Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

maggie2
13. apr 2011

@bobocka nápodobne 😉

mukiii007
19. apr 2011

Baby, my máme doma Liu. 🙂 Rozmýšľali sme nad Nelly a Zoe. No a nakoniec máme už skoro dvojročnú Liu. Chlapec mal byť Oliver, po tatovi. 🙂 No a keby sme mali mať ešte jedno dieťa, tak chlapec by bol Oliver a dievča Esme. 🙂

sisilan1
20. apr 2011

Moja dcerka sa vola Sophie Maria potrebovala som medzinarodne meno(manzel nie je slovak). Sophie sa mi pacilo od pradavna a Maria?no po mojej mame.Ja som mala meno este predtym ako som otehotnela, potom uz nebolo co riesit. tak vela stastia!

zuzana8
20. apr 2011

ja mám Dorotku a neviem si predstaviť, že by sa volala inak...to meno jej proste padne ako uliate...🙂

maggie2
21. apr 2011

@sisilan1 Je to pekné, škoda že ste nedali ak, tak jednotne: Sophia Maria alebo: Sophie Marie, dve rôzne jazykové zakončenia- takto je to trochu krkolomné, verím že sa neurazíš 😉

alecka
26. apr 2011

@zuzana8 Dobry vkus 😉 , aj nam sa teraz narodila Dorotka 🙂 - Dorota Maria a jej starsia sestra je Zofia Anna 🙂 . Zofke meno pristane a Dorinke - zatial je drobka, ale dufam ze jej tiez sekne 😉 . Pre mna su to najkrajsie mena na svete. A veru neviem si predstavit ze by mali nejake exoticke mena.....

kendra73
26. apr 2011

Nasa dcerka bude Viktoria Vivienne 🙂

katecameron
26. apr 2011

@alecka ja mam kamosku ktora ma dcery Zofiu a dorotku niesi to nahodou ty? 😕 to by bola nahodicka vola sa Ivana

denisekkk
26. apr 2011

ELA 🙂

maggie2
26. apr 2011

@kendra73 keď pozerám na Tvoju fotku, myslím že iné si ani nemohla vybrať 🙂

kendra73
26. apr 2011

No bejvavalo teraz mam brusko peknucke a kopec inych starosti aj radosti

digysa
26. apr 2011

Aaaaaaaaaaaaa.....nasa znama @maggie2 😎 😎 😎

Nic...idem k teme....Vidim kocky, ze sa vam pacia rozne exoticke mena.... Ja vam poviem, ze kde zijem ja, tak maju problem s tymto menom....nevedia ho poriadne vyslovit a zda sa im niekedy cudne, niekedy velmi pekne, niekedy exoticke...

"GABIKA" Nikdy som si nemyslela, ze toto meno bude niekedy problem a to som vyberala podla mna obycajne "biblicke" meno, ktore pozna kazdy stat ( Gabriela)

🙂

lovesista
26. apr 2011

mne sa páčia Soňa, Nina, Táňa, Viera..
Určite nie zahraničné, alebo dvojité mená typu Anna Maria - to sa mi zdá gýčové

alecka
26. apr 2011

@katecameron nie, nie som ivana, je to nahoda, ale ma dobry vkus 😀 .pri prvej dcere sme vyberali zo 4 mien- zofia, dorota, klara a tamara a mam znamu ktorej kamoska ma 3 dcery - dorotu, klaru a tamaru- no tiez nahodicka 😉

lucka527
26. apr 2011

mi mame doma ZOE 😉

sisilan1
26. apr 2011

@maggie2
nemam sa preco urazat, ja som chcela dve mena pre malu lebo aj manzel ma dve,ale poviem Ti,ze ak budem mat este dcerku tak bude urcite Stela(po mne hihi), drz sa pa

maggie2
26. apr 2011

@sisilan1 Stela je krásne meno 🙂

lucita79
30. apr 2011

Ahojte tiež sme sa nemohli rozhodnut ake dame ale nakoniec to bude Tamarka 🙂

lucinka1104
autor
3. máj 2011

mne sa pačila Nela tak nakoniec budeme mať fenku s týmto menom lebo mm hovorí že je to krátke no uvidíme či mi ešťe to moje vytužené dievčatko budeme mať po poslednom potrate chceme počkať až na buduci rok.....
ja mam ale problém , že mne sa pači hruzu mien a dve mená nechcem tak je pre mna ťažké vybrať jedno...Olívia, Nicolle, Adriana, Michaela, Leonie, Sara, Klára, Kristína, Silvia, Nataša, Dorota....podľa mna je aspon 30 pekných dievčenských mien,

romcag
3. máj 2011

Kristínka 😵

marikaheidi
6. máj 2011

Ahoj mne sa paci Heidi, Zoe, Naomi, Sarah, Elis,....🙂

marikaheidi
6. máj 2011

@lucka527 Aj my budeme mat Zoe, ak to bude dievcatko 🙂

lucka527
6. máj 2011

@marikaheidi 😉 🙂 😉

adriana1712
6. máj 2011

ADRIANA 😀😀 ja som so svojim menom velmi spokojna..hovoria mi, Aďka, Aďa a moj milý Adinka 😉

lucia.kl
6. máj 2011

@lucinka1104 tak s tých čo si napísala sa mi najviac páči Leonie
my máme Alexandru a Nicol

bea1971
6. máj 2011

🙂 veru Adriana je krasne meno aj ja mam dcerku Adrianku a synceka menom Adrianko 😉

duranovaz
7. máj 2011

Ahojte.Mne sa páči Stefanie,Sara,Zoe,Noemi a Karin.Ešte stále nie som rozhodnutá.

lucinka1104
autor
7. máj 2011

@lucia.kl dakujem

lyongirl
7. máj 2011

mne sa páči Stela, Heidi, Zara 🙂

abbey1
7. máj 2011

@lyongirl Zara je nádherné meno a už nikdy by som nemenila. 😉