Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

masinka
1. sep 2009

aj my mame klasicku Nelu - ked sme to meno davali, nepoznala som ziadnu, teraz sa tak vola kazde druhe dievcatko, no co sa da robit

pred par dnami sme boli na ihrisku a mamicka co hojdala vedla nas svoju dcerku jej hovori - Nelka, pod uz dole. A moja Nelka sa razne ohradila ze Nie! ..tak sme sa rehotali.

a druhu princeznicku mame Dianku

ak sa tretia podari, tak uvazujeme nad Tanickou

alexandrah
1. sep 2009

mne sa meno tana nepaci, poznam dve tane, a nic moc ... ale asi to fakt zavisi aj od toho, s kym konkretnym si clovek to meno spaja ... niekto pisal, ze pre neho je meno richard pes, lebo susedia maju psa richarda ... sranda ...

narcisa
1. sep 2009

kazde meno je krasne pokial bolo vybrane z laskou pre vase dietatko a pokial sa vam nesmierne paci
my sme sa s muzikom zaraz nevedeli dohodnut na chalanskom mene....Alan je Delon, Daniel bol jelen, Adam byt nemohol lebo ja som Eva, Rudolf je sob s cervenym nosom, Martin je s bielym konom a hned vedla su Vrutky....no tazko bolo s mojim muzom....potom prisla Dianka a povedala....bude RADKO a rozhodla! jej sme predsa nemohli oponovat... 😀

nakoniec prisla Mariannka a spokojni sme vsetci 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mrka2
1. sep 2009

😀 😀 narcisa... presne u nas to tak bolo... 😀 😀 😀 😉

selyma
1. sep 2009

No, nic v zlom ale Nely by som ja isto nedala, pretoze sa takto vola pes mojej sestry. 😀

palculienka19
1. sep 2009

mne sa zase veľmi páči Lucia, je to také nežné meno, aspon mne to tak príde, a tiež Tamarka,
som zistila, že ma dosť pri výbere ovplyvňuje či niekoho s takým menom poznám a je ten človek dobrý, 😉 ak nie je tak ma to dosť odrádza.a tiež aj ako pasuje s priezviskom a ako je možné to meno používať, zdrobčovať 🙂 😉

alexandrah
1. sep 2009

palculienka - praveze lucie byvaju velmi silne osobnosti, ak sa ti paci, tak to daj!! inak absolutne suhlasim, ja poznam kolegynu luciu, koza, ale aj tak dobre meno!!!

vedvies
1. sep 2009

susisus, Mia je nadherne meno a vobec sa nemusis bat, ze ked bude dospela tak sa jej nebude hodit. Mam kamosku Mirku a odjakziva sme ju volali Mija a jej byvaleho frajera zase Mijo - bol Miro.

mne sa pacia mena Zoja, Vratko...

vedvies
1. sep 2009

od mala som si hovorila, ze budem mat dcerku ninku a ked prisiel tento boom s ninkami, tak som bola sklamana, ale Ninku som si nadalej priala. Drahy suhlasil skoro hned 😀 - trochu ma natahoval, no potom suhlasil. Nina ma totiz volali, ked som bola mala, lebo starsi bracho nevedel povedat Tinka, ale hovoril Ninka.

ked sa ninka narodila presne na ninku tak som trochu uvazovala, ci som urobila dobre .... no dnes si ine meno pre nasu bambulku neviem predstavit a druhe meno budem tiez vyberat podla srdca alebo prijemnej spomienky na niekoho s peknym menom. Jedine meno, ktore ma u mna stop je Janka. Urcite mate aj vy take mena 😅

diddi
1. sep 2009

Mia je kraaaasne meno 😵 ....pozri mi pas....aj Ella 😵

mamutka
1. sep 2009

mne sa paci Stela, Laura, Viktoria, Veronika a tusim kopec dalsich, ach jo, esteze mam chalana 🙂

vedvies
1. sep 2009

diddi, veru krasne 😀 ... kedy ma Mia meniny?

mirip
1. sep 2009

ak sa nám to nezmení na poslednú chvílu alebo ak to nebude prekvapenie s pipíkom tak naše dievčatko sa bude volať Bianka 😵

trdlo
1. sep 2009

diddi, to zaujima aj mna, kedy ma Mia meniny? Aj mne sa to meno straasne paci 😵 Ked sme to meno vyberali, tak ma ani nejako nenapadlo, ze nebude mat meniny, ale ked ja aj tak meniny nejako neoslavujem (alebo tu sa to neslavi)

susisus
2. sep 2009

Aj mňa to zaujíma diddy a ešte ma zaujíma či keď si dávala malej meno Mia, či si musela ísť vopred na matriku. Na Mii ma odrádza len to, že znamená "hnev mora" 😖
Apropo - aku ma tvoja Mia osobnost? 🙂

pippochiara
2. sep 2009

mne sa paci meno Chiara 😉
babka mojho muza sa volala Maria...
uz zomrela ☹ ,on ju mal velmi rad..
tak ma poprosil ci sa nasa dcerka moze volat:Maria Chiara
stalo sa 😀
tu v It.je normalne ze sa pouziva viacej mien.

alexandrah
2. sep 2009

ja by som nedala meno po niekom ... dieta ma byt vlastna osobnost ...

nikollette
2. sep 2009

Podľa mňa pre každú maminu je najkrašie to ako sa volá jej dieťatko 😉

nikollette
2. sep 2009

Ale kebyžre mám dievčatko tak uvažujem nad: Viktoriou, Sophiou, ....

majkajahoda
2. sep 2009

Ahojte mamicky,
sorry, ze sa Vam pletiem do takej peknej temy.
Ja len co som potrehla: kazda mala Laura si sama sebe povie Larva a to sa mi ozaj nepaci.

A mam pocit, ze tu existuju uz len Emmky, Sofinky, Ninky a Viktorky.
Tak sup, sup s niecim originalnym 🙂

Ja si lamem hlavu nad peknym menom na A alebo E 🙂

vedvies
2. sep 2009

majka,tento link tu uz je, ale opakujem :
http://babynamesworld.parentsconnect.com/

vedvies
2. sep 2009

majka Amelia je pekne, nie? a mozes jej povedat Mia 😀 😀 😀

lucinka1104
autor
3. sep 2009

majka na a Amy ....a...... na e Emily
ja ešťe stále uvažujem medzi Timeou a Rebekou

bocmanka
3. sep 2009

🙂 a ja hľadám meno pre bráchovu dcéru, má sa narodiť v decembri ale chiara ako chcú silou mocou, sa mi fakt nehodí, hoci je to pekné meno...
my máme rominu, ale iné meno si pre ňu neviem ani predstaviť, naša romy je proste romy a chlapci ju ani inak nevolajú, aj keď má aj druhé meno tea..

aly
4. sep 2009

bocmanka, romina je zaujimave meno aj tea, normalne si viem predstavit, no moj byvaly sa vola Ramin takze asi skor ta tea 🙂

bocmanka
6. sep 2009

tak sa volá moja dcéra aly....ale kľudne sa inšpiruj, ja hľadám nejaké pekné dievčenské pre bráchovu dcérku...

parvitas
6. sep 2009

naša malá sa bude volať Eva (Evka, Evička, Evulik, Evica, Evuliatko) 🙂

zazalienka
6. sep 2009

u nás vyhrala Katarína.. no a záložné riešenie je Barborka..

adrianamickova
6. sep 2009

svojim dcerkam som dala mená Soňa,a Amália....mne sa páčia 🙂

bocmanka
6. sep 2009

🙂 jééééj, tak amálka je peknučké..
keď pozeráme so synmi film jak se krotí krokodíly, mimochodom náš obľúbený, tak amálka sa im veľmi páči a stále mi hovoria, že druhá sestrička bude amálka...xixixi to určite, my sme už kompletka