva ale aj tak sa mi to meno pači a a veľmi sa mi pači aj Noemie, Emily a Loriána no u mm su to strašné mená ešťe sa jemu pači Dominika

lucinka1104
autor
18. jan 2011

@matidami ako jedine čo on chce je Nikola, Dominika, Daniela, karolina a Adriana z toho sa mne najviac pači Adriana ale naš slovenský problém AĎA to je staršné

matidami
18. jan 2011

však práve tá Aďa 😒 ale Karolínka je pekné, len mne to neprešlo 🙂

lucinka1104
autor
18. jan 2011

@matidami no len tam zase Kaja 😝

kalifa28
18. jan 2011

my mame Alexandru, ktorá mala byt Dianka, ale toto je čistá Saša, tento náš víchor
Diana bude druhá 😀 😀