Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

lelask
20. okt 2011

alexandra u nas vyhrala,premyslali sme este nad ninou a nataskou.

lucinka1104
autor
20. okt 2011

@sasena033 alebo Rebeka obe na R
ale aj tak by som dala adrianu

lucinka1104
autor
20. okt 2011

@lelask dobre ste vybrali Alex je fajn

lucinka1104
autor
20. okt 2011

@alenka600 Klara sa mi pači Klarika aj ja som chcela ale mm zrušil hned

sasena033
20. okt 2011

@lucinka1104 no ja Adrianu nie.,ale Andreu...a neviem ci by manzel rozchodil keby som vybrala sama ano Timea je uzasne dufam ze do marca ho presvedcim 😀

jania023
20. okt 2011

@sasena033 ahoj takze nakonic to bude kocka 😀 jeej sa mi paci...ja este stale snazilka ☹

sasena033
20. okt 2011

@jania023 ano bude to dievcatko velmi s atesime..ale hlavne nech je zdrave kukam obcas grafy BT a citala som ze mas problemy...drzim palce nech sa das skoro do poriadku az mozes tehulkovat 🙂

lucinka1104
autor
20. okt 2011

@sasena033 a čo tak Bianka? alebo Vivien? alebo šarlotka a dorotka su fajn mne sa zase Andrea nepáči každá ma iný vkus

dianka3
20. okt 2011

@alenka600 Dakujem ti moja 🙂 a vydis zase nakoniec vybral moj manzel a nie ja 🙄 do kelu!!! Aj chcalanom vyberal on a slubil ze ak bude dieca tak ja vyberam a nakoniec bude zase po jeho 🙄 preco si myslis ze ariadna je tvrdsie? 😕

dianka3
20. okt 2011

@alenka600 No vydis ja v 31tt som nemala ani sajnu ake dam meno a ani som nad tym nerozmyslala ,ved vydis ze sa to vyklbilo az teraz v 36tt. Takze mas este cas 😉 🙂

dianka3
20. okt 2011

@lucinka1104 No chlapcom vyberal moj manzel mena, Adrian sa mu vzdy pacilo a Matej sa vola aj moj muz,cize dal po sebe meno.No a Loriana je pekne tiez ale dlhe a Nikol je tiez pekne ale volali by ju nikola alebo nika a to sa mi vobec nepaci 😠 a este som chela Elison

jania023
20. okt 2011

@sasena033 dakujem ale ved sa uvidi ci to vijde 😉 vy sa hlavne drzte a slecne vela zdravicka prajem 😉

alenka600
20. okt 2011

@dianka3 Neviem, zda sa mi to tvrdsie trosku. Velmi podobne, ale ked povies Ariana, je to "povedane jednym dychom" a AriaDna - to D tam robi taky ako keby predel.

nikolka87
20. okt 2011

My sa chceme nechať prekvapiť ale vybrali sme mená pre dievčatko Zoe a pre chlapca Max 🙂 myslíte si že to vadí že to nie sú slovenské mená a na matrike mi ich uznajú ?? ☹ 🙂

miroslava111
20. okt 2011

Tak mne sa najviac páčia tieto mená.....Emma, Lea, Timea, Nela, Ria, Nela, Ria, Sára, Tamara, Zaira,....ale moje NAJ je Noemi a už sa veľmi teším keď si jednu donesiem domov z pôrodnici.. 😀

danuskap19
21. okt 2011

mne sa dievcenske mena pacia Karolina,Amanda,Vanda,Julia,Paulina a Linda.este vobec nevieme co to bude lebo som este len v 6tyzdny a 5den.nechame sa prekvapit. 🙂

dianka3
21. okt 2011

alenka600 no,ale ked da niekdo meno anastazia tak jake to je blbe a skratka nato je stazka a to je uplne sproste

