Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

bobocka
21. sep 2011

@alaado ja som diana a hovorili mi ked som bola mala dianka,diduska,didus a teraz som dia,dida.najradsej mam dida 🙂 s menom som max spokojna.som rada,ze mi ho nasi dali.moj muz chce zas aj dcerku dianku,no mne sa moc nepaci,ked sa davaju mena po rodicoch,tak preto som to zavrhla.ale keby som sa ja inak volala,tak by diana bola horuci kandidat 🙂 a dominika je tiez na zozname nasich oblubenych 🙂 dobre si vybrala 😉
inak sofia a viktoria su krasne mena,obe su krasne,no je velikou pravdou,ze je ich uz ako maku.tak ako v mojej generacii je kazda druha katka a janka a zuzka,tak teraz ficia sofie,viktorie.ale na to,,ze su to mena krasne,sa nic nemeni 😉

alaado
22. sep 2011

aj ja sa asi viac priklanam k Dianke,diky za odpoved baby 😉 . Aj nas maly ma meno po mužovi Adam,a ja som Alena a muž chcel dat meno malej po mne,ale to by uz asi bolo moc 😀
Dnes som v novinach pozerala novorodeniatka v TTnemocnici a asi z 20babetiek sa 5 volalo Ema,normalne som nechapala 🙂 🙂

zuzka17
22. sep 2011

my budeme mat Tamaru ale velmi sa mi paci aj Nela

ivankaalenka
22. sep 2011

Angelina 🙂 Angelika a vsetky ostatne su tiez kraaasne 🙂

mgurnak
22. sep 2011

baby a nejake pekne na M?

mata71
22. sep 2011

@mgurnak Margaretka-Gretka,, 😵 ,Magdelenka, 😵 Marta-Martulka, 😵 ,Martina, 😵 Miriam 😵 Marcelka 😵 Marika

lumimi
27. sep 2011

my sme včera vymysleli meno Laura, a neviem či to nie je až príliš populárne...

barcabejby
27. sep 2011

@mgurnak Melánia, Mia... 🙂

anjelicek26
27. sep 2011

@mgurnak - Monika, Miriam, Magdalenka, Miska, Marika,

barcabejby
27. sep 2011

Ahoj kočky, bola by som rada, keby ste mi trošku poradili 🙂 ...rozhodujem sa medzi dvoma menami...Možno sa vám vôbec nebudú páčiť, ale čo vám znie lepšie k priezvisku? Manžel by chcel veľmi Ester a mne sa o kúsok viac páči Sára...Len neviem, čo sa viac hodí k priezvisku...Ester Szabová, alebo Sára Szabová? Termín sa blíži a ja fakt neviem.... ☹

lucia375
27. sep 2011

Ester Szabová znie lepšie podľa mna, ale obe mená sú veľmi pekné. 🙂

acko
27. sep 2011

@mgurnak a co tak klasicke meno Maria. Je to take krasne meno. Mne sa napriklad paci v podobe "Maja" - je to take poeticke 🙂
samozrejme, nevieme tvoje priezvisko - je dolezite aby to aj tam sedelo.

pici
27. sep 2011

@barcabejby ester...

acko
27. sep 2011

inak tej Ema a Ella manii nerozumiem ani ja. Mena ako take su to velmi pekne a hodia sa takmer ku kazdemu priezvisku, ale ja by som ich detom nedala, lebo kazde druhe dievcatko sa tak vola. Ked si predstavim, ze by som sa mala volat tak ako moje dalsie 3 spoluziacky, tak by mi to vadilo. Mamicky dosiahnu presny opak - namiesto originalneho mena maju ich dcerky meno uplne tuctove.

mgurnak
28. sep 2011

dakujem vam baby.....marcelka som ja🙂 a martin je moj manzelik, takze asi ostane martinka po nom, kedze uz mame syna a ten je zasa po mne...marcel🙂

lussyp
28. sep 2011

@lucia375 Ester

dianka3
28. sep 2011

Avojte ,ja mam stale dilemu ake mam dat mojej dcerke meno, kedze ona mi na mena nejako v brusku nechce reagovat tak a ja sa neviem rozhodnut.Ked som cakala chlapcekov mena dievcatok som mala vybrate a teraz ked cakam dievcatko zial neviem mam dilemu.Podla coho si vy vyberate? 😕

lucinka1104
autor
28. sep 2011

@dianka3 Diana, Mária, Emilia, Loriana, Stella, Nicolle, Olivia, Timea, Tamara, Sára, je strašne veľa krásnych mien

lucinka1104
autor
28. sep 2011

@dianka3 ja by som dala Natalku, Nati, Natali, Natalia, Natalka

dianka3
29. sep 2011

@lucinka1104 🙂 no prave to ze su vela peknych mien len pre ktore sa rozhodnut? 😒 Aj mne sa pacilo meno Natali, ale mam v zalohe elison,neomi alebo naomi,tifany , co myslis? A inac Diana som ja 🙂 cize podla seba by som jej urcite nedala 😅

lucinka1104
autor
29. sep 2011

Mne sa pači Noemie a Elisn no neviem ešťe Kristínka by bolo fajn

nice202
29. sep 2011

@mgurnak Michaela

barcabejby
29. sep 2011

@lucia375 @pici @lussyp Baby ďakujem za názor.....Ester vedie 3:0 🙂 Asi sa nechám ovplyvňovať 🙂

nelicefo
29. sep 2011

Kočky,prepáčte že sa sem montujem,ale máte tu čierneho pasažiera.
Však @dianka3 ?? 😠

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/chceme-dievcatko/

dianka3
29. sep 2011

@nelicefo niesom cierny pasazier, boze ako ta mam presvedcit? este raz vravim za chyby v minulosti sa ospravedlnujem , ale to co teraz je je pravda

nelicefo
29. sep 2011

@dianka3 Mňa nemusíš presviedčať,ani iné baby. Mala si viacero príležitostí nás presvedčiť 😠 😉

anjelicek26
29. sep 2011

@dianka3 - ze by nam posles fotku tehu bruska a napises si na neho dianka3 a dnesny datum? Hm? Mna by to presvedcilo 😉

dianka3
29. sep 2011

@anjelicek26 oki moja, 🙂 a uz sa nehnevaj

nelicefo
29. sep 2011

@anjelicek26 super nápad 🙂 Ale toho sa asi nedočkáme,lebo Dianka nemá čas,ale na vypisovanie to veru má čas 😉 😅 😀

nelicefo
29. sep 2011

@dianka3 čakáme teda na foto 😉