Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

mataaa30
2. jan 2013

Angelika

antonio28
2. jan 2013

ANGELIKA. VERONIKA. IZABELA

dzejn_uk
6. jan 2013

Ak to bude dievčatko,tak sa bude volať moja dcéra ISABELLA ♥ 🙂 Ale kebyže žijem na Slovensku určite by som dala Marínu,nezvyčajné=slovenské=krásne meno 🙂 alebo Annu 😕 🙂

an_na
8. jan 2013

Kočeny 🙂 Poradte mená pre dvojičky dievčatá 😀 😀 Ja sa s manželom nie a nie zhodnúť ale neviem žiadne 2 pekné mená skopiť do kopy... 😀 😀 aby spolu s priezviskom dobre vynikli...Priezvisko máme Majerová 😎 Ak máte nejaké tipy tak sem s nimi! 🙂

4divokakocka
8. jan 2013

@ ROMANA

dani84
16. jan 2013

My mame doma Celine Marie, ak by som mala este dceru, tak bude Lorianna Ella, alebo Cathalea

prasiatko30
16. jan 2013

@an_na - ana, helena, elena, paulina, valentina

aja21
21. jan 2013

Baby čo máte Hanku máte ju zapísanú ako Hanu alebo Hanku? Pretože nám sa páči Hanka a neviem či nám to tak zapíšu aj na matrike, ked sa to v tomto tvare kalendári nenachádza, Ď

sasiki
21. jan 2013

V poslednej dobe sa mi veeeľmi páči meno Hana. Normálne - Hana. Ak by som niekedy znova mala dcéru (čo neplánujem, ale...) bude to naša Hanka 🙂

abika26
22. jan 2013

zienky myslite ze sa k sebe hodia tieto 2 mena-Olivia Mia?

sima34
23. jan 2013

Pre mňa je najkrajšie meno TATIANA 🙂

carribean
29. jan 2013

Arlen 🙂

carribean
29. jan 2013

inak aj Tereza, Dorota, Anna, Matilda, Alzbetka .....krasne mena 🙂

wanilla
29. jan 2013

@an_na a čo tak Lujza a Lucia? to prvé ma pri vasom priezvisku napadlo. mate uz aj nejaké favoritné mená?

carribean
30. jan 2013

LUJZA JE PEKNE 🙂

aninka30
30. jan 2013

@abika26 nic v zlom ale Mia sa vola moj pes a poznam dalsich par v okoli s takym menom... 😅

abika26
30. jan 2013

@aninka30 nas pes je Lara a poznam dievcatka menom Lara 🙂asi sa tie mena uz nejako miesaju 🙂

aninka30
30. jan 2013

@abika26 asi ano 🙂 ved kazdemu ako sa paci, ja som za klasicke slovenske mena, aj ked viem ze teraz leti davat co najoriginalnejsie(?)..no a napr.shakira dala svojmu synovi meno milan 🙂

daniela076
2. feb 2013

@aja21 my máme Hanku a je zapísaná ako Hana,26.júl

nana88
2. feb 2013

moja princezna je Ryann 🙂,,,,maly vodca v preklade a uplne ju to vystihuje 🙂 🙂

snezienocka100
4. feb 2013

@petra53
ahoj, tak som nahodou narazila na diskusiu a chcela by som sa spytat, dala si to menoSalome? My mame 4 rocne dievcatko Sali a ludia su z toho dost perplex, tiez veriacim hovorim, ze je to podla blah. Salome, nie podla tanecnice.
Mne sa to meno velmi paci a dala by som ho znovu.

belasok
5. feb 2013

@aja21 Tiež by ma to zaujímalo, ale myslím s,i že keď sa dá zapísať miesto Jana Janka /moja známa/, tak by to malo byť možné, ale neviem. My máme vybratú asi Anetku a tiež by sa mi páčilo keby aj tak bola zapísaná.

belasok
5. feb 2013

@adkasmolka Ahoj aj my zamýšľame dať toto meno. Chcela by som sa opýtať, čisa dá zapísať aj Anetka do dokladov a aký máš na to názor. Ja so uvažovala aj nad Anette, ale z numerologického hľadiska mi vychádza lepšie Aneta 🙂

belasok
5. feb 2013

Ahojte, tiež riešime podobnú dilemu, aké meno asi dáme z jedenástich mien /Hanka, Tatianka, Charlotte, Adelka, Kristínka, sme teraz vybrali Anetka, ale ešte hľadáme. Chcela som vám poslať link, ktorý vám možno trošku pomôže, no sú i knižky. Tu stačí zadať meno a priezvisko a ono vám to vyhodnotí meno z numerologického hľadiska. Ja nie som odborník na čísla , no je to pre mňa zaujímavé, ...tak skúste. http://horoskopy.azet.sk/numerologia-mena/

miselka007
5. feb 2013

Ja síce ešte babätko nemám ale ak by to bol chlapček tak by bol po tatinovi- Rudinko a ak to bude dievčatko tak jednoznačne Leila 😉 Veľmi sa mi to meno páči a zhodli sme sa s partnerom rovnako 😀

adkasmolka
5. feb 2013

@belasok podla mna sa da zapisat aj Anetka. Poznam x bab s menom Janka namiesto Jana a pod. No odpadla som, dala som si na tej stranke meno nasho syna a sedi to 😀 No keby sa moja dcera vola Anette tak podla tej stranky ma povahu presne podla mna 😵 😵 tak je asi rozhodnute 😝

hankapo
7. feb 2013

koceny pomoc... k priezvisku Potisková... krstne meno Nela... moc velka blbost?... problem je v tom ze sme z tt...kde nikto nepovie potisk ale pocisk... a tak bude nela pociskova... akosi sa neviem rozhodnut... chcela som Hanu...ale moja mama je anna a vsetci ju volaju hanka, takze to asi nie... premyslali sme nad Marina...ale svokra je Maria a volaju ju mariena....takze cele zle🙂))

mpg
7. feb 2013

K tomu priezvisku by sa hodilo veľa mien - napr. Petra Potisková, alebo Romana, Adriana, Zuzana, Marianna, Martina, Miriam, Henrieta, Natália, Aneta, Zuzana, Erika, Michaela, Natália atď.

odabinka
7. feb 2013

Ahojte 🙂 som sice v stadiu kedy sa este neda urcit co budeme mat, ale ja som si ista, ze to bude dievca 😀 Amanda. Hodi sa to aj k priezvisku 🙂 Ani neviem kde som prisla k tomu menu, ale velmi sa mi paci!

evkafi
15. feb 2013

Ahojte, ja rozmyslam nad menom Zara alebo Vanessa. Co mi poradite? 🙂)