Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

natia
7. jún 2012

@denisece tak aj Lea je dobré, uvidíte ako sa to vyvinie 🙂

raza
7. jún 2012

@natia ja bohužial tehotná nie som, len som bola 😔 ale čakáme adopčiatko, tak zhruba 2 roky a bude aj Amálka ( teda ak to bude dievčatko) 🙂

yahodova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yahodova
7. jún 2012

Co vravite na meno KORINA? Extrem ?? 😀 mne sa paci 🙂

anjelicek26
7. jún 2012

@yahodova - jo to je trochu uz moc 😅 😅

yahodova
7. jún 2012

@anjelicek26 Zlakala mi myslienka inicialok KK 😀 Lenze nejake pekne mena na K niesu jedine tak Karolina ale nepaci sa mi skratka Kaja 😕

katuska169
7. jún 2012

ja mam dve dcerky a volaju sa viktoria a pavlina

anjelicek26
7. jún 2012

@yahodova - Klarka? Kristinka? Kamila? Katarina? Vela ich teda nie je 🙂 Ono je fajn mat rovnake inicialy, ale nutne to nie je 🙂 Hlavne sa ti to meno musi pacit 🙂

yahodova
7. jún 2012

@anjelicek26 Klaru nie a nie manzel 😀 este mi vrta v hlave ta Stella,Adelka,Alica,Agatka 🙂 ....

anjelicek26
7. jún 2012

@yahodova - Agatka je tiez nadherne.. ja mam Klarku srdcovku, poznam asi to najkrajsie dievcatko na svete s tym menom 😀 Klarka, Klaruska, Klarinka... Klara ked bude vyvadzat... ono je to fakt pekne... ale je mi jasne, ze ak sa manzelovi nepaci, tak to asi nepojde 😀 Ono je tolko krasnych mien... mna minule ocarila dokonca Aurora, ale s nasim priezviskom by to bol koniec sveta, aj ked mame zahranicne priezvisko 😅 😅 😅

micha82
7. jún 2012

ahojky, my máme dcérku Lilu, pôvodne mala byť Ema, ale kým sa narodila, bolo to už otrepané meno... Brat chce mať Vanesku, alebo Miu.

yahodova
7. jún 2012

@anjelicek26 a s tym mojim priezviskom to neviem ani nahlas povedat 😀 😀 pletie sa mi jazyk 🙂 zajtra si uz konecne spisem zoznam a napisem ho aj sem 🙂 nech mam prehlad 😉

lola79
7. jún 2012

Emu som chcela uz ked som mala 18.. teda daaaavno daaavno ;) Teraz si uz nie som taka ista. Ale Agatku mam na zozname tiez dlho. Zapacilo sa mi to v rozpravke Nanny McPhee and the Big Bang. Tam bolo najmensie dievcatko Agatka. A Klarka je tiez krasne.

micha82
7. jún 2012

no, jedna taká malá Klára raz na ihrisku bila moju dcéru, vtedy sa mi znepáčilo aj meno 😝

bambi29
7. jún 2012

u nas vedie Sofia, po nej dlho dlho nic a potom Hanka a Miska 🙂 a co ze je to otrepane meno, aj ja som mala byt Jakub lebo to vtedy ficalo :D je to uplne jedno. hlavne je ze sa to paci obom rodicom a velmi dolezite aby sa to hodilo k priezvisku a nebolo to krkolomne.

yahodova
8. jún 2012

Ahooojte bambulky 🙂 Aha ake fesne mena som nasla 🙂 : Alica,Bela,Evelin,Hannah,Amelia,Agata,Korina,Loreta ... co vravite? 😀

vladka07
8. jún 2012

ahojte 🙂 mno mne sa pacili MIA A SARINKA 🙂 tak nakoniec sme sa rozhodli ze to bude sara 😀 mno hadam najdete to spravne meno pre vese babetko 🙂

natia
8. jún 2012

@yahodova Bela nieeee, tak sa volal náš pes...Amélia teraz začína tiež riadne fičať, nehodí sa vám ani k priezvisku podľa mňa, Korina je tiež také psie, Loreta čudné, Evelin nie, Hannah a Agáta môžu byť, ale hlasujem za Agátku 🙂

katuuska
8. jún 2012

🙂 my sme mali mat povodne Ninku, este den pred porodom to bolo iste ale ako sa narodila tak sme sa na nu pozreli a jasna ZUZANKA 😀 tak mame zuzku, zuzulku, zuzulienku, zuzu, zuzuliki, zuzuliaka... 😀

lea1333
8. jún 2012

@yahodova a co Lotka Mia Lili a Lola ?

wewus1234
8. jún 2012

ak budeme mat dievcatko tak dame Layla 🙂 ale tiez sa nam paci Romana,Alexandra,Elli,Tammy

natia
9. jún 2012

Každopádne sa meno hlavne musí hodiť k priezvisku, potom ja si myslím, že je dobré to zosúladiť aj so súrodencami, že ak napr. už mám doma Miška, tak ďalšie dieťa nepomenujem nejako svetovo exoticky... No a potom ja by som nechcela, aby som zavolala na svoje dieťa a otočí sa polovica ihriska alebo triedy... a potom ešte, aby išlo to meno povedať rôznymi spôsobmi...To sú také moje kritéria a preto si neviem žiadne meno vybrať 😀

andie25
9. jún 2012

Ja si neviem pomoct, ale mne sa tak nepaci, ked k nasim slovenskym priezviskam davaju poanglictene mena, je to smiesne a znie to smiesne... Aspon teda mne. Alebo mena ktore sa normalne nachadzaju aj v nasom kalendari a zneju rovnako, ale pisu sa po anglicky.... to ma aky vyznam uz? No co, sto ludi, sto chuti.

petkave
9. jún 2012

@lea1333 Lola mi hneď pripomenie Nabukovovu Lolitku 😀

yahodova
10. jún 2012

@natia 😀 😀 😀 Ja som uz zufala ... Ked mne sa ziaden nejak extra nepaci 😝

@lea1333 Mia sa mi paci,takisto aj Nina alebo Stella 🙂

cmulinko
10. jún 2012

mne sa pomalicky zacina pacit uz aj moje meno Magdalena 😀

andi05
10. jún 2012

My máme doma Zoe 😵 😵 😵

natia
10. jún 2012

@yahodova a čo tá Stella, tá sa ti od začiatku páčila, nie? 🙂
@cmulinko to meno sa mi veľmi páči, ale nie v skrátenom Magda...tieto slovenské skratky, joj 😠

cmulinko
10. jún 2012

@natia ani mi nevrav...celi cas som neznasala svoje meno len preto,lebo vsade v skole ma volali len Magda.Prva osoba,ktora ma zacala volat Magdalenka bola moja svokra 😀 ona mi inak ani nepovie..ziadne skratky 🙂 Ked sa nam narodila dcerka,tak manzel z nicoho nic zacal vymyslat,ze zmeni nase vybrane meno na Magdalenu...bola som v soku a bojovala som ako o zivot....vyhrala som a dostala povodne naplanovane meno 😀 inak by moja dcera bola 5 Magdalena v poradi.

yahodova
10. jún 2012

@natia Ano ano 🙂 🙂