Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

alexa7
3. sep 2011

@pici ano chapem,lewn by som chcela vybrat take meno,ktore by som o nejaky cas nelutovala,ze som ho vobec dala...

lucinka1104
autor
3. sep 2011

@alexa7 podľa mna sa ti Loriana hodí určite viac ako Stela ale Nela pasuje tiež aj ta olivia by šla len ked to ma sestra ešťe aj adriana by sa mi hodila ale daj Lori a ešťe elizabeth by sa mi pačilo

alexa7
3. sep 2011

@lucinka1104 Len tu ma jedna baba odhovaral,ze mame vela R v mene + priezvisku a co ked nebude vediet vyslovit R 😠 Lenze posluchnem nedama o par rokov si to budem vycitat co urcite nechcem 😔 Uz mám aj zistenen kedy ma Lorianka meniny 5.júna 🙂MM je mu sa paci ale musim mu vytlct s hlavy tu nelu a stelu .... Olíviu by sme tiez (asi) dali no skoda....Ja si nemozem pomoct ked ta Lori mi prirastla k srdcu....a ty mas ake favority este na inspiraciu????? 😵

lucinka1104
autor
3. sep 2011

mne sa naviac pači Olivia, Loriana, Nicole, Nela, Nathaly, Elizabet, Leonie, Sarah, Rebeka ajasné moja Timea

alexa7
3. sep 2011

@lucinka1104 dakujem Ti za tipy...a všimla som si,že niesi tehu a ty tu pilne vyberáš meno 🙂 Alebo len taká príprava?

lucinka1104
autor
3. sep 2011

ja som od timeiky už dva krát potratila naposledy nedávno takže len tak ked založila tuto temu tak ja sa v tom vyžívam určite ešťe tužim po dievčatku teraz sme na tom zle musím isť na rok do prace a potom ideme na to a chcem v tom mať jasno 😀 chlapec bude bud leonard alebo nikolas????bala olivia alebo Nicole

alexa7
3. sep 2011

@lucinka1104 Dúfam,že si sa neurazila na moju otázku,je mi to luto 😢 Co uz zivot je raz taky... A nepaci sa Ti meno Christian alebo Marco? to boli nasi favoriti pre chlapca.... 😀 Ale sice aj ten Leonard ma nieco do seba,taku vznesenost 🙂 Este som si vsimla,ze sa Ti paci aj Rebeka aj mne len som od toho mena opustila pretoze ako by som ju volala Rebečka?To mne moc nesedi 🙂 .....

lucinka1104
autor
3. sep 2011

Ja asi Len Rebeka a Beky....a mne sa pači Christian a Christhoper ,ale mm nie

alexa7
3. sep 2011

@lucinka1104 Christopher uz zase mne nepasuje 😵

pici
4. sep 2011

@alexa7 ja som ti to v dobrom povedala , lebo moj manzel hovori zvlastne r a napriklad nechce pre dieta meno kde sa r nachadza.. ja len preto ma to napadlo...

alexa7
4. sep 2011

@pici Jasné 🙂

pici
4. sep 2011

@alexa7 a v kazdom pripade by malo meno pasovat aj k priezvisku ... ja moc supermena na vyber nemam/ aj ked dieta este nemame/ ked beriem v uvahu priezvisko a ze tam nesmie byt R, mne sa pacia kratke mena... no... komedia

solinkarka
4. sep 2011

Mne sa paci Vivien, Nicol a Natali 😵

alexa7
4. sep 2011

@pici pisala si ze sa Ti paci Mia je to pekne meno.... ale paci sa mi aj Lia 🙂

pici
4. sep 2011

@alexa7 ano mia sa mi velmi paci... aj lia...

alexa7
4. sep 2011

@pici Alebo Lea 🙂 ja som asi zaťažená na písmeno L 😀 😀 pre chlapca mas ake tipy?

pici
4. sep 2011

@alexa7 pre chlapca sa mi paci, teo, mateo, mathias, max, oliver...

pici
4. sep 2011

@alexa7 ale paci sa mi pre dievca aj alex :D a inak mas perfektne fotky...

solinkarka
4. sep 2011

@pici alex je pre dievca? a ja som rozmyslala ze dam nasmu chlapcovi ( ak bude) meno alex 😀 😀

pici
4. sep 2011

@solinkarka ano alex je aj dievcenske... bud ako alexandra alebo alex... aj nas maly /svagrinin/ je alex , preto nasa mala/raz ak bude dievca/ by alex byt nemohla :D

alexa7
4. sep 2011

@pici ja som Alexandra 😀 A volaju ma ALex / a 😀Oliver je tiež pekne 🙂

alexa7
4. sep 2011

@solinkarka Pekne meno ste vybrali Kristián bol aj náš favorit a paci sa mi aj v podobe Christian 🙂

syslica
12. sep 2011

Jednoznačne - a jednoducho - MÁRIA 😉 ... Krásne, jednoduché a zrozumiteľné vo všetkých kultúrach.
A týmto by som chcela aj poblahoželať všetkým Máriám k ich dnešnému sviatku 😀 .

mia910
13. sep 2011

Ahojte, hľadám niekoho kto dal svojmu dieťatku meno MIa...či to nebol na matrike problém a kedy má meniny...ďakujem

jezkomanka
13. sep 2011

@mia910 Mia ma meniny 2.2. alebo aj 12.9. na Mariu 😉

ladyka8
13. sep 2011

My sme chceli zo začiatku pre dievčatko meno Terezka ale zmenili sme to na Emku 🙂 tak dúfam že keď na to raz príde, tak mi to moja dcérka nebude vyčítať 🙂

alaado
21. sep 2011

Ahojte, tak ja mám asi mesiac do pôrodu a dilemu aké meno vybrať.Mojimi favoritmi boli vždy Sofia a Viktória,no ale tých je už hádam dosť aj keď sú to krásne mená. Najprv sme chceli meno na ,,A" lebo ja, muž aj malý sme na ,,A" 🙂 ,no všetky čo sa nám páčia už sú v okolí nás, teraz sa rozhodujem medzi Dominikou a Diankou ( baby ktoré máte Dianku, ako jej po domácky hovoríte?)....pa

pimpulienka
21. sep 2011

Tamarka 🙂

lucinka1104
autor
21. sep 2011

@alaado mne sa páčia obe ale Dianka viac

arrett
21. sep 2011

Dáša 😀