Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

ewelyne
12. okt 2009

monchou, kasli na nich, ked je niekto blby, tak blby aj ostane... nepomoze im uz nic 😀
dajte si to meno, ktorym si si ista a ak by sa niekto cudoval, tak by som im to pekne vysvetlila 😉
monchou, a ake je to tajne krasne meno, teda ak nie je tajne? 🙂

csina
13. okt 2009

Jéj, našla som si na nete takéto pekné....: Tamia, Lea, Livia, Rianna, v zálohe mám Timeu ale strašne sa mi páči Renée... 🙂

oriesok1.
13. okt 2009

monchou, naozaj sa s tým netráp! Keby si aj just všetci okolo mysleli, že si to meno zobrala Ty jej a nie ona Tebe, kašli na to, to predsa nie je žiaden "škandál" a o chvíľu si na to nikto ani nespomenie. Naozaj je najdôležitejšie, že Ty si si to meno vybrala už dávno, že sa Ti niekde vnútri spája s Tvojím miminkom, nemeň ho kvôli nejakej "onej". A inak, kto vie, kam vás alebo ju život zaveje, alebo Tvoje dieťa neskôr a tam niekde ďaleko to bude úúplne jedno, po nejakej ex-kolegyni neostane ani spomienka a naopak, Tvojej dcérke ostane krásne meno, ktoré jej kedysi dávno jej maminka s láskou vybrala 😉

bocmanka
14. okt 2009

🙂 ahojte monkula....chiara christine....je cool... 🙂

mimkao..akosa darí..dllllho som o tebe nič nepočula, ako už deťuchy vyrástli... 🙂

my máme tiež čisto slovenské meno ..romina 🙂

lucinka1104
autor
14. okt 2009

monchou jasné že si daj svoje meno však ked ti niektopoviež e opakujete tak povedz že omyl, to opakovala ona a j tak by mi to prišlo také detské keby ti niekto poevdal že opakujete...veľa šťastia.
My sme nakoniec ostali pri vybere medzi Timeou a Olíviou...Timea Balková, Olívia Balková hmmmm? rozhodujem sa hlavne preto že termín mam 14.4 a Timea ma meniny 2.alebo 3.5 neviem teraz presne čiže po 2 týždnoch

miruliacik
20. okt 2009

Ahojte.
A maminy, co hovorite na meno Petra? sme sa asi uz konecne dohodli....

lia
23. okt 2009

ahojte,

neviete mi prosim poradit kedy oslavuje meniny Lara??

lucia.
23. okt 2009

najkrajsie je pre nas natália..natalka🙂

a potom lea, laura, andrea..

stresman
23. okt 2009

U mňa jednoznačne víťazí Olívia. Som typ, ktorý nie je za skracovanie mien. Mám neter Vannesku, a keď ju oslovia Vani...ježia sa mi chlpy na chrbte! Ale vrta mi aj Valentina v hlave.

tatranka111
23. okt 2009

ahojte mne sa páčia mená: Natálka, Vivien a Anetka 🙂

livia76
23. okt 2009

stresman 😉 Olívia je krásne meno, ale tomu skracovaniu mien sa nevyhneš 😉 kamaráti, starý rodičia, deti, vždy sa nájde niekto 😕 mám to z vlastnej skúsenosti 😉 mňa išlo rozhodiť už ako dieťa, keď ma niekto oslovil LILI 😀 😀 😀

danulka0011
23. okt 2009

u mna jednoznacne Viktoria, Sofia a Ema

babulka123
23. okt 2009

pre mna najkrajsie je Nina..

ale inak Anna, Anetka, Adelka..

diddi
23. okt 2009

Mia a Ella 😵

rainee
26. okt 2009

Kristina, Lea, Diana, Denisa.

lyongirl
26. okt 2009

Stela, Lea, Lara

lia
27. okt 2009

kedy oslavuje Mia meniny??

lucia.
27. okt 2009

Mia ma podla svedskeho kalendara meniny vo februari.. 2. alebo 12 teho februara

majacska
27. okt 2009

Barbara, Angelika, Viktória 🙂

melonka
6. nov 2009

Citam si len tak, ktore mena teraz frcia. My mame Timeu, aj ked som uz x-rokov bola presvedcena, ze to bude sofia, ale tych je teraz strasne vela. V nasom okoli som sa nestretla so ziadnou Timeou. Pri druhom rozmylam
bud Saskia, Mia, Tadea, ale u chlapca to bude na 100% Lucian. To meno sa mi paci uz viac ako desat rokov a zatial
zatial som ho v okoli ani nepocula. Musim o tom ale este presvedcit muza.

mirrinka
8. dec 2009

Ahojte,ja mám Lianu a som veľmi spokojná.... druhá by bola u mňa jednoznačne Elissa 😉

evitkamalicka
8. dec 2009

my ak bude druhe dievcatko, tak jednoznacne Laura

baby2310
8. dec 2009

My sme sa s manželom jednoznačne zhodli na dievčenskom mene, bude to BIANKA 😉

martina05
8. dec 2009

Mne sa dlhodobo páči Vanda.... Páčilo sa mi aj Lara ale to sa nám moc nehodí k priezvisku ....

veronikapp
8. dec 2009

Momentalne sa mi najviac paci Laura 🙂

martinkamm
8. dec 2009

ja som velmi tuzila po Emme ale tych bolo vela ako i Sofii tak som dala meno EMILY a hovorim dcerenke Elynka 🙂

katka22r
8. dec 2009

🙂 my davame meno Laura

pancake
8. dec 2009

no tak ja som vcera stravila den nad dievcenkymi menami a som z toho na prasky. chcela som cisto slovenske meno,ale ked som prelistovala cely kalendar tak som sa zhrozila. tie mena su naozaj hrozne niektore.

co sa mi tak pozdava je karolina,ela,adela ale ani jedno ma nechytilo za srdce. takze asi chytim anglicke mena a budem vyberat nieco v ich style. 😝

ada18211821
16. dec 2009

tak pripajam sa k debate ja nemam vobec ziadnu predstavu teda skor neake mena co by sa mi neako extra pacilo doma uz mame adrianu dalsie bude tiez dievca a mozem povedat ze cele dni len premyslam,hladam ale ziadne ma stale neoslovilo no co so mnou?mame cas do marca a dovtedy ma snad neake zaujme!

babulina
16. dec 2009

my mame Ninku a dalsie babo ak bude dievca tak bude Zoja 🙂