Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

ada18211821
16. dec 2009

tak o ninke spm uvazovala pravdu povediac ale to ma zas stopol manzel

bambusko
16. dec 2009

alica, marina, linda

zuzana0409
16. dec 2009

moja dcera sa vola amanda ale pacia sa mi aj hana a rebeka

loss
16. dec 2009

no ja mam doma Nelly a coskoro k nam pribudne Mia 😵

martas77
17. dec 2009

ahoj los a ako ju mas krstenú normálne nelly? aj ja chcem dat to meno len neviem či ho na matrike bez problemov zapisu
😒

rosienka
17. dec 2009

mne sa pacia Sophia, Nella, Stella, Ella, Rossana, Milada, Milena a Elise. My mame nemecke prizvisko, tak dost sa toho k tomu hodi

pepppe
17. dec 2009

mne sa strasne paci meno Lea a ked to bude dievcatko urcite sa aj tak volat bude 😉

katy2
17. dec 2009

u mna vedie hana 🙂 aj malinka sa mi tak vola 😉

avanti
30. jan 2010

Mne sa paci Monika, Renata, Natasa, Karin, Marketa, Slavka, Gabika ... ale ci niektore z nich popri 2 chlapcoch este vyuzijeme je len vo hviezdach 😀

martina646
31. jan 2010

Ja som si hned ako som si kupila kalendar na tento rok v zozname zvyraznila vsetky mena, co sa mi pacia, ale to by som musela mat kopec deti. Takze az to bude aktualne, pojdeme na to asi vylucovacou metodou. Moje naj dievcenske su: Adela, Agata, Bianka, Denisa, Klaudia, Lea, Leona, Linda, Radka, Simona, Vanda.

zdenkam
1. feb 2010

Moj manzel je z Ciech.
A cakame miminko druhe. Takze jednozacne u nas vedie staroceske meno /navyse ja si kontrolujem aj vyznam mena/ dievcenske a uz v originalnej podobe je akoby zdronenina /syn sa vola Patrick a nikdy sa mu inak nehovori, som za podobu pouzivania mena ako znie/....takze to meno....

ELIŠKA VESELA /eliska znamena vludna/¨

este sa mi paci aj Klara, ale to mi na miminko nesedi, tak mu hovorit.
Zijeme v zahranici a tu nepoznaju cosi ako zdrobneninu mena.

mirip
1. feb 2010

ja mám Bianku a ešte sa mi páči meno Hanka, Lucka, Barborka 😵

edita84
1. feb 2010

Ahojte ja mám doma Beatku a ked raz bude druhé tak Grétka.

ollski
1. feb 2010

ahoj my mame Simonku, ale velmi sa mi paci Hanka, Lucka aj Nina 🙂

miroslava72
1. feb 2010

Ahojte
Tak my mame doma Melissu a este sa mi pacia Marketa,Anabela a aj take cire slovenske Katarina,Hanka ci Dorotka.

lubbka
3. feb 2010

Ahojte,viete mi niektora poradit....mne sa velmi paci meno pre dievcatko Lillien-s dvomi L. No oficialne som nasla len meno Lilien s jednym L a bojim sa,ze s dvomi L mi to nebudu chciet zapisat na matrike. Mate niektora babo s takym menom? Zapisali Vam ho v pohode? Vraj treba pri cudzojazycnych menach zohnat povod mena. Neviete odkial pochadza meno Lillien? Alebo ci je tomu venovana nejaka tema,lebo ja som nenasla....dakujem

mirka285
4. feb 2010

Lubka a to ti naozaj zalezi na tom ci sa to pise s jednym alebo dvoma l?ved na tom predsa vobec nezalezi,vzdy to bude Lilien 😝

ninkaa89
4. feb 2010

Ahojte, co myslite, co je krajsie: Vanesa alebo Laura? Mne sa pacia obe, len mam pocit, ze Laura je uz vela dievcatiek... 😕
Inak ja sa volam Nina a ceeeeely zivot sa ma niekto pyta, ked napr. diktujem svoje meno, ze "a to je skratka akeho mena"? A ludia nechapu a neveria, ze jednoducho len Nina 😀

lubbka
4. feb 2010

Mirka ano, zalezi mi na tom,lebo ja som trosku poverciva a vyberam pre dietatko meno aby malo dobru karmu spolu s priezviskom....mozno niekomu na smiech,ale co ak na tom nieco je....a pri mene Lillien by to bolo OK,ale Lilien by vobec nesuladilo s priezviskom a mohlo by sa to v zivote odrazit....Mozno,to tak je a mozno nie,ale nechcem dat meno ktore by znamenalo zivotne tazkosti.... 🙂

lizatko1009
4. feb 2010

aby ju potom nevollali lila.

lizatko1009
4. feb 2010

mne sa paci alexandra, charlotte, vivien, diana, natasa.

zuzka80
4. feb 2010

My máme Lauru a Lindu a ešte sa mi páči Lara, Zara, Sofia, Chiara, Nina, Adela a už aj stačí 😀

miroslava89
4. feb 2010

Bianca Harmony🙂

isiska1
4. feb 2010

Nikol 😀

monky1
5. feb 2010

..a my mame Hanu 😵 ....a druha bambulka je zatial velky otaznik aj pre mna...neviem sa rozhodnut 😀

kathy403
8. feb 2010

chcela som natalku,ale drahy sa rozhodol,ze bude nella.tak co hovorite na nellinku? 🙂 🙂 🙂

happy8051
9. feb 2010

Natália a Nelly jednoznačne 🙂 pekne je aj Adela, Dorota, Paula

zuzkalenka
9. feb 2010

ahojte mne sa páči nemo Lenka 🙂
a ak náhodou budeme mať ešte jednu dcérku asi by sa volala Slávka alebo Maťka

lienkad
9. feb 2010

Ahojte pridavam sa ja sa volam lenka a mne sa toto meno vobec nepači asi preto že ho mam, mne sa pači Karolina, Vivien, Eliana no neviem sa rozhodnuť....

kathy403
9. feb 2010

lienkad :supermena,mne sa paci karolinka.u nas sa rozhodol tato pre nelinku

happy:som rada,ze sa to paci aj niekomu inemu,dik.a ty mas uz babo?