Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

olifcek
1. jan 2011

Olívia

ani3012
1. jan 2011

@olifcek 🙂

monykaaa
1. jan 2011

Bianka 😵

katrinb
1. jan 2011

my mame dievcatka s menami Adelka a Vivienka

mamoka4
2. jan 2011

Ahojte baby, som v 7. mes. a čakáme 2 baby...už sme boli rozhodnutí, pre Stellu a Lauru...a teraz mm,prišiel s návrhom zmeniť Lauru na Noemi....
Takže by sme mali dali mená Stella a Noemi... ako Vám to znie? Máme nemecké priezvisko...bez ová....takže by sa to nebylo...ale nie je to na slovenské pomery velmi cudzie?

😉

maggie2
2. jan 2011

@mamoka4 na slovenské pomery v dnešnej dobe už NIČ nie je cudzie 😉

nemko
2. jan 2011

@mamoka4 podla mna velmi pekny vyber

titkovamiriam
2. jan 2011

kedze mam len chalanov no som zatazena na mena na M tak-Michaela,Melania,Mária-Magdaléna-ja som taka klasika

inak Noemi je krásne meno 🙂

sanne
4. jan 2011

čo hovoríte na mená : Olívia,Ruby,Evelin,Louisa,Letícia,Larissa 😀 😀

denis19
4. jan 2011

@mamoka4 zustala bych u Laura a Stella, Laura má lepší vibraci 🙂

mamoka4
4. jan 2011

Jasné, taksme sa aj rozhodli. 🙂

daniella_vivien
4. jan 2011

@sanne s tvojich sa mi asi naviac paci meno evelin 🙂

sanne
4. jan 2011

@daniella_vivien Je krásne a zdá sa mi ,že presný tvar mena je Evelína 🙂

daniella_vivien
4. jan 2011

@katrinb aj my mame vDaniellu Vivien. kedy oslavujete meniny Vivien??

anjelicek26
4. jan 2011

@mamoka4 - mne sa veeelmi paci Stella 😵 Noemi mi prijde nevhodne pre slovensko/nemecke dietatko... Ja co poznam Noemky, tak su to vsetko cierne dievcatka (dievcatka africkeho povodu, ci ako je to korektne napisane 🤐 ), aj im to fakt pristane... Laura a Stella je krasna kombinacia, podla mna ste dobre vybrali...

alicao
4. jan 2011

Pre mna su najkrajsie Alica a Karin 🙂

evitka82
4. jan 2011

ahojte baby pardooon ze vam sem skacem.moj drahy a ja uz mame vybrate,teda ked sa podari,teraz snazilkujeme o prietrh takze nase-Margareta (Gretka ked bude malinka) 😵 pekny vecer

evitka82
4. jan 2011

@anjelicek26 a inak mas pravdsu s tou Noemi....mne sa tiez viac paci Stella a Laura...

mamoka4
4. jan 2011

@anjelicek26 Dakujem , je rozhodnuté Stella a Laura 🙂

katrinb
4. jan 2011

@daniella_vivien ja mam dvojicky, cize kazda ma jedno meno. A Vivien som vybrala na 2.12., kedze to meno je v madarskom a francuzskom kalendari. Vo fr. je 10.3., ale kedze slecny sa narosili 2.3., vybrala som termin podla mad......🙂 A vy oslavuje dva dni meninky? Ci len tie prve?
@mamoka4 ja som zase asi prilis ina.....ja by som dala Noemi.,...... 😉 Ale aj kombinacia, ktoru mate je fakt krasna. Moje mena nejdu k sebe, podla mna.....hoc su to dvojicky....ja som mala milion variant...a nakoniec aj tak zvytazila prva....manzel jedno meno a ja druhe...sme si to rozdelili 😉

traktor
4. jan 2011

@mamoka4 krasne mena ste vybrali 😉 ..stella a laura..aj to pekne spolu znie 🙂

ann_christine
4. jan 2011

jednoznačne u mňa vedie Rebeka a Noemi ;)

zuzana76
4. jan 2011

A Noemi nie je madarske meno?

zuzana76
4. jan 2011

@mamoka4 mne sa paci stella a laura, ale kebyze cakam dvojicky, asi by som volila mena , ktore zacinaju rovnakym pismenkom, ale to je len moj nazor, vase obe mena su velmi krasne

lucinka1104
autor
4. jan 2011

Laura a Stella je super viac pasujú k sebe potom Noemi a Emily je fajn alebo Noemie a Leonie

pipinka82
5. jan 2011

Pekné mená kočky 🙂

Rebeca, Virgínia sú ešte pekné 😉 a teraz sú premnožené mená v pôrodniciach aspon tu u nás Zara a Zoe 😀

narcisa
5. jan 2011

Diana, Marianna su moje dcery, a maju kraasne mena

fangi
5. jan 2011

@sanne: Mně se líbí jméno Evelin 😵

@mamoka4: Stella a Laura je moc krásné 🙂 Koukám, že máte Sofii, i to se mi moc líbí 🙂 Máme podobný vkus 🙂

Holky, krásná jména tu padla, opravdu !!! 😵 Jednou vůbec nevím, jak se rozhodnu, líbí se mi snad desítka holčičích jmen 🙂

sanne
6. jan 2011

@fangi je krásne Evelin,...ked budem mať druhé bábo (dcérku) tak EVELIN 😀 😀

tinipini
6. jan 2011

ahojte

u nás dnes krstili bábo menom Grétka - zaujímavé 🙂