gwenni
21. okt 2011

@nikolka87 uznajú bez problémov aj my máme Maxa a keď sa nám znovu narodí chlapček tak sa bude volať Liam a dievčatko Gwen 🙂 mne sa tieto mená už neskutočne dlho páčia a nech si myslí kto chce čo chce tak sa mi aj tak páčia a ak mi ešte bude dopriate mať detičky tak ich určite dám. :D :D

nikolka87
21. okt 2011

@gwenni Ďakujem to si ma potešila áno máš vybraté pekné mená aj mne sa skôr lúbia také nie slovenské 😀

gwenni
21. okt 2011

@nikolka87 adokonca nám ho aj pokrstil kňaz ako Max Gieci nemuseli sme vymýšľať iné 🙂 🙂 ale skôr kňaz pri krste ti nemusí uznať, ale Zoe je tuším biblické meno tak to by malo byť ok

gwenni
21. okt 2011

@nikolka87 Ďakujem mne sa vždy všetko páči také iné, no a to keď sa zase moja mama dozvie teraz že som znovu tehotná a že chceme dať také mená tak koniec....ona veľmi chcela Filip alebo Michal, tak ju asi oklamem a potom keď sa narodí tak jej povieme pravdu ...potom už tak či tak nič nezmôže 😀 😀 😀 😀 😀

lucinka1104
autor
21. okt 2011

@dianka3 Elison je teda určite lepšia voľba a Manžel chce veľmi Nikolku ešťe a volali by sme ju Niky

nikolka87
21. okt 2011

@gwenni 😀 😀 😀 😀 haha oklameš ju ?? 😀 ty si teda dobrá 😀 ináč môj brat sa volá Filip 🙂 teraz je to že vraj dosť často používané meno som počula 🙂 tak držím palce a veľa zdravíčka 😉

mihouk
21. okt 2011

@dianka3 Skratka Anastazie moze byt aj Aneta, Anet a to nie je az take zle 🙂

lenny_h
21. okt 2011

my mame Alicu a Stellu. niekde tu zaznela otazka, ci uznaju meno na matrike. oni tam maju take "mudre knihy" s menami, ak sa dane meno vyskytuje v nejakej krajine, zapisu ho a uznaju na matrike. ak nie je v ich zoznamoch, musite zdokladovat, ze meno sa v nejakej krajine pouziv a ako meno, a to staci udajne aj obycajny internetovy dokaz 🙂 my sme trpli, ci maju Stellu s 2 "L", ale vo FR a GB sa bezne pouziva, takze to mali cierne na bielom .... 🙂

anicka4
21. okt 2011

máme Michelle- voláme ju Miška 🙂

gwenni
21. okt 2011

@nikolka87 no radšej ako mám zase počúvať celé tehotenstvo že čo za mená som to vybrala a či nemôžem dať také, alebo hentaké !!! Takto jej poviem že to bude Mišo a budem mať pokoj :D :D ... vieš a život ma naučil že je to aj tak jedno aké dáš svojmu dieťatku meno ...najdôležitejšie je aby žilo, vieš moja mama keď náš Max zomrel povedala že aké krásne meno a ako sa mu hodilo že Maxík :( :( no vidíš som jej povedala a tak si to meno nechcela :( :(

gwenni
21. okt 2011

@lucinka1104 Elison je krásne meno 🙂

mihouk
21. okt 2011

@lenny_h Mne sa Stella pacila od malicka, len manzelovi nie, tak sme urobili kompromis Estelle Vivian a ked nam oznamili ze to predsa len bude baba, tak som si to meno nemohla ani predstavit, takze budeme mat Matildu (Tilli) 😉
@gwenni Mas uplnu pravdu a Max je krasne meno. Ked sa vam zase narodi chlapcek a bude Liam, ako ho budes volat zdrobnene??? V podstate to je asi jedno, ja nasho Maxima casto volam Kubo 😀

nikolet_89
21. okt 2011

mi budeme mat Natáliu, ale rozmyslali sme aj nad Melániou, Sofiou alebo Lilianou 🙂