Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

luka21
12. sep 2009

Pridavam sa mne sa paci Liliana,Laura

zuzka1982
12. sep 2009

JA osm chcela Lilianu, ale manzel bol proti, ze ako jej pekne poviem ... ☹

lucinka1104
autor
12. sep 2009

no predas Lilianka

zuzka1982
12. sep 2009

alebo lili, no nie je to krasne? ked vanesa, tak nesi, ale vaneska .... ,mne sa to strasne paci, no zatial by som povedala ye olivia, ako livi je tiez pekne....

tinka0812
12. sep 2009

No moj manzel chce strasne Laylu.Co hovorite?

aneeetka
13. sep 2009

danocka existuje kopa mien na S napr. Sofia,Saskia,Simona,Silvia,Stella,Selena,Slavomíra,Stanislava,Samantha,Sára,Sarah alebo Suzan chlapčenské na S je: Samuel,Sebastián,Stanislav.........Chlapčenské na D: Daniel,Dávid,Denis,Dominik,Dean...... A dievčenských je tiež mnohho na D napr. Daniela,Dominika,Diana,Dajana,Deana,Denisa,Darina,Dáša,Dagmar....

aneeetka
13. sep 2009

Danocka a ešte jedno §ekné trošku aj madarské meno pre chlapca Dárius

plutwina
13. sep 2009

dievcence,co tak Dorotka?

llaayllaa
13. sep 2009

Dorotka je pekné meno,ale tiež sa mi páči,Mia,Vivien,Laura,Nelly,Nataly,Dominika,alebo Nikol,no my sme sa nakoniec rozhodli pre Tamarku 🙂

jenn44
13. sep 2009

Pridavam sa, my asi cakame Sofiu, ale v poslednom case uvazujem aj Charlotte, Viktoria... Z muzskych Sebastian, Daniel.

slovakia13
13. sep 2009

ahoooj
tak ja este nemam uplne jasno s menom malej 😝
mozno Tamea Vilma a tiez zvazujem aj Charlotte a Tammy

lulu26
13. sep 2009

Ahojte baby,

pridavam sa k Vam, my cakame Emilly. Ale chcela som Emilly-Charlotte, boli mena aj Lara, Stella, ale nepresli u manzela.
Apropo - musime vybavovat nejake potvrdenie, ak davame zahranicne meno? d
dakujem

bebel
13. sep 2009

Bibianka...bude Bibka, Bíbí, Bibinka, Bibuška 🙂 a priezvisko je samozrejme na B 😝
Ale ešte si držím v pamäti pre istotu aj aletrnatívu Izabel 😉 uvidíme, až sa uvidíme FACE2FACE 😀

lucinka1104
autor
14. sep 2009

lulu nie v bb na matrike nemusíš ja som chcela tiež emily ale muž nechcel 😝

lulu26
14. sep 2009

Lucinka,
ja som pristahovalec do BB, tak take veci neovladam 🙂
cize nemusim nikde utekat, len to nahlasim v porodnici. My sme sa nejako na tom mene zhodli, i ked mna dost dlho drzala Stella - taliansky hviezdicka, ale to mi nepreslo, ze im to priomina tu herecku 🙂
kde byvas v BB? k akemu gyn chodis?

lucinka1104
autor
14. sep 2009

lulu byvam v sasovej,ale vyrastala som an fončorde....ked prídeš na matriku a oni to meno najdu na babynamesworld.com tak nemusíš mať doklad inak ano ale emily tam je a chodím k DR Vodeckému 😉

iinuska
14. sep 2009

Mne sa paci NINA

vibeke
20. sep 2009

Ja som sa najnovsie zalubila do ZOE,, ale este nevieme druhe meno...... ale paci sa LILIANA. VALERIA, DARIA, PIA, SELINA, ALEXA, ... ale tie na V bohuzial uz nemozeme davat. ☹ ☹ ☹
a mozno to bude nakoniec Chlap ak hora... 😝

inneska
20. sep 2009

plutwina....DOROTKA je krásne meno 😵 😵

páčia sa mi aj emma, nina, nela...ale je ich teraz strašne vela...tak by som volila niečo menej frekventované 🙂 zrejme tú dorotku alebo julianku 🙂

miroslava89
20. sep 2009

dorotka je krasne meno..len vela ludi to potom skomoli na DORA 😔

smoodik
20. sep 2009

Mne sa páči Nina a Linda. Nepáčia sa mi mená ktorými sa dá povedať škaredo ako napr. podla seba neznášam ked mi niekto povie Luba je to otras...alebo Domina, Dora, Viktora. Aj ked rodičia takto svojim detičkám nehovoria ale deti sa medzi sebou takto oslovujú...

inneska
20. sep 2009

šak to, páči sa mi ešte veľa mien, ale tie skratky potom 🙄 páči sa mi aj anastázia, ale ako to skrátiť?? 😅

mirka..aj ja by som sa bála tej dory 😠

smoodik...ja sa snažím vždy každému povedať pekne, či je mladý alebo starý človek 🙂

lia
20. sep 2009

any,anyka 😉

zojana
20. sep 2009

moja dcérka bude TADEA MICHAELA

smoodik
20. sep 2009

no ja sa tiež snažím každému hovoriť pekne...len deti si to niekedy neuvedomuju a oslovujú sa aj škaredo. Moji synovci a netere tiež musím niekedy krotiť lebo keď počujem Tomáša ako povie Dominike Domina ide mi mráz po chrbte.
Mne sa niekedy hrozne páčila Stela a Markétka. Kamarátka má Olíviu, čo sa mi najprv zdalo čudné ale teraz sa mi to meno páči hlavne keď jej hovorí Oli to je také milé.

zanulienka
21. sep 2009

dominika,sofia,elaia

aly
21. sep 2009

zanulienka ta Tvoja Elaia ma očarila, normálne rozmýšlam, že ked raz bude dievčatko tak či nedám 🙂

gabcadanci
21. sep 2009

Daniela(tak sa volá dcérka),Gabriela(tak sa volám ja)Sarah alebo Sára,Jessica,Natália,Liliana,Paulínka,
Janka,Dominika,Veronika,Vivianna,Viola,Vaneska,Viktória,Júlia,Edina,Ester....

babyinko
21. sep 2009

Crystal alebo Ciara 🙂

helenkasabinka
21. sep 2009

Sabínka 😵 😵 😵