Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

maggie2
25. aug 2010

@weverka11 Ale snáď dávate meno podľa seba, nie podľa toho čo by na to povedali druhí. Ak okoliu patrične dáte najavo že si neželáte oslovovanie dieťa v inej forme či podobe než jeho skutočné meno, tak to všetci musia akceptovať 😉

romaroma
25. aug 2010

@maggie2 ano, viem, ze to bola lotta, mne sa to paci aj originalne aj tak poslovencene. potom som premyslala, ze aj meno milota sa da ,,pouzit'' ako lota, ale nie je to ono.

pancake
25. aug 2010

my budeme mat Ellu 😵 😵

katecameron
25. aug 2010

@weverka11 aj my mame doma Adrianku a sme spokojny s vyberom aj napriek tomu ze manzelova rodina do toho kafrali aj svokra malu asi ked mala 2roky zacala volat ADA tvrdo nie aďa a tak ma dozrala lebo nic ine nevravela len ADA no tak ma s tym rozculila ze som jej surovo povedala ze si nezelam aby moju dceru oslovovala ADA ze v rodnom liste ma napisane ADRIANA ked uz jej nemieni pekne povedat tak nech ju oslovuje menom ktore ma v rodnom liste od vtedy jej uz nikdy tak nepovedala takze bojuj Adrianka je krajsie ako Agata drzim, paste pri spravnom rozhodovani

lucinka1104
autor
24. sep 2010

Adrianka je krásne meno ja som tižnad ním uvažovala

lucinka1104
autor
26. sep 2010

Mne sa veľmi páčia tieto kombinácie Olívia Zoe - to mala byť naša Timi

Potom Zara Zoe
Zara Amy (Zara Ejmi)
Zoe Michaela

a klasika Nikol, Adriana, Lara, Klara...ktoré sa vam vidí najkrajšie???

stojdulka
26. sep 2010

mi máme pre našu princeznú vybraté meno Laura Olívia 😉

mnamko
27. sep 2010

Mne sa vždy bude páčiť meno ktoré som dala mojej dcére Aneta,a teraz Nina

sjuzi
28. sep 2010

Mne sa páči Simonka...
A k tej Adriane, tu v okolí TT všetci volajú Adriany - Adrika... a to je zlaté, nie? 😉

anndrea
28. sep 2010

no neviem či sa dá povedať ktoré mená sú najkrajšie, naše najkrajšie sú Sophia & Mia ....

murinka
28. sep 2010

ak budem mat niekedy dcerku tak bude urcite Zorka 😵 😵 😵

maggie2
30. sep 2010

@stojdulka Laura Olivia znie fantasticky dobre

abetka
30. sep 2010

Zuzanka a Alzbetka. Ale aj Stella sa mi velmi paci 😵

delilah1
30. sep 2010

Rebeka

delilah1
30. sep 2010

alebo ma napadlo ešte meno Lianka 🙂

mariro
30. sep 2010

@mnamko - to sa mi paci mena tvojich dcer 😉 Aneta a Nina

mariro
30. sep 2010

a mne sa paci Karolina 🙂

mnamko
30. sep 2010

@mariro diky,ja Anetu proste zbožňujem,je to stále pre mňa také zaujímavé meno a neni ho moc.

katkak88
30. sep 2010

ja mám doma Karinku...........a páči sa mi Sarah.....a Carmen

alexandrag1
30. sep 2010

Pre mna je anjkrajsie Nela a Johanka:o)

lucia2207
30. sep 2010

Mna sa veľmi páči Hana.A ak to bude dievčatko tak bude Hana.To je asi jediné meno na akom sa s mužom zhodneme.

mariro
1. okt 2010

@mnamko - presne tak, nie je to casto opakovane meno a je pekne 😉 take vznesene 🙂

svetlankat
1. okt 2010

pre nas je favoritom Michaela a Timotej

tereza79
2. okt 2010

Ja som svoje meno nikdy nemala moc rada, ale manžel by chcel silou mocou Terezku, lebo sa mu to véééľmi páči,uvidíme či bude dievčatko,mne sa páči aj Kiara alebo Philipa, to sú také zvláštne pekné mená... Ale ak bude chlap tak bude Matej 🙂 to by som mala doma Maťka a Kubka 🙂

mimirka
2. okt 2010

Pre mna je number one Melia, Melinda, Mel, Melany...ale aj Vivien je krástne meno:D

paloma29
2. okt 2010

Ahojte, my by sme teraz chceli popracovat na dievcatku 😀 ,tak uvidime ci sa nam to podari...a mne sa velmi pacia Vaneska, Sabinka, Mia, Viktoria, Valentinka, Nelinka ,Samanta no uz len si vybrat..... 🙂

bamarama82
18. okt 2010

poradte...nevieme sa zhodnut na mene, ja chcem Laru, muz Vanesu... najprv sme mali vybrate Sara, ale v okoli je Sofii, Sar, Emiek, Laur milion... tak som nechcela nic z tych mien, ale zda sa mi, ze aj vanesiek je kopa. vy by ste ktore vybrali?

lubinka26
18. okt 2010

ahojte. neviete nahodou, kedy ma meniny Zara?

elissa1224
18. okt 2010

co tak Viktoria?? 😀 Vanesiek je naozaj vela ale Laru som teda este nepocula nikde..je to na tebe lebo meno je uz na cely zivot 😅 ja som dala meno Elissa a to ma napadlo na porodnej sale a pritom som mala uplne ine mena vybrate chi chi..

monika_123
18. okt 2010