Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

tara39
1. mar 2010

a ako Sandru volate?

lucia169
1. mar 2010

baby poradte,mm chce lucku, ja som tiez lucia a pride mi to take narcisticke, dat dietatu meno po sebe. Co vy na to? Ja by som chcela ellu alebo lauru. Rozmyslam, ze to necham az ked ju uvidim a potom sa rozhodneme,urobili ste to niekto tak?

happy8051
1. mar 2010

lucia169 ahoj Lucka, myslim, ze je to len o dohode... ak nie si stotoznena s tym, ze by sa mala mala volat po tebe, bojuj s manzelom 🙂
ja to mam fajn, rozhodujem o tom sama 🙂 stale plati Natalka a chcela by som aby mala aj druhe meno, len si akosi neviem vybrat, co by sa k menu Natalia hodilo.... skuste davat nejake tipy🙂
este som len v 7tt takze neviem, co to bude, velmi by som chcela dievcatko ale jasne ze ho budem milovat najviac na svete, ci bude chlapcek, alebo baba.... len pre chlapceka vo vybere mena som uplne bezradna... zatial mam len jedno meno, ktore sa mi paci..... Matej...

tara39
2. mar 2010

happy sama? Natalka sa mi tiez paci ale ked ja vobec neviem 🙂

andrejkaa23
3. mar 2010

Mne sa pacia pre dievca SASKIA a to meno asi aj zvolime.A pre chlapca Quido.My mame Philipa Maxima a Sofiu.

kathy403
6. mar 2010

baby moja kamoska ma ARIFKA a AYLINKU!nevedela som si zvyknut,a teraz mi to pridu krasne mena! 😎 😎 😎 saskia je pekne 😀
ja som chcela natalku a mm sa rozhodol pre nellinku,co uz 😲

lulu723
6. mar 2010

Ahojte tak ja mam dcerku Eriku to sa mi strasne pacilo to meno a nastastie aj manzelovi.teraz cakame druhe v kutiku duse si myslim,ze to bude opät dievca tak bude Alexandra aj ked sa mi este paci aj Melinda 😉

lucinka1104
autor
7. mar 2010

pomóc ja ešťe stále neviem ktoré z týchto mien sa vam pači najviac ? Olívia Zoe Balková
Timea Balková, Vivien Balková, Lilien Balková, Leonie Balková , Laura Lea Balková ????Ldakujem braček sa volá Lukáško

maruska_p
7. mar 2010

lucinka mne sa najviac hodí to prvé - Olívia Zoe a potom ešte Timea 😵

diddi
7. mar 2010

pekne je Olivia Zoe Balko 😵

langkofel
7. mar 2010

Mne by sa pacilo Timea Balkova,

aj ked moj favorit je Leonie (moja dcerka sa tak vola), ale k vasmu priezvisku sa mi zda Timea pekne zladene 😉

mirka285
7. mar 2010

timea 🙂

lutsine
7. mar 2010

Barbora Balkova, Bianca Balkova, Lea Balkova,

andrejkaa23
7. mar 2010

Lara Balkova by mohlobyt Larinka 😵

jankaat.
7. mar 2010

Timea 😵

lucinka1104
autor
7. mar 2010

dakujem už som z toho na nervy ani nespím 😀

cigaretka5
8. mar 2010

dievcata a ako sa vam paci Dorotka?

tiffani05
8. mar 2010

no baby ja dam meno Tiffani mne sa velmi paci to meno ..moja sestra ma prahovarala...na meno Zachlin ale mna to velmi neoslovilo....... 🙂 🙂

diddi
8. mar 2010

Tiffani sa mi paci 😉

lucinka1104
autor
8. mar 2010

tiffani sa veľmi pači aj mne ,ale u manžela davno zamietnuté 😅

mircalla
8. mar 2010

meno sa podla mna musi hodit k priezvisku, ked je typicke slovenske priezvisko, tak nejake exoticke ci zahrniacne meno moze vyzniet dost smiesne

citala som tu jeden nazor....

zuzka0222 • 21. feb 2010 o 11:31

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Mne sa pacia nase slovenske mena- Zuzana,Michal,Marina ako zo Sladkovica anglicke mena ,,letia hlavne v romskych osadach.....

No prve preto sa musia hodit k priezvisku, moj priatel je z irska, preto si dovolim dat anglicke meno...
Ale Zuzana ci Marina?...ani nahodou...

mircalla
8. mar 2010

tiffani sa mi paci, ale zavisi od priezviska..

dorotka u mna nie, quido nieeeee, melinda neeeee, olivia zoe....znie mi to hrozne umelo....

k priezvisku balkova sa mi najviac hodi asi timea a laura

dufam, ze sa nehnevate, ked som otvorena...

andrejkaa23
8. mar 2010

Mne sa paci aj Lara ked sme boli vo vlaku jedna mala sa tak volala tak mi dala dobreho chrobaka do hlavy tusim ze dam niesto Saskia.Mi sme sa tak rozhodli no uvidime.

lucinka1104
autor
8. mar 2010

mircalla však v pohode volali by sme ju len Olívia ...........zoe len preto že to znamená život a aj som takmer o nu prišla nie som uplne stotožnená s tým menom no volá ju tak už celá naša rodina vrátane mnauž som si zvikla ale stále mi niečo hovorí že to asi neni ono
lara je tiež pekné a pri Laure sa len bojím že ona saam si vraj bude hovoriť larva ked bude malinká a nebude to vedieť vysloviť inak krásne meno

mircalla
8. mar 2010

mne sa ale zoe paci, olivia uz menej 🙂

no ved kazdemu sa paci daco ine...moj priatel meno, co som chcela, totalne zamietol - ako som spominala tak dam zahranicne, mame zahranicne priezvisko Mannion...moje priezvisko je nagyova, daco viac slovenske...no to by som asi inak uvazovala, ani jedno z tychto...

moje No. 1 bolo Robin Claire (to hned bolo zamietnute), dalej mame Ashley, Sarah, Caroline, Elise, Kiara, Rachel...uvitam akukolvek kritiku ci nazor

Pri chlapcenskych som uplne v koncoch...nemam sajnu

lucinka1104
autor
8. mar 2010

páči sa mi Ashley a Sarah

diddi
8. mar 2010

ja som mala cca 10 rokov vybrate meno Mia a ked mi povedali,ze cakam dve dievcatka,tak som dlho rozmyslala nad druhym,chcela som kratke meno,mala som v zozname: Zoe,Zoja,Lara,Zara,Nella,Lilli a nakoniec vyhrala Ella

mirka285
8. mar 2010

Mircalla paci sa mi Ashley aj Elise 😉 My budeme mat Lindu alebo Vandu a priezvisko mame nemecke takze sa to hodi len sa neviem rozhodnut medzi tymito dvoma 😒 a Diddi dobre si vybrala 🙂

diddi
8. mar 2010

mirka vdaka 😉 .....mne sa paci Linda 😵 ...kamoska zije v Rakusku a ma dvojicky Mandy a Heidy 😵

mircalla
9. mar 2010

ella a mia su pekne
aj vanda ci linda sa mi paci
a tiez sa hodia s mnohymi priezviskami
ono s tym priezvisko, ak je aj slovenske a je take neutralne, da sa vyberat, napriklad ta balkova znie dobre......vela slovakov ma tiez nemecke...

ale keby malo babo napr. moje priezvisko (vlastne madarske), to teda by fakt tieto mena, co som vybrala, by zneli komicky...preto sa mi zda extrem, ked ma niekto prilis exoticke meno a k tomu nejake fakt slovenske priezvisko....