Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

mathildica168
6. jan 2011

je dôležité aj to aby sa to hodilo k priezvisku... My máme vybratú Karolínku. Hoci este nevieme co budeme mat. ale buduci tyzden by sme to uz mali veditet. 🙂

katie1
6. jan 2011

@mamoka4 urcite zostante pri Stella a Laura 😉
Baby co hovorite na meno Melania?

domcek
6. jan 2011

Ahojte ja mam Stellu doma ideme mat rocik. Pamatam si ako sa vsetci cudovali preco davame take nezvycajne meno.
U nas v okoli je sama Nina a Viktoria a Laura. Preto sme volili nieco ine. 😉

cikyta
6. jan 2011

@domcek Stellka je krásne meno ! 😉

domcek
6. jan 2011

@cikyta - ja viem vsak preto ju mame. 😵

mykky
6. jan 2011

My máme Sarah Máriu... 🙂

cikyta
6. jan 2011

@domcek
@mykky Mne sa páčia všetky dievčenské mená na písmeno S 😉

alecka
6. jan 2011

ze sa pletiem do debaty 😕 , mne sa pacia tradicne mena pouzivane na Slovensku Dorota, Katarina, Barbora, Zofia, Hana- obmena tradicnej Anny. a este sa mi dost paci Klara, ale ta akosi nebola schvalena 😒

jana776
6. jan 2011

Ahojte, nasa malicka sa vola Vilma a podla nas to je najkrajsie meno na svete 😀

ani3012
6. jan 2011

@jana776 😵

mony80
7. jan 2011

@katie1 nasa princeznicka bude Melanie 😵

lucinka1104
autor
7. jan 2011

@alecka Klára sa staršne pači aj mne ale muž ani počuť mne sa pači aj zdrobnenina že Klárika 😀

lucinka1104
autor
7. jan 2011

@mathildica168 tak chlapec bude Karol 😅

balli
7. jan 2011

Mne sa pacia mena co moj manzel totalne zavrhuje: Ava, Zoey, Charlie...ja tie mena poameritstujem, manzel chce zase nemecke ktore sa nepacia mne..jedine co sa nam zatial spolu paci je Karolina...
viac mien mame pre chalana, to by sme sa dohodli, ale s babou su dost problemy 🙂

mathildica168
7. jan 2011

@lucinka1104 nie nie, chlapceka mame Olivera 🙂

katie1
7. jan 2011

@mony80 Mojmu drahemu sa velmi paci Malania, ak by bolo dievcatko. Mne sa velmi paci v celom zneni, ale ludia radi skracuju - co by bolo Mel, Meli...to je este ok, ale pri zdrobneline napriklad Melka mam az husiu kozu... hm...a viem, ze ako ju niekto oslovuje v zdrobneline sa nevyhneme, pretoze sestra ma Viktoriu a vsetkymi silami sa chcela vyhnut tomu, aby ju ludia volali Vikinka a predsa ju tak oslovuju...cudzi ludia pravidelne a v rodine sa snazi napr. babicky, tetky prevychovat, ale aj tak ju tak oslovia predtym ako sa opravia... Takze to uz aj vzdala.
No neviem, rada by som ale priatelovi urobila radost keby bola baba 🙂

lucinka1104
autor
7. jan 2011

@mathildica168 my chceme ešťe 1 a keďže si stale meška mrcha aj ked je test negatívny tak sme dnes zase preberali mená..... a už mame len 6 mien 😀
ja chcem jednoznačne Olivera muž Dominika
dievča bud Olívia alebo Adriana

lucinka1104
autor
7. jan 2011

a tie zvyšné dve su Silvia , Karolína

lucinka1104
autor
7. jan 2011

@lucinka1104 tak mm prave povedal že posledné slovo 😕 Oliver alebo Adrian čiže Oliver
a dievče bud Olívia alebo Silvia hm?

mathildica168
7. jan 2011

@lucinka1104 tak to mame rovnaky vkus... aj ja mam Karolinku a Olivera. No a ked by mrska neprisla, tak ti tak tichucko a potajomky uz blahozelam. daj vediet. 🙂

timkarena
7. jan 2011

@lucinka1104 ahojte, ja mam doma Timejku, od malicka sa mi pacilo to meno, teraz sommala pripravene bud Sofia alebo Melissa, tak nakoniec sa nebudem musiet rozhodovat, bude to chlapcek😀

timkarena
7. jan 2011

@katie1 ahoj, citala som,ze by si urobila radost priatelovi, keby mate dievcatko..u nas je to presne naopak, on o dievcatku nechce ani pocut, tuzi po chlapcekovi

lili777
7. jan 2011

Naša malá sa volá Tara. Ale páči sa mi aj veľa iných mien, napríklad Viki, Karolínka, Nela, Miška, Paulínka. Je veľa dievčenských pekných mien.

alecka
7. jan 2011

@lucinka1104 uz 1x som pretlacala Klaru, ale neuspela som, nevadi teraz to dufam bude Dorotka. Este ze to nebude chlapec, lebo tam so svojim vkusom by mal nejake "zazracne" meno 😀

alecka
7. jan 2011

a este sa mi paci Alzbetka 🙂 , ale ani Olivia nie je na zahodenie

mony80
7. jan 2011

@katie1 nasa zdrobnenina je Melinka, na Melku som aj ja alergicka uz teraz - tiez sa mi jezia chlpi.
Takze pri otazke mena uvadzame kazdeho na pravu mieru : Melanie, Meli, Melinka
Som rozhodnuta bojovat za jej meno 😵 😵 😵 Uz mame ake take skusenosti v rodine napr. s Chiarou

lili777
7. jan 2011

Chiara je pekné meno a Melanie tiež. Držím palce nech na teba nikto nezazerá, že ako sa to dieťa volá. Lebo ja som zažila🙂 Síce poväčšine pozitívne ohlasy, ale boli aj negatívne.

lusia30
7. jan 2011

Je vela krasnych mien pre dievcatka...ako napr.Lara, Hanah,Olivia,Vivien,Jasmina,Anabela....my mame doma Karolinku a ku nej sa mi hodi Sabinka...ale zatial neviem co budeme mat...dufam,ze to bude dievca bo z chlapcenskych mien sa mi velmi mien nepaci a s manzelom sa nejak nevieme dohodnut...ale zatial je na to casu dost...som len v 12tt 🙂...zelam vsetkym cakajucim maminkam hlavne vela zdravicka nech vsetko dopadne tak ako ma 🙂

katie1
7. jan 2011

@timkarena juj krasne mena tu odoznievaju... Melisa je u mna number 1, ale priatelovi sa nepaci. Nad Sofiou tiez velmi rozmyslam... Tak tym, ze uz syna mame, tak preto by sme radi babu. Ale nech je, ako ma byt 🙂
Na chlapcenskom sme sa zhodli na jednom - Adrián.
Karolina sa m paci od mojich patnastich rokov, ale teraz je ich uz velmi vela...

ngelik
7. jan 2011

@alecka aj my budeme mat Dorotu, sesternica ma Klaru....... dobry vkus 😉