Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

terrs
14. dec 2011

@romanarostekova pekné je naozaj relatívny pojem.. máš nejakú predstavu?

katrinka8
14. dec 2011

@lilianka1199 - kamoska ma Jasminku a keby bola druha baba, asi by bola Lejla 😉

briketa
14. dec 2011

My mame Aili, cita sa ako sa pise po slovensky a doteraz sa mi toto meno paci najviac zo vsetkych. Aj sa mi hned od narodenia k malej hodilo.

perolka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka03
17. dec 2011

OLÍVIA - a každý či prídeme k lekárke či hocikde inde nám ho chváli 🙂

perolka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka03
17. dec 2011

Ďakujeme nám sa fakt páči -doma ju voláme Oli alebo Olívijka a poznám maminku čo svoju Olíviu volá Lili 🙂

zuzuzaa
17. dec 2011

Ja som chcela Lindu. No mám Tomáška. Tak snáď nabudúce 🙂

myounghee
17. dec 2011

mame doma 2 nadherne dievcence. Jedna sa vola Vivien a druha Aimée 😉 -citaj ejmy

perolka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
verca99
20. dec 2011

cakame babatko v maji 2012 a este nevieme co to bude ale pre chlapceka sme vybrali jakub lebo tata je matko a vzdy som sa smiala ze ked to bude chlapec tak to bude jakub ako z tej rozpravky matko a kubko a pre dievcatko sa mi paci laura lenze segra mi povedala ze to vyznie jak larva este sa mi paci sara lenze znovu to uz je take otrepane meno a kolega mi povedal ze jeho pes sa vola sara takze neviem este rozmyslal nad lilien takze co poviete

verca99
20. dec 2011

nikdy by som ani pre dievcatko a ni pre chlapceka nedala meno oliver alebo olivia mam susedu ona ma chlapceka olivera a vola ho ze oliva olivka ako jedlo alebo ako olej olivovy chcela by som take meno co nesuvisi s prezyvkov viete ake su deti

monika2606
20. dec 2011

@verca99 No mne sa hrozne páči meno Laura, síce aj mne kamoška povedala že to znie ako larva ale to by ma vôbec neodradilo, je to krásne meno podľa mňa, moje oblúbené už asi od 12rokov 🙂
Ale bohužial mne ho manželík neschválil jemu sa nepáči tak my budeme mať Lucku

nejra
21. dec 2011

Hlavne aby meno ladilo s priezviskom.ak je cisto slovenske priezvisko, nepaci sa mi ak sa davaju mena cudzokrajne a ktore sa inak pisu ako citaju, to je des...a nech je originalne-ziadne trendy ktore ma kazde druhe dieta na pieskovisku a potom ked sa vola na dieta-otoci sa naraz 5 :P

pleval
21. dec 2011

my mame natalku a barborku a pre mna su to tie najkrajsie mena 🙂 tak ako pre ostatne maminy,mena ich deti 🙂

mihouk
21. dec 2011

@verca99 Prezivkam sa asi nevyhnes. Bratranec ma Lenku a Filipka. Lenke sme od narodenia hovorili hrusticka a ked zacala rozpravat, tak sa sama premenovala na Nana. Ked sa im narodil Filipko, tak ho Nana premenovala na Kiwi. Tkaze z Lenky a Filipka je Nana a Kiwi 🙂

moth0
21. dec 2011

Terezka,Bianka alebo Anna 🙂

mima300
21. dec 2011

Bibiana 🙂

tehotnica1669
21. dec 2011

Ninka 🙂 🙂 🙂 🙂

ema9
24. dec 2011

Ja som skôr za klasiku 😉 My budeme mať Simonku 🙂 Ale páči sa mi aj Terezka alebo Linda 😎

jahody11
24. dec 2011

Ela, to sa neda ani skaredo pomenovat a hlavne ho nema kazda druha 😀

lizatko1009
24. dec 2011

@jahody11 ja mam sesternicu 3mesacnu Ellu 😀 a povedala by som, ze toho roku ficali mena najviac ako Ella, Emma, Nella, Sara, Sofia, Nina

jahody11
25. dec 2011

@lizatko1009 No Emma a Nella ano aj Sofii je asi milion uz u nas ale jednoducha Ela, tych je malo, aj co si citam rubriky narodili sa ...

bambi2
25. dec 2011

@briketa mne sa paci Eileen alebo Elisa.. ale mam uz vybrane ine pre moju lasku :o) prezradim neskor ake ked bude tak daleko ;o)

lillianx
26. dec 2011

Aide

darla333
28. dec 2011

Prosím vas poradte mi...budem mat v marci dievcatko a vobec nevieme meno. vela mi zalezi aj na vyzname mena. Moje priezvisko je TITURUSOVA....pomoc

mimave
28. dec 2011

@darla333 eliska? to je krasne meno...teda podla mna... 😀

lypka
28. dec 2011

@mimave ja mám neterku Elišku 😉

mimave
28. dec 2011

@lypka my sme sa akurat dnes bavili o menach, pre druhe dietatko, ale jasne ze nie teraz, o tak dobuducna🙂 sak je toho dost aj na kona, co si budeme hovorit, ze ano...🙂 z dievcat vyhrala eliska, no a chlapec by bol asi adam. aj ked mozno budem potrebovat mena dve, na nas vychadzaju druhe dvojicky a doteraz to vzdy tak bolo podla vypoctov v rodine... tak sa mam na co tesit ked to vyde...

dankaob
28. dec 2011

My mame Nelku. To meno som dala, lebo sa mi paci, nie preto, ze teraz leti. No mali by ste sa dohodnut na mene obaja (teda Ty aj buduci otecko), inymi z okolia sa uz nedajte tolko ovplyvnovat.