Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

saandrin
10. sep 2013

@kandrea mne sa najviac páči Karin, ja som chcela to meno, ale máme v rodine Karin, takže som od toho upustila.. Mne sa páči Timea, Noemi, Amanda.. a nevieeeeem sa rozhodnúť 😒 😝

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kandrea
11. sep 2013

@saandrin tak z tých čo máš na výber sa mi najviac páči Timea no možno záleží aj trošku na priezvisku neviem ktoré by ti najviac pasovalo...

tobiasko123
29. sep 2013

Izabelka 🙂

michaela205
1. okt 2013

a čo hovorite na lenka katka alebo tamarka 😅

stastenka42
1. okt 2013

nam sa pači- Karolínka,Tamarka a Barborka 😀

petra53
3. okt 2013

@snezienocka100 Ahoj, my sme ho nakoniec nedali 🙂 Ale ak by som mala náhodou ešte bábätko - dievčatko, určite ho dám 🙂 Má dcérku Dianku 🙂 Ale Salome je krásne meno a z nejakých fanatykov by som si hlavu nerobila 😵 😵 😵

eri150
7. okt 2013

Cakam dcerku, pacilo by sa vam viac Ella alebo Elissa? Zdrobneniny tychto mien su tiez celkom mile: Elis, Elina, Elinka,.. celkom sa mi to paci 🙂 A este sa mi celkom paci meno Scarlet, ale my Slovaci musime mysliet aj na mile oslovenie 😵 takze neviem. Ale je to pre dievca cool podla mna 😀

sandrika1986
8. okt 2013

Mne sa páčia mená : Nicol, Vivien, Sandra, Karin, Zara, Yasmine, Leila, Liana, Lilien, Elissa, Scarlet 🙂

emily0202
31. okt 2013

my mame chlapca Ales a dievcatko Emily ,a urcite by som nemenila, , ale keby som este mala deti tak urcite pre dievcatko by som chcela::: Ashley,-,,,Vivien, Anita,pre chlapca šIMON,Patrik

blbo
1. nov 2013

mne sa tie čudné mená nepáčia,máme krásne slovenské,čo ked sa dieťa ked vyrastie bude zaň hanbiť,pokiaľ bude žiť na Slovensku

zuzulienka301
1. nov 2013

moja dcéra (2 roky)si vybrala meno pre sestričku terezka tak sa musíme s tatom posnažiť ked už meno máme 😉

katuskazabka
4. nov 2013

My ešte neviem čo to bude , ale ak bude dievčatko, tak najpravdepodobnejšie to bude Anetka 🙂

monca2424
5. nov 2013

mne sa veľmi páči neno Julianaj uz ju aj mam 🙂

monca2424
10. nov 2013

mne sa velmi paci meno Juliana uz ju aj mam 🙂

dsgm
14. nov 2013

U nas to je docela dilema... Mame Scotske priezvisko. McGregor. Mne sa vzdy pacila Klara , no svagrina dala malej... Tak bud Megan alebo Agnes . Pre chlapca nemusim to som nechala na mojho... No ten ma strasi menami ako Angus a Ian.

akzuzs
14. nov 2013

VERONIKA, ZUZANKA, MIRIAM, ANNA 😀

petruska1212
16. nov 2013

Baby,my s mm sa nevieme zhodnut.jemu sa paci Rebeka (je to podla mna pekne ale nevies k tomu vytvorit milu zdrobneninu. Bekynka sa mi velmi nepaci) mne sa paci Sara.
Nijak raz neupusti a ja tiez nie. Este by padlo do uvahy Timea ( manzel Timotej ) alebo Hanka.
Ja fakt neviem ktore. Poradite?

siska53
16. nov 2013

@petruska1212 Hanka by bola moja volba.

lucinka1104
autor
16. nov 2013

@petruska1212 Aj aj som chcela Saru manžel nie ani za svet ...nebude sa vraj volať ako čižma ....Timeu mam doma krásne meno a Hanka je uplne peknučké slovenské meno takže tak daj Hanku )

petruska1212
17. nov 2013

@lucinka1104 mam aj taky problem - ked sme nevedeli pohlavie dohodli sme sa s mm ze on da dievcenske. A on z Rebeky nechce ustupit. Pekne meno, ale neviem ci som s nim uplne stotoznena

lucinka1104
autor
17. nov 2013

@petruska1212 Rebeka je pekné meno tiež som and ním uvažovala my sa rozhodujeme medzi Oliviou a Lorianou :ň Rebeka, Beky, Rebečinka, Bekynka jedinne potom , ja chcem tiež aby sa dalo urobiť zdrobnenina kedže deti volám len Timi alebo Timeika a Luky alebo Lukynko či Lukáško , takže Lori ,Lorianka...len veľkej časti sa ta Loriana nepáči že Lori je papagaj

safranca
17. nov 2013

Mne sa pacili Eliska ,KarolinaLiliana(lili) a nakoniec mame Elisku

marshmallow
20. nov 2013

Natalia,Emka,Nela???Mne sa nejak extra nič nepači 🙂

marshmallow
20. nov 2013

@petruska1212 Sarka je peknucke...mozes ju volat Sarinka...Sarah...Rebeka sa neda pekne nazvat...aspon mne sa viac ta sarinka paci 🙂

limetka713
20. nov 2013

@petruska1212 Rebeka je v pohode..možeš ju volať Beka, Bekinka, Rebi .. všelijako.. 🙂 to, že nie si stotožnená je trošku problém aj vďaka tomu, že si dala mužovi úplne voľnú ruku vo výbere..teraz by si už nemala cúvnuť, mala si si skôr rozmyslieť, že v chlapskej hlave môže skrsnúť všeličo..ale Rebeka je fajn, horšie by bolo keby trval na napr. Filoméne 😀

petruska1212
20. nov 2013

@limetka713 mne sa rebeka paci.len mojim prianim bolo mat saru tak sa volala moja naj kamoska v uk. Padla aj taka moznost ze 2 mena. Aj pasuje Rebeka Sara. Co povirs

limetka713
20. nov 2013

@petruska1212 no nie som zástancom 2 mien, ale ak sa ti to páči tak kludne...ale zas aj tak by ste ju volali len tým prvým menom..

ivancek123
20. nov 2013

aj mne sa páči meno Timea,ale manželovi sa páčila Kristínka,tak je Kristínka a prvá dcéra je Viktoria

petruska1212
20. nov 2013

@limetka713 ani ja som nebola nadsencom 2 mien ale teraz n tym uvazujem . Casy sa menia. No uvidime do porodu