Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

yahodova
4. jún 2012

@natia Ved aj ja si myslim 🙂 o Sofiach viem 😀

mibel
4. jún 2012

@natia Joja je strasne , dufam ze ju tak nikto nebude volat my sme mali pre chlapca Jonáš

anjelicek26
4. jún 2012

@yahodova - Simonka sa velmi hodi k priezvisku 😉

yahodova
5. jún 2012

@anjelicek26 🙂 🙂 Jeej som rada a som rada,ze sme sa konecne zhodli i dohodli s manzelom,ze budeme mat malu Simonku 😎

silkos
5. jún 2012

my sme mali vybranu Laru, pokukovala som po Amalke a den pred porodom sme zmenili na Kiara Zoe. Netradicne, ale spokojni sme maximalne 🙂

natia
5. jún 2012

@yahodova juchú...

@silkos Amálka je nádherné...ale totálne sa nám nehodí k priezvisku 😒

yahodova
5. jún 2012

@natia Ani mi nehovor taka som rada ako blcha 😵 lebo som mala fakt pocit ze sa nedohodneme do porodu a tam vykecnem prve co ma napadne 😀 😎

norika115
6. jún 2012

Simonka je krásne meno!
Inak baby, svokra mi navrhla že Celestína pre dievča. Nič proti tomu menu nemám, lenže akoby sme ju volali? Davajte argumnty...

wrok
6. jún 2012

ja mám Zojku a ideálne sa jej meno hodí aj k rodinnemu menu...

raza
6. jún 2012

@natia ja mám vysnívané meno Amálka 😉 muž najskôr nesúhlasil, nakoniec pristal, akurát že sviňa bocian nie a nie priletieť.. 😖

ludka77
6. jún 2012

@norika115 mne sa práve take nemá páčia. Lebo sa neskracuju ako to my slováci máme vo zvyku 🙂

ludka77
6. jún 2012

@raza aj kamarátka ma Amalku krásne meno. Škoda že oni ju volajú Ami. Držím palce aby sa u vás bocian zastavil čo najskôr

maranat
6. jún 2012

Natalka, Slávka

xsunx
6. jún 2012

my máme Olíviu, nedá sa jej škaredo povedať, je v kalendári a je neokukané ..... a ked sa malej spýtajú ako sa volá a ona odpovie, tak každý že aké pekné meno má 🙂

blanco
6. jún 2012

Petra a Adriana pre mňa najkrajšie mená

yahodova
7. jún 2012

Baby,no NEUVERITE co sa mi stalo ( Normalne sa smejem a placem zaroven) 😖 😀 Tak ledva ledva sme sa s manzelom dohodli konecne na mene Simona 🙂 Inak stala som sa TETOU 😀 😀 Cize mam malu neterku zijucu v Prahe s vahou 3500g a s menom SIMONA 😀 😀 No neslaktrafilo by vas?? 😒 ☹ Lebo pohlavie aj meno bolo tajne tak ma manzelova sestra predbehla 😅 Princip: zase hladame MENO pre nasu lasku malinku m..Mame nato cca 60 dni tak dufam,ze to stihneme 😕 😕

janetta20
7. jún 2012

mne sa velmi pači Viki - Viktória

anjelicek26
7. jún 2012

@yahodova - no to vam teda zavarili 😅 - Skuste Adelku, Klarku, Karolinku, Barborku, Kristinku... jaaaj nezavidim si vsetko nanovo premysliet

yahodova
7. jún 2012

@anjelicek26 To ano 😉 Manzel az zbledol 😀 Adelka je krasne,rozmyslam aj nad Ninou,Amaliou alebo len Miou 😎 Alebo Nikol 🙂

denisece
7. jún 2012

baby poradte ake meno... ja som sa rozhodovala medzi Miou a Alexiou, muz chce Leu jaaj a uz mam len asi mesiac 😀

anjelicek26
7. jún 2012

@yahodova - nina, mia su veeelmi caste :( tusim v 10ke slovenskych mien. No som zvedava, co vymyslite, daj potom vediet xixi Aspon vase priezvisko je vyhodou, ku tomu ide takmer vsetko 😉 Mne sa ta Adelka fakt paci 😉

alenka600
7. jún 2012

@yahodova
@denisece
Nebojte, este mate casu dost. My sme vybrali asi tyzden pred porodom 🙂

anjelicek26
7. jún 2012

@denisece - mne sa paci kombinacia Nina a Lea alebo Nina a Mia, oboje je fajn, do placu este hadzem - Lara, Zara a Stella 😵

denisece
7. jún 2012

@anjelicek26 mne sa velmi pači Elissa, ale to by nepreslo doma 😖 no Nina a Lea je v pohode, len viac sa mi pozdava Mia 🙂 uvidime ci mi po porode neprepne hehe a co poviem tete 😀

zlatka10
7. jún 2012

@yahodova skús meno na K (krstné meno a priezvisko s rovnakým začiatočným písmenom vraj znásobujú karmu človeka) - ja mám Huga Habodásza, skús Kláru Kraftovú, alebo Karin...🙂 (to je len tip, samozrejme daj meno, ktoré sa ti najviac popačuje, určite cítiš, ktoré to je 🙂)

katuska169
7. jún 2012

ja mam dve dcerky a volaju sa viktoria a pavlina 😵

yahodova
7. jún 2012

@zlatka10 Dakujem krasne za tip urcite nejake na K pokukam 😵

@anjelicek26 Urcite dam vediet a este som zabudla na Stellu to sa mi tiez paci 😅

natia
7. jún 2012

@yahodova no pozri, odhliadnúc od všetkého, povedz, aké meno sa tebe najviac pozdáva...ty to dieťatko nosíš v bruško, ako by si ho chcela volať?

@raza takže Amálka bude? 🙂 supiš

Dnes sme boli na ihrisku a všade sa ozývalo :Matejkoooo, Sááárka, Jasmínka, Emkaaa, Niikooool, Adamkooo, potom tam bol ešte Filip a Jurko a Karinka a Kristínka, no proste stále dookola 😝

natia
7. jún 2012

@denisece Nina a Mia idú spolu lepšie...podľa mňa...

denisece
7. jún 2012

@natia aj podla mna, len este presvedcit muza ze je to lepsie ako Lea 🙂