Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

katarina.banska
28. apr 2010

kassandra26 z tych mien co si napisala sa mne najviac paci Vivien.
🙂

mon777
28. apr 2010

Ahojte, baby 🙂 Ja mimčo zatiaľ našťastie ešte nemám, ale hrozne sa mi páčia mená Nina, Kristínka a Katka. Z chlapčeských Samko, Dávidko a Danielko 🙂

trinixy
4. máj 2010

moja prvá je Vanesa ale dala som jej len jedno s ved nech sa tolko nenapise, a teraz si ma vybrat mangel a mam prenho tri napovede Melisa, Ema a Laura aby to nemal take tažke lebo on sa boji ze ked nejake vyberie nebude sa mi pačit, ale Melisa sa mi pači velmi lebo sa rýmuje s Vanesa 😀

pepsyna
6. máj 2010

my sme od zaciatku chceli mat bud Ellu alebo Nelu(alebo obidve 😀 ) ale vplyvom hormonov som nejako zacala vyberat ine, lenze moj priatel ma na kazde meno prirovnanie 😅 paci sa mi napr. Laura-co je podla neho ako larva alebo Timea-co mu zase znie ako tymian 🙄 a este sa mi paci Klara a vyzera, ze na toto meno nema vyhrady, takze mozno bude nakoniec Klara 😵

luala
6. máj 2010

No ja mam Elu - s jednym L, pretoze som chcela, aby mala meniny aj v nasom kalendari a mam aj Katku..pacia sa mi klasicke slovenske mena, tie zahranicne moderne moc nemusim, pretoze so slovenskymi priezviskami vyzneju smiesne.. a z chlapcenskych mien je to Michal, ktore by som dala v pripade chlapca 🙂

vitezova
7. máj 2010

Moja bude NOEMI 😉

nikollette
20. máj 2010

Mne sa páči:
Sophia, Viktória, Lara, Sára, .... 🙂

axl_lady
21. máj 2010

mne sa veľmi páči : Sofia (Sophia), Anastázia, Melánia a dosť premýšľam že neskor keď budem mať deti (dievčatko) tak niektoré z týchto mien pre ne vyberiem 🙂

kim_rossi_stuard
24. máj 2010

mne sa pacia: Aisha, Sophie, Alex, Amanda, Ester, Bibiana 😀

warholette
24. máj 2010

ester je nadherne meno, ale z celej sirokej rodiny a okolia sa paci iba mne 😒 snad ho raz pretlacim 🙂)
@kim_rossi_stuard dcerka ma pekne meno, amanda 😉 ako ju doma volas?

kim_rossi_stuard
24. máj 2010

@warholette - volame ju Amanda, Mandy🙂 pretlac tu Ester, je to klasicke meno, ale neni az tak zauzivane 😉

tara
25. máj 2010

Mne sa paci Tatiana, Tea, Tamara, Alexandra....Kolegovi sa teraz narodila Ella - tiez pekne a viackrat tu uz spominane

dadika1114
25. máj 2010

ked sa nam podari dievcatko tak to bude Alexandra 🙂 mala Sasenka

erika21286
26. máj 2010

mne sa zas pacia vaneska viktoria a chlapci davidko a jakub

betina1984
26. máj 2010

Ahojky. Ja mám doma Tamaru. Keby bolo ešte niekedy dievčatko, manželovi sa páči Lívia, to sa zase mne nepáči. Z dievčenských mám rada také "tvrdé" mená. Páči sa mi LEONA, AGÁTA, GRÉTA, LARA, ESTHER, MARÍNA. Je ich veľa. Ale keby sme mali chlapčeka, normálne máme problém vybrať. Žiadne sa mi extra nepáči. Pri prvom sme mali vybraného FILIPA, ale neviem, či by som ho dala aj teraz.

jarus1
26. máj 2010

betina1984, manžel má dobrý vkus 😉 🙂

miru.j
7. jún 2010

My cakame dievcatko 😵 ...budeme ju volat Vivien Viktoria 🙂
...pre clapceka by som asi nevedela 😉

stellaartois
7. jún 2010

Julia, Anna

usiko
7. jún 2010

...my cakame MIU...teda ak nasa MIA nemala nejako ohnuty pipik na UZV a vtedy neviem, koho by sme cakali...ALEXA?...asi...

79zuzana
8. jún 2010

nasa bude Zuzanka 🙂

sue250
14. jún 2010

baby my uz mame ninku ale ak by bolo druhe tak mozno Nela alebo Ameli ci Eliana

bubulka722
14. jún 2010

Mne sa páči Bibiana, Bianka, Laura alebo Viktória. Vyhrá pravdepodobne Bianka.

lopticka159
29. jún 2010

Ahojte... Tak moje princezničky majú tie najkrajšie mená z môjho pohľadu 🙂 staršia je Simona a mladšia Sofia 🙂 potom sa mi páčia mená ako Sára ( Sarah), Stela,Sisien.....

mimkao
29. jún 2010

Ahoj, my sme dali mená: Lejla, Hanka a Miriamka. Tie sú pre nás najkrajšie. A ešte sa mne osobne páči Šarlota. 😵

katka1981
29. jún 2010

Sophia, Natalia

tadotami
29. jún 2010

@betina1984 aj ja mam Tamaru.teraz keby to bolo dievca volala by sa Vanda ale cakame chlapca tak to bude Tadeas.

tadotami
29. jún 2010

@pimpulienka len aby si ta vasa Tamarka nazvykla na to ze jej kazdy bude hovorit Tamarka a ked ju oslovia Tamara bude nestastna.poznam z vlastnej skusenosti.nasa sa na to oduje.ma 7rokov a vysvetlovanie nepomaha.

rhodosbb
30. jún 2010

mame Sofiu a cakame Laru 🙂

lussy23
30. jún 2010

Ahojte. ešte nemám deti, ale do môjho zoznamu patria: Alica, Sofia, Sárka, Rebeka, Monika, Sarah, Kristínka, Šarlota, Amanda a Laura

lussy23
30. jún 2010

Ešte sa mí páčia Noemi, Blanka, Gabika a Terezka.(ale tieto psoledné dve viacej zdrobnené)