Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

jarula25
28. mar 2012

mne sa strasne paci Eliška ale moja polovicka neche o tom ani pocut ☹ ze nech si vyberiem nejake krajsie meno a mne sa zatial ine meno pre dievca nepaci..... 😒

eviis
28. mar 2012

@jarula25 A manzelovi sa ake pacia? Moj nazor je ze Eliska je pekne meno 🙂

eviis
28. mar 2012

@mia258 Pre mňa určite ALEXIS 😵

jarula25
28. mar 2012

@eviis nooo tak manzel povedal ze on dievcenske meno bude vyberat ked si bude isty ze to bude dievka,co vlastne moze bit az pri porode 😀 😀 chlapca mame jasneho ale dievca bude asi fakt problem...noo asi zacnem velmi podrobne studovat kalendar....

eviis
28. mar 2012

@jarula25 Ja byt tebou si sadnem chytim kalendár a pozapisujem si tie co sa Ti budu pacit 🙂 Drzim palce aby ste vybrali to správne 😉

jarula25
28. mar 2012

@eviis no taky je moj plan 😉 dakujeme hadam sa nam nieco pekne podari vybrat 🙂

stanuska3105
28. mar 2012

Ja mam starsiu Saru a malinka sa vola Sofia.Paci sa mi aj Nela.

mia258
29. mar 2012

@eviis aj ja,si myslim, ze z tych dvoch verzii je Alexis krajsie 😵 ale este mame dalsie tri v uzsom vybere, tak sa musime dohodnut 😀

petkaa28
29. mar 2012

U nas vyhrava Lara 🙂

opica89
29. mar 2012

ahojte aj my mame doma dilemu s dievcenským menom. mne sa paci Tatiana, Petra a Lujza. a mojmu chlapovi zase nieco ine. ach no neviem ake nakoniec vyberieme. Ale Petra zatial vyhrava 🙂

eviis
29. mar 2012

@mia258 a môzem vediet ake? 🙂
@petkaa28 Lara je pekné a lubi sa mi aj kombinácia Lara Sofia 😵

@opica89 Lujza je krásne meno 🙂 Moja neter je Lujza a je jediná na škola s tym menom 😎

ivett1
29. mar 2012

Lara teraz letí...Lara Mária, Lara Kristína, Lara Amélia .... mne sa páči Charlotta, ale aj Karolína...mala som veľkú dilemu, keď som vyberala meno pre moju dcérku, ale nakoniec "zvíťazila" Viktória (po ocinovi) Helena (po oboch babkách...🙂)...

petkaa28
29. mar 2012

@eviis
@ivett1
My mame laru uz hadam rok vybranu, tak sa s mm smejeme, ze budeme mat malu croftku :D lebo ked sa nase povahy spoja, tak amen tma :D mala bude vecne kdesi v horach, bude ju lakat vsetko nebezpecne...to bude srandy :D
Raz sme sedeli v nz v jednej kaviarni a bolo tam dievcatka cca 6 rokov, neobsedela, bola dobra, nikoho neotravovala, ale bolo tam take detske ihrisko do vysky, no ta mala bola stale uuplne hore, na jednej nohe tam stala, alebo odtial visela...no mne bolo az zle 🙂 a zrazu na nu jej mamina krici, ze Lara, ideme...tak sme sa s mm zacali smiat, ze presne takto si predstavujeme nasu Laru :D

terez24
29. mar 2012

Nam sa pacia Livia, Sofia, Klaudia, Timea 🙂, ale aj Michaela - nuz Misky nepozname "normalne", tak nas to velmi odradza ☹...

majcika
29. mar 2012

U nas vyhrava Barborka 😵

danjelca
29. mar 2012

Angelika🙂 Ale ako volať angeliku zdrobnelinkou?🙂

drosera
29. mar 2012

@danjelca krasne meno..a zdrobnenina? no Angie predsa..(endži) 😉

danjelca
29. mar 2012

@drosera dali by ste angeliku? nie je to príliš..seriálové?

drosera
29. mar 2012

@danjelca neviem, ci je to serialove, ved takmer kazde meno sa objavuje v seriali a ja ich aj tak nepozeram 😉 len ze to meno sa mi paci uz dlhsie, teda je z tych krajsich a zaujimavejsich...

dominikaa
29. mar 2012

tak aj my mame dilemu,dietatko coskoro pride medzi nas a my stale dievcenske nemame. Rozhodujeme sa medzi Dianou,Klaudiou a Nataliou a doma uz mame Adamka🙂 tak skuste poradit 😉

eviis
29. mar 2012

@petkaa28 Lara je krásne,len mne trosku pride take tvrde 🙂

@terez24 ja by som bola za Sofiu 😵

@danjelca Angelička,Angie,... 😉

@dominikaa Adam a Diana... Premna najlepsia kombinacia 🙂

1ivanka1
29. mar 2012

@dominikaa mne sa z týchto najviac páči Diana..ja to bohužial nedám 😒 ...tak z týchto by som volila Natália

1ivanka1
29. mar 2012

@danjelca angeliku by som nedala..príde mi to také seriálové 🙂 inak jednu angeliku poznám aj v skutočnosti..hovoria jej Andžela... 😒

lucc
29. mar 2012

Aj my čakáme o chvíľočku prírastok, asi dievčatko a meno sme si vybrali Nikol, chlapčenské sme si ani do zálohy nevybrali, tak dúfam, že nebude potrebné 🙂

@dominikaa mne sa páčia všetky tri, posledné asi najviac 😉 my máme doma už Adriánka

1ivanka1
29. mar 2012

baby, dali by ste meno také aké mala partnerova ex?

1ivanka1
29. mar 2012

@lucc Nikol sa páčilo aj môjmu priateľovi.,ale len týždeň 🙂

anieli_1
29. mar 2012

@lucc aj my mame Nikol!! 🙂 a uz od alexa som vedela ze druhe bude baba a budeme ma Nikolku aj ked nas svokra presviedcala do posledneho dna a teraz sa jej to paci 😀 a neviem si predstavit ze by mala ine 😝

ivett1
29. mar 2012

@1ivanka1 bŕŕ...ja určite nie... 😝 ...

mia258
29. mar 2012

@eviis okrem Alexis sa este rozhodujeme medzi menom Zaria, Chantal a Zoey 🙂

eviis
29. mar 2012

@mia258 Zaria !! viac ako Alexis 😎 😎 😎