Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

yahodova
3. jún 2012

Tereza,Sára tot dilema 😕 Poradte

mia258
3. jún 2012

@yahodova mne sa Sara paci viac, ale Terezka je podla mna menej caste meno 😀

mibel
3. jún 2012

my mame doma Johanku 🙂

yahodova
3. jún 2012

@mia258 Ja som za obe 😀 a manzel tiez tak ani sama neviem 😎

zmrzlinkams
3. jún 2012

Našim snom s mužikom bolo ešte ked sme spolu chodili že by sme chceli mať raz dievčatko Karolínka 😀 😀
a po svadbe sme sa 4,5 roka snažilkovali a nedarilo sa nam už sme to vzdavali a ani nevieme ako ostala som tehotna do porodu nám babatko nechcelo ukazať čo skriva medzi nožičkami a tak sme kupovali neutralne vecičky a po porode nám oznamil dr. že máme dievčatkoooo krásne zdrave dievčatko - s mužikom ktori bol tiež pri porode a aj videl aka mala sa narodila sa rozplakal myslela som si že od šťastia že sa narodila babo a on nielen preto ale preto že sa nám naš vysnivany anjelik narodil, naklonil sa dal mu pusu a povedal mi že mame malu Karolínku 😀 😀 vtedy som bola najšťastnejšia, na chviločku mi ju priložili a potom som zaspala ani neviem ako. takže mame doma KAROLÍNKU - a dnes ma svoje prve meninky 😀 😀
a chlapčenske meno to sme veru mali problem vybrať kedže sme si museli nachystať oboje a to sme sa veru ešte mesiac pred porodom dohadovali 🙂

mia258
3. jún 2012

@yahodova ved dajte obidve mena, ked sa neviete rozhodnut 🙂

yahodova
3. jún 2012

@mia258 Aj nad tym sme rozmyslali lenze potom by tam bolo vela R: Sara Tereza Kraftova 😀

mimi126
3. jún 2012

Da sa skratit meno Laura - Laurinka ?

mia258
3. jún 2012

@yahodova tak si pockaj do porodu, ked sa narodi a vtedy sa rozhodnes

marulka83
3. jún 2012

Vsetky mena su krasne,ked sa babatko narodi. My sme dali meno Isabella Aimee 🙂 ani by mi nikdy nenapadlo dat predtym take meno 🙂

yahodova
3. jún 2012

Tereza,Sara,Simona,Nina a Stella,ktore? 🙂 podla Vas...

cabby88
3. jún 2012

@yahodova Tereza 🙂

katuska169
3. jún 2012

ja mam dve dcerky a volaju sa viktorka a pavlinka

mata_murkova
3. jún 2012

@yahodova mne sa paci nina 🙂 ja som chcela ninu ale moj ma zrusil ze na nu budu robit potom ňu ňu ňu, ale ja by som ninu chcela aj tak 🙂

mimi69
3. jún 2012

Ahojte, no my máme napr. Ninku :D na tomto mene sme sa zhodli spolu s manželom, vždy sa nám meno Ninka páčilo ale tiež sme sa rozhodovali aj medzi menom Sara aj to sa nám páčilo, ale nakoniec to vyhrala Ninka :D a teraz je to naša Ninuška, Nini, Ninulka, Ninočka...:D A ešte k menu Simonka - moja sestra je Simonka a meno som jej dokonca vybrala ja ešte ako malá, takže aj to je podľa mňa veľmi pekne meno. :D Tak držím palce pri rozhodovaní, možno sa nakoniec rozhodnete na poslednú chvíľu a nech už sa rozhodnete pre hociktoré meno, určite bude pekné. :D

monikkak
4. jún 2012

Mi máme Melaniu 🙂

zuzkaamato
4. jún 2012

ja stavim na slovensku klasiku a mala bude po mne Zuzka 🙂

majuschka76
4. jún 2012

Naše dcérky sa volajú Timejka a Bianka..

ika84
4. jún 2012

Eliška, Simona, Bianka, Linda, Olívia alebo Dianka..ale mam tušaka že to bude chalan...

natia
4. jún 2012

@yahodova ja som najprv chcela Sáru, potom Ninu a teraz Terezu 🙂

natia
4. jún 2012

@mibel ako voláte Johanku? meno pekné, len neviem zdrobneninu k tomu...

irriss
4. jún 2012

@natia
zeptej se @jolinka 😉

yahodova
4. jún 2012

@natia Vsetky tri moje favority 😵 😵 😵 😵
Teraz rozmyslame nad menami SIMONA alebo STELLA 🙂

natia
4. jún 2012

@yahodova tak všetky tri favoritky si vyradila? 😕 Záleží, čo sa viac hodí k priezvisku...ale Stella je podľa mňa teraz všade, kde sa pozrieš...

junkfoood
4. jún 2012

@natia faaakt? ja nad stellou tiez uvazujem, ziadnu nepoznam..a ani v rebricku najcastejsie davanych mien sa nevyskytuje na hornych prieckach..

natia
4. jún 2012

@junkfoood no teraz v poslednej dobe to začalo byť hrozne populárne, malé bábätká sú to ešte, v škôlkách zatiaľ nejako nerezonujú ... Stelly a Zary ešte len čakajú na svoj hviezdny kolektívny čas 😉

yahodova
4. jún 2012

@junkfoood Pfuuu no ja som taktiez vykolajena teraz ako ty vobec by ma nenapadlo ze Stella je uz velmi pouzivane to sa mi nejak nezda 🤐

@natia Vyradila lebo nakazdom som nieco ja alebo manzel nasla...My mame priezvisko Kraftova 🙂 a ty mas nejake este typy?

natia
4. jún 2012

@yahodova k tomu sa mi hodí Simona ako riť na šerbeľ 😉 to by som ďalej už ani nešpekulovala...rovnako tak začína teraz frčať Lara, Sofia, trošku ubudli Vanesky a Terezky 🙂

mibel
4. jún 2012

@natia ahoj volame ju doma , ze Johan 🙂 a Johanka nemame nijaku specialnu zdrobnelinu

natia
4. jún 2012

@mibel my máme jednu v škole, ja ju tiež volám Johan (inak to je pekné meno pre chlapca 😉 ) a kamošky ju volajú Joja...to teda nič moc